Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir  
Karahan online , karahan online hileleri , karahan online ipuçları , karahan online rehberleri, karahan online ile ilgili her türlü bilgi sitemizde...
Geri git   Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir > Oyunlar > Oyun Dünyası > Kara Taht

Konu Kapatılmıştır
 
Seçenekler Stil
Alt 23-03-2014, 04:48   #1
gencer99
ŔẽãŁ™
 
gencer99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Oct 2013
Mesajlar: 497
Rep Gücü: 28824
Rep Puanı: 2881751
Rep Derecesi : gencer99 has a reputation beyond reputegencer99 has a reputation beyond reputegencer99 has a reputation beyond reputegencer99 has a reputation beyond reputegencer99 has a reputation beyond reputegencer99 has a reputation beyond reputegencer99 has a reputation beyond reputegencer99 has a reputation beyond reputegencer99 has a reputation beyond reputegencer99 has a reputation beyond reputegencer99 has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Icon37 Kara Taht Rehberi

Karahanonline.org Güvencesiyle İtem Alış-Satışı Yapabilirsiniz. Paranızı İster Banka Hesabınıza Çekebilir, İsterseniz Site İçinde Kullanabilirsiniz. HEMEN SATIŞA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

Temel Rehber

Karakter Oluşturma

Oyuna ilk girişinizde boş bir karakter ekranı ile karşılaşacaksınız. Sol altta bulunan “Yeni Karakter” seçeneği ile karakterinizi oluşturabilirsiniz. Önceden oluşturulan karakterler bu ekranda görünmektedir. Bir hesapta en fazla 4 karakter oluşturulabilmektir.Yeni Karakter seçeneğine tıkladığınızda, sınıfınızı ve cinsiyetinizi seçeceğiniz ekranını göreceksiniz. Kara Tahtta 3 sınıf bulunmaktadır. Bunlar Şövalye Avcı ve Ruhbandır. Sağ bölümden sınıfınızı, kadın ve erkek karakterlere tıklayarak ise cinsiyetinizi seçebilirsiniz. Sınıfınızı ve cinsiyetinizi seçtikten sonra “İleri” seçeneği ile “Askeri Birlik” ekranına geçiş yapacağız.Askeri Birlik seçim ekranına geldiğinizde ise 4 birlik göreceksiniz. Bunlar Silahşör, Mızrakçı, Okçu ve Büyücü. Birlik seçerken sol alt bölümde bulunan birlik tanıtımlarından yararlanabilirsiniz. Birlik seçiminizi yaptıktan sonra “İleri” seçeneği ile Karakter Oluşturma ekranı ile karşılaşacağız.Karakter Oluşturma ekranında ise karakterinizin ismini, yüzünü, saçını, dövmesini ve kıyafetini seçeceksiniz. Sol bölümde bulunan karakter isminizi girin kısmından karakterinizin ismini belirleyebilirsiniz. Karakter ismini belirledikten sonra Uygunluk seçeneğine tıklayarak karakter isminizin boşta olup olmadığını görebilirsiniz. İsminizi belirledikten sonra “İleri” seçeneği ile karakterinizi oluşturabilirsiniz.
Kara Taht dünyasına hoş geldiniz!
Görev Sistemi

