Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir

Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir (http://www.karahanonline.org/index.php)
-   Futbol (http://www.karahanonline.org/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Arda:Messi Bu Dünyadan Değil (http://www.karahanonline.org/showthread.php?t=69393)

zQuan* 12-01-2014 12:32

Arda:Messi Bu Dünyadan Değil
 
Bu tarihe geçen Muhammed Ali sözüyle başlayan Arda Turan’ın Mundo Deportivo’ya verdiği röportajda ilginç ifadeler kullandı. Muhammed Ali kapüşonuyla demeç vermeye gelen Arda’nın açıklamaları Barcelona maçı öncesinde ses getirdi. İspanyol gazaetesi, Arda'nın kapüşonundan ilham alarak röportaja "Kelebek gibi uçar, arı gibi sokarım" başlığını attı.

“TAKIM OLARAK ÜST DÜZEYDEYİZ”

Bu sezon takım olarak üst düzeyde olduklarını söyleyen Arda, “Çok iyi hissediyorum. Takım olarak da aynı durumdayız. Şimdilik her şey mükemmel gidiyor. Henüz hiçbir şey kazanmış değiliz. İyi sonuçlar elde ediyoruz ve her şeyin mükemmel olması için sezon sonunu bekliyoruz” dedi. Takım için daha fazla şey yapmak istediğini belirten yıldız futbolcu, “Daha fazla sorumluluk almak zorunda olduğumu düşünüyorum. Sadece takımımı düşünüyorum ve tüm maçlarımızı kazanmak için sahaya çıkıyorum” ifadelerini kullandı.

“BARCELONA DUNYANIN EN İYİ TAKIMI”

Hafta sonu oynayacakları Barcelona maçını değerlendiren Arda Turan, “Barcelona, dünyanın en iyi takımı. Kazanmak istiyorsak cesur olmak zorundayız. Bu iradeye sahibiz ve akıttığımız hiçbir teri israf etmek istemiyoruz. Bu maçın favorisi kim bilmiyorum ancak Vicente Calderon’da seyircimizle farklı oynuyoruz. Barcelona favori gibi görünüyor ancak sadece görünüyor” diye konuştu.

Barcelona ile tek farklarının tarzları olduğunu da dile getiren Arda, “Barcelona sürekli topa sahip olan bir takım. Bizim stilimiz daha farklı. Hızlıyız ve takım halinde güçlü bir savunma yapıyoruz. Bayern, Barça ve Madrid ile seviyemiz aynı, tek farkımız tarzlarımız. Mourinho’nun, Chelsea ile gerçekleştirdiği şampiyonluğu düşünecek olursak bizim de çok farkımız olmadığını söyleyebilirim” dedi.

“KIŞ DEĞİL, YAZ ŞAMPİYONLUĞU ÖNEMLİ”

Ligin ilk yarısında şampiyon olmaktan çok sezon sonunda şampiyonluğun daha değerli olduğunu vurgulayan Atleticolu futbolcu, “Elbette ilk yarıyı lider tamamlamak isteriz ancak sezon sonunda şampiyonluk daha değerli. Her şeyi adım adım gerçekleştirdiğimiz sürece istediğimiz sonucu alacağımızdan eminim” diye konuştu.

“MESSI BU DÜNYADAN DEĞİL”

Dünyanın en iyi oyuncusu olarak gösterilen Messi hakkında da açıklamalarda bulunan milli futbolcu, “Messi, bu dünyadan değil, bir uzaylı. Benim için futbol tarihinin en iyi oyuncusu. Maradona ile aynı düzeyde olduğunu ve tek eksiğinin Dünya Kupası olduğunu düşünüyorum. Messi’ye büyük saygım var” ifadelerini kullandı.

“ATLETICO İLE DEVAM ETMEK İSTİYORUM”

İspanya’daki geleceği hakkında sorulan soruya da yanıt veren Arda Turan, “Kulübümle olan sözleşmemi uzattım. Taraftarların burada ismimi şarkılarla söylemesi beni çok mutlu ediyor. Burada yoluma devam edip kupalar kazanmak istiyorum” dedi.

warbpeaJub 25-05-2018 06:04

?

---
! ,

newlherfuh 02-06-2018 06:26

.....

---
fifa 15 moddingway 7.0 0 , fifa 15 fifa 15 demo fifa 15 cracks v3

taanipbug 08-06-2018 12:44

, ... . .

---
- . , ? ,


AmuelFah 13-10-2018 01:30


Powered by vBulletin Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0