Öncelikle haritanızda veya mini haritanızda “!” işareti bulunan yerden görevinizi alabilirsiniz.Karşınıza gelen ekranda “İsteği Kabul Et” seçeneğine tıklayarak görevi almış olacaksınız. Temel Ödül bölümünden görevi tamamladığınızda alacağınız ödülleri görebilirsiniz.Görevi aldıktan sonra oyunun sağ kısmında Görev Listesi'ni görebilirsiniz.Görevinizin şartlarını yerine getirdiğinizde görevi aldığınız NPC’ye geri dönerek “Tamamla” seçeneğine tıklayınız. Böylelikle görevinizi tamamlamış olacaksınız.Arayüz1-) Karakter isminizin bulunduğu yerdir.
2-) Karakterinizin seviyesini gösterir.
3-) Karakterinizin uzmanlığını gösterir.
4-) Yaşam puanını gösterir.
5-) Büyü puanını gösterir.
6-) Birliğinizin seviyesini gösterir.
7-) Birliğinizin azığını gösterir.
8-) Birliğinizin moralini gösterir.
9-) Birliğinizdeki asker sayısını gösterir.
Topluluk: Kısa Yol Tuşu R’dir. Arkadaş Listesi bölümünü açar.
Birlik: Kısa Yol Tuşu T’dir. Birlik bölümünü açar, birliğinizle ilgili Ekipman durumunu taktiklerini ve emirlerinizi buradan yönetebilirsiniz.
Çanta: Kısa Yolu Tuşu I’dır. Hesabınızda bulunan ekipmanları görebileceğiniz yerdir.
Oyun Ayarları: Kısa Yol Tuşu O’dur. Grafik ve ses gibi ayarları bu bölümden yapabilirsiniz.
Rehber: Kısa Yol Tuşu P’dir. Kara Taht dünyasında takıldığınız yerleri buradan daha iyi kavrayabilirsiniz.
Eylemler: Kısa Yol Tuşu Ğ’dir. Selamlama, Alkış gibi duyguları buradan yapabilirsiniz.
Lonca: Kısa Yol Tuşu G’dir. Bu bölümden Lonca ile ilgili işlemleri yapabilirsiniz.
Savaş Durumu: Kısa Yol Tuşu H’dır. Yağmalama gibi işlemleri buradan görüntüleyebilirsiniz.
Günlük: Seviyeye göre yapabileceğiniz görevler burada yer almaktadır.
Yetenekler: Kısa Yol Tuşu K’dır. Burada karakterinizin seviyelere göre ayrılmış yeteneklerini ve Kara Taht’ın vazgeçilmez özelliği Zanaat bölümünü burada bulabilirsiniz.
Dünya Haritası: Kısa Yol Tuşu M’dir. Kara Taht üzerinde gidebileceğiniz 20 şehiri buradan görebilirsiniz.
Premium Dükkan: Kısa Yol Tuşu N’dir. Joypara ve Altın ile alabileceğiniz eşyalar bu bölümde sergilenir.
Karakter: Kısa Yol Tuşu C’dir. Karakterinizin üzerinde takılı olan eşyaları, bineğinizi ve ünvan gibi bilgilerinizi bu bölümde görebilirsiniz. ​
Sunucu Seçimi: Kara Taht Sunucu Seçim Ekranı'na götürür.
Karakter Lobisi: 4 ayrı karakterinizi bulabileceğiniz lobiye götürür.
Oyun Ayarları: Grafik, ses ayarları gibi genel ayarları yapabileceğiniz yere yönlendirir.
Çıkış: Oyundan çıkış yapmanızı sağlar. ​


Binek Sistemi

Kara Taht'taki ilk hedefiniz bir binek elde etmek
Seviye 3'e ulaştığınızda ilk bineğinizi elde edeceksiniz.
Langdoc’ta bulunan Reis Rober’e gittiğimizde bineğimizi elde etmiş oluyoruz. Oyunda Eğitimli Beyaz At, Kahverengi At, Siyah At, Altın Süslemeli ve
savaş atı bineklerini bulabilirsiniz
Bineklerin, Siper, Nal ve Eğer olarak 3 farklı eşya ile geliştirmek mümkün. Eşyalar karakterinizin savunma ve ek özelliklerini arttırır.
Hareket hızı ayrıca bineğiniz ile arkadaşlık bağınıza göre değişkenlik gösterecektir.
Binekler üzerinden savaş esnasında saldırı yapılamaz. Bineklerin asıl amacı devasa açık dünyada ulaşımı kolaylaştırmak ve rakiplerinizden farklı, güçlü görünmektir.


Toplama ve Çanta

Açık dünyada canavarları ve karakterleri öldürdüğünüzde bir sandık düşmektedir. Bu sandığı 1 kere "F" tuşuna basarak içeriğini görebilirsiniz 2. kez bastığınızda ise içindekileri çantanıza almış olursunuz.Çantanızın envanter slotlarını nakit dükkanından edindiğiniz çanta tedarik kutuları ile genişletebilirsiniz. Çantada iksilerinizi, şerbetlerinizi, silah ekipman ve zırhlarınızı ve diğer eşyalarınızı bulabilirsiniz. Çantanızda kullanmak istediğiniz eşyaya sağ tıklamanız yeterlidir.Çantada iksilerinizi, şerbetlerinizi, silah ekipman ve zırhlarınızı ve diğer eşyalarınızı bulabilirsiniz. Çantanızda kullanmak istediğiniz eşyaya sağ tıklamanız yeterlidir.Seviye ve Başarı Sistemi

Oyunda görevleri yaparak veya canavarları keserek tecrübe puanı kazanabiliriz. Bu tecrübe puanı ekranın en altında görülen tecrübe barına dolar. Her dolduğunda ise bir seviye atlanır. Kapalı betadaki Oyunda ki en yüksek seviye 30’dur. Tecrübe Şerbeti ile %20 Tecrübe Kazanımı, Bereket Şerbeti ile 2 kat tecrübe puanı kazanabilirsiniz.Başarı sistemine “J” kısayoluna basarak ulaşabilirsiniz. Başarı puanlarını görevlerden kazanarak ünvan kazanırsınız. 10 çeşit unvan vardır. Lonca kurabilmek için Şövalye Şefi olmalısınız.
Lejyoner - 64 Puan
Lejyoner Şefi - 665 Puan
Şövalye - 8,481 Puan
Şövalye Şefi - 191,920 Puan
Baron - 1,026,566 Puan
Vikont - 3,615,215 Puan
Kont - 15,901,844 Puan
Marki - 138,186,346 Puan
Dük - 999,999,999 Puan
Arşidük - 999,999,999 Puan
Hediye Kuponu kullanımı

oygame Kara Taht hediye kuponlarını “Muhal” NPC’sine yazarak kullanabilirsiniz.

Hediye kuponunuzu çıkan kutucuğa girin ve "N"ye basarak nakit dükkana gidin. Hediye kutucuğundan hediyenizi alabilirsiniz.

Gelişmiş Rehber

Eşya Geliştirme

Oyun içinde çeşitli görevlerden, canavarlardan ve dükkandan elde edebileceğiniz geliştirme taşları ve muskaları ile silah, zırh, ekipmanlarınızı (elsir) geliştirebilirsiniz.Öncelikle geliştirmek için Örs veya Demirci’ye gidin. Geliştirmek istediğiniz eşya karakteriniz üstündeyse çantanıza alın. Çantanızda sağ tıkladığınız eşya Örs’e gider.Silahınızı geliştirmek istiyorsanız, "Silah Geliştirme Taşı'nı" örse atın. Zırh geliştirmek için, çantanızdaki “Zırh Geliştirme Taşı'na” sağ tıklayarak örse atın. Elsirlerinizi geliştirmek için, “Elsir Geliştirme Taşı” ve “Elsir Geliştirici” eşyalarını sağ tıklayarak örse atın.
Geliştirme Seviye 5'ten itibaren
“Ekipman Geliştirici” taşı eklemelisiniz. Her geliştirmede daha fazla “Geliştirme Taşı'na” ihtiyacınız olacak. Eşyalarınız +1. Seviyeye kadar imha olmaz. +1. seviyeden sonra imha olabilir. Bunu önlemek için “Nazar Muskası” eşyasını kullanabilirsiniz. Nazar muskası eşyanın imha olmasını engelleyen eşyadır. Eşya geliştirme başarınızı arttırmak için “Uğur Muskası” eşyasını kullanabilirsiniz. +9'a kadar silah, zırh, ekipman, geliştirmek mümkündür.
Eşya yükseltmek için; Demirci OOK ya gelip, eşya yükseltmeyi seçiyoruz. Öncesinde yükseltmek istediğimiz silahımızı seçiyoruz. Elsir eklemek için önce “Slot Oluştur” diyoruz. Belirli bir gümüş karşılığında slot açtıktan sonra, çantanızdan eklemek istediğiniz elsiri seçin. İmhayı önlemek, başarıyı oranını arttırmak için “Nazar Muskası” ve “Uğur Muskası” eşyalarını da ekleyebilirsiniz.Silahınızın özelliklerinde “Eşya Yükseltme Etkisi” bölümünde yükselen özelliklerinizi görebilirsiniz.Dükkan

Oyunda 'Dükkan' kısayolu N'dir.
Nakit dükkanından çok özel set kutular ve eşyalara sahip olabilirsiniz. Alışveriş yapmanız için
Altın ve Nakit'inizin
olması gerekir. Nakit ve Altın miktarınızı “Nakit Bakiyem” kutusunun içinde görebilirsiniz. Aldığınız eşyalar önce Nakit Eşya Envanteri slotlarına depolanır. Sağ tıkladığınızda çantanıza iletilir. Nakit eşyaları açmadığnız sürece 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. “Hediye Kutusu'nda” diğer oyunculardan size gelen hediyeleri görebilirsiniz. Nakit dükkanda 3 ana sekme bulunur;
Yeni Önerilen Eşyalar: Bu sekmede oyuna yeni gelen eşyalar ve paketler bulunur.
Joygame Nakit Dükkanı: Sadece Nakit ile alışveriş yapabilirsiniz. Tedarik kutuları, gelişmiş paketler, fonksiyonel eşyalar bulunur.
Altın Dükkanı: Dükkan içinde altın ile alışveriş yapabilieceğiniz bölümdür. Seviye 15 olduğunuzda altın ile alışveriş yapabilirsiniz. Bu bölümde fonksiyonel eşya ve iksir eşyalarını bulabilirsiniz.


Takas Sistemi

Takas sistemi ile oyun içinde aynı taraflardaki ve partideki oyuncular takas yapabilir. Takas yapmak istediğiniz oyuncunun üstüne tıklayarak takas teklifi gönderin ve kabul etmesini bekleyin. Kabul ettikten sonra çanta sekmeniz açılır.İki tarafta takas etmek istediği eşyaları ortaya koyar. Dilerseniz bakır ve gümüş olarak da fark ekleyebilirsiniz.İki tarafta sırasıyla ‘’Tamamla’’ ve ‘’Takas’’ tuşlarına bastıktan sonra takas işlemi gerçekleşir.Köy Yağmalama

Canavarların ele geçirdiği köyleri birlikleriniz ile yağmalayıp ganimetler elde edebileceğiniz savaş modudur. Kazanma ve kaybetme şartları savaşlara göre değişkenlik gösterir. Bu sekmede köyün ismini ve girebileceğiniz seviye aralığını görebilirsiniz. Bölgenin ismini köyün sahibini ve hareket etme tuşunu görebilirsiniz. Savaş durumu sekmesini (H) basarak görebiliriz. Yağma bilgilerini, şehir isimlerini görebilir, seviyeniz ve tarafınız uygunsa bölgeye hareket edebilirsiniz.avaşa girdiğinizde ekranın sağ tarafında “Geri Sayım” ve Kazanma - Kaybetme Şartlarını görebilirsiniz.

Kazanma Şartı: 3 Bayrağı da ele geçirin.
Kaybetme Şartı: Süre bitimine kadar bayrakları ele geçirin.
Kazanma Şartı: Kazanmak için düşman birliklerini yenin.
Kaybetme Şartı: Kahraman ölürse kaybedersiniz.


Kuşatma Savaşları: Belirlenen savaş tarihleri öncesinde, saldıran ve savunan lonca olarak OOK Savaş Yöneticisi'nden kayıtlar alınır. Bu loncaların müttefikleri de bu savaşlara saldıran ya da savunan olarak kayıt olabilir. Kuşatma bilgilerinden, savaş bölgesinin ismini, bulunduğu bağlılığı, saldıran, savunan loncaların isimlerini ve savaş tarihini bulabilirsinizParti Sistemi

Oyun içinde aynı taraftaysanız 5 kişilik parti oluşturabilirsiniz. Açık dünyada ve zindanlarda görevleri beraber yaparak, uzun ve zorlu görevleri daha zevkli hale getirebilirsiniz.P
arti kurmak istediğiniz oyuncuyu hedefleyip, YP göstergesinin sağında bulunan + butonuna basarak parti daveti gönderebilirsiniz.​
Davet edilen oyuncu 15 saniye içinde parti davetini kabul etmelidir.Karakter bilgilerinizin bulunduğu ikona sağ tıklayın.
Bu menüden partinin kazandığı ganimetin nasıl dağıtılacağını ayarlayabilirsiniz.
Devrecilik Usulü, Herkes Aynı ya da Hepsi benim gibi ganimet dağıtım seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.
Parti OKO: Güvenli olmayan bölgelerde Partiler arasında oyuncuya karşı oyuncu savaş modudur. Bu savaş devam ederken dışarıdan katılım olabilir. Bu savaşlarda birlikler değil, kahramanlar öldüğünde OKO savaşı biter ve kaybeden oyuncular eşya düşürür

Birlik Sistemi

Oyuna başladığınızda 12 askerden oluşan Çaylak seviyesinde bir birliğiniz oluyor. Birliğinizi başlangıç görevlerinde canavarlara karşı kullanabiliyorsunuz. Birliğinize tedarikçi OOK’sından “Lejyoner takası” diyerekekipman zırh azık gibi eşyalar alabilirsiniz. Birliğinizi güçlendirmek savaşlarda başarınızı arttıracaktır.Birliğinizden kayıp verdikten sonra yerine yeni asker almak isterseniz, tedarikçiye giderek lejyoner kiralayabilirsiniz. Birliğiniz tamamen ölmüşse, “Savaş alanına giremeyen birliklerinizi canlandır.” Diyerek, birliğinizden 1 tane askeri canlandırmış oluyorsunuz. Daha sonra o birliğinize asker alıp sayısını 12’ye çıkartabilirsiniz. Toplamda en fazla 5 adet birliğiniz olabilir. Ünvanınız arttıkça birlik alma hakkınız ve daha iyi sınıf birliklere yükseltmenizde mümkün olacaktır. Çaylak - Sıradan - Gelişmiş -Elit -Usta Birlik seviyeleri vardır. Çaylak sınıftan Sıradan sınıfa yükseltmek isterseniz, önce Çaylak birliğinizi 60 seviyeye ulaştırmanız gereklidir. Daha sonra Tedarikçi OOK’sına giderek birlik yükseltme isteğinizi iletin. Birliğinizi Çaylak Sınıftan - 1. Seviye Sıradan birlik sınıfına geçmiş olacaktır.

Birlik Yetenekleri; Her birliğin kendine ait yetenekleri vardır. Birlik sınıfınızı yükselttiğinizde “T” basın “Emir” sekmesini açın, ve oradaki yetenekleri sürükleyerek klavye slotlarınıza yerleştirin.


SınıflarŞövalye

Şövalyeler yakın dövüş tekniklerinde uzmandır. Bunun yanı sıra büyü üzerine de pratik yapabilirler.
Kahramanlıkları ve korkusuzlukları ile tanınırlar. Cesurdurlar ve güçleri ile düşmanlarını kaosa sürüklerler. Zafere giden yolda kararlılıkla ilerlerler.
Şövalye sınıfının temel doğası uzmanlık alanlarına yansımıştır.

Lütuf: Bu uzmanlığa sahip Şövalyeler askerlerini korumalarıyla tanınırlar.

Yiğitlik: Yiğitlik uzmanlığına sahip Şövalyeler kararlılıkları ile düşmanı kaosa sürüklerler.

Cesaret: Bu uzmanlığa sahip şövalyeler bitmeyen güç ve kuvvetleri ile düşmana karşı üstünlük sağlarlar.


AvcıAvcılar çeviklikleriyle rakibinden önce davranıp, onlara karşı acımasızca üstünlük kurarlar. Görünmezlik yeteneğiyle rakiplerini şaşırtır, onlara tuzaklar kurarak yakalar ve alt ederler.
Avcı sınıfı üç farklı alanda uzmanlaşır.

İsabet: Bu uzmanlığı seçen Avcılar uzak mesafeden düşmana hasar vermeye odaklanırlar.

Hız: Hız uzmanlığına sahip Avcılar çeviklikleri sayesinde rakiplerini şaşırtır ve savaş meydanlarında üstünlüğünü gösterirler.

Suikast: Bu uzmanlığı seçen Avcılar hileler yardımıyla düşmanlarını bozguna uğratır.


RuhbanZekası ve bilgeliği ile öne çıkan Ruhban sınıfı kutsal güçler ve doğanın sihrini kullanır. Askerlerine olan sadakatiyle bilinen bu sınıfın karanlık yüzünü hiçbir rakibi görmek istemeyecektir.
Ruhban’ın doğası uzmanlık alanlarına yansımıştır.

Sadakat: Bu uzmanlığa sahip Ruhbanlar için askerleri çok önemlidir. Onları iyileştirirler ve moral verirler.

Karanlık: Kutsal ışığın aydınlattığı yolu tercih etmeyen Ruhbanlar karanlık büyülerle düşmanlarını lanetler.

Elemental: Bu uzmanlığı seçen Ruhbanlar mistik büyüler kullanarak düşmanları karşısında üstünlük kurar.


Birlikler

Silahşör

Üstün savunmaya dayalı yakın savaşta uzman bir birliktir.
Düşmana savunma düzenini sergileyerek ve ölüm darbesi yeteneği ile müttefiğini korur.
Mızrakçı

Mızrakçı uzak ve yakın savaşta uzman etkili bir birliktir.
Mızrakçı birliği uzaktan mızrak fırlatarak saldırabilir. Ayrıca yakın savaşta da oldukça güçlüdür.
Okçu

Okçu, savaş alanında olağanüstü ateş gücüne sahiptir.
Okçu birliği oyuncuyu etkili bir biçimde destekler. Bu birliğin ateş gücü rakibinize korku salacaktır.
Büyücü

Büyücü birliği çeşitli büyü yetenekleriyle size destek olacaktır.
Büyücü uzaktan saldırı ve müttefik desteğinde uzmanlaşmış büyü yeteneklerine sahiptir.
Alıntı:
Konu kara tahtın orjinal sitesindeki rehberlerin birleştirilmesiyle oluşturuldu alıntıdır
[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
__________________

Konu gencer99 tarafından (24-03-2014 Saat 03:50 ) değiştirilmiştir.
gencer99 isimli üye çevrimdışı  
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 23-03-2014, 05:47   #2
*LUCIFER*
 
*LUCIFER* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Jun 2010
Nerden: MYSTİC FALLS
Mesajlar: 2.768
Rep Gücü: 10000
Rep Puanı: 12131034
Rep Derecesi : *LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute
*LUCIFER* - İCQ üzeri Mesaj gönder *LUCIFER* - AİM üzeri Mesaj gönder *LUCIFER* - MSN üzeri Mesaj gönder *LUCIFER* - YAHOO üzeri Mesaj gönder

REKLAM ALANI
Standart

paylaşım için teşekkürler.+rep
konu alıntıysa altında belirtiniz.
[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
__________________*LUCIFER* isimli üye çevrimdışı  
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 25-09-2015, 12:50   #3
incisozluk10
 
incisozluk10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Mar 2012
Nerden: İnci Sözlük
Mesajlar: 3.291
Rep Gücü: 119835
Rep Puanı: 11982339
Rep Derecesi : incisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond repute
incisozluk10 - MSN üzeri Mesaj gönder

REKLAM ALANI
Standart

Kara Taht oyunu joygame tarafından kapatılmıştır. Konu kilit.[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
__________________

ismetisgor.10@hotmail.com
Grafik işleriniz itinayla yapılır.
incisozluk10 isimli üye çevrimdışı  
Reklamlar
REKLAM ALANI
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
kara, rehberi, taht

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı

Gitmek istediğiniz klasörü seçiniz
Powered by vBulletin Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0
Gizlilik Politikası ve Şartlar - Privacy Policy And TermsSitemiz bir forum sitesi olduğu için üyelerimiz görüşlerini önceden onay olmadan anında yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, karahanonline.org yoneticileri itina ile icerik kontrolleri yapmaktadir, yine de karahanonline.org`da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İLETİŞİME bildirebilirsiniz, gereği yapılacaktır.
English Explanation: Our users can give their opinions without getting any approval in our site, all the responsibilities which can rise from these articles belong to these users, the managers of karahanonline.org control the contents very carrefully, but if you find any item opposite to the rules CONTACT

Sitemizde karahan online oyunu ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Karahan online rehberleri, karahan online hileleri, karahan online resimleri, karahan online ekran görüntüleri, karahan online ipuçları, karahan online videoları, karahan online paylaşımları, karahan online fan çalışmalarını bulabilirsiniz.

karahan online