Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir  
Karahan online , karahan online hileleri , karahan online ipuçları , karahan online rehberleri, karahan online ile ilgili her türlü bilgi sitemizde...
Geri git   Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir

Hilecideğilim has a reputation beyond reputeHilecideğilim has a reputation beyond reputeHilecideğilim has a reputation beyond reputeHilecideğilim has a reputation beyond reputeHilecideğilim has a reputation beyond reputeHilecideğilim has a reputation beyond reputeHilecideğilim has a reputation beyond reputeHilecideğilim has a reputation beyond reputeHilecideğilim has a reputation beyond reputeHilecideğilim has a reputation beyond reputeHilecideğilim has a reputation beyond repute

Hilecideğilim Hilecideğilim isimli üye çevrimdışı

{Kusursuz Yönetici} {Mazula}

Ziyaretçi Mesajları

Ziyaretçi Mesajları - Toplam 4306 Mesaj
 1. God0fNight
  08-02-2016 12:39
  God0fNight
  Teşekkür ederim, bende üniversitedeyim lise zamanında gün boyu girdiğim forum ne hale gelmiş ona bakmak istedim.Twelve sky 2 zamanları aklıma geldi, seni hatırladım ve merak ettim öylesine.Eski zamanları yad ettim yani Güzeldi o zamanlar işte şuan heyecan yok maalesef...
 2. God0fNight
  15-11-2015 11:04
  God0fNight
  Nasılsın dostum? seni ts2 den hatırlıyorum da hile bölümünden vesaire iyi bir yöneticiydin,eskilerden hiç kimse yok.Girmiyorsun sanırım foruma.
 3. KarahanMaster
  22-09-2013 02:00
  KarahanMaster
  Aziz müsait bi zamanda görüşelim
 4. 1th
  30-07-2013 02:17
  1th
  Vayy Azizim Eyvallah Sağolasın
  Ne Yapıyorsun, Ne Alemdesin.
 5. Hilecideğilim
  04-07-2013 10:03
  Hilecideğilim
  Windows 8.1 Preview'de Karahanonline hata veriyor. Tam da belki oyuna dönerim diyordum
 6. underworld
  28-06-2013 02:30
  underworld
  Ben müzikle uğraşıyorum. Notalar, müzik teorileri, armoni. Haz alıyorum enstrüman çalmaktan.
  Tabi hiç bir zaman tek yönlü olmamak gerek. Bilginin her türlüsü kabulümdür. Spor da yapmalısın, kitapta okumalısın, haberde izlemelisin, sergide gezmelisin. Bir çok bilim dalı ve bunların alt dalları mevcut. Sadece birinde ustalaşmak için ömrünü verenler var. Günümüzde binlerce kitap ve makale mevcut. Bir kaç bilim dalında kendini eğitebilirsin. Ben tıp okumasam da, tıp eğitimi almak isterim. Biyolog olmasam da canlıyı anlamak isterim.

  Ben isteklerim doğrultusunda ömrümün sonuna kadar yetecek uğraş buldum. Dünya üzerinde olumlu katkı sağlayacak ne yapabilirsem yapmayı deniyorum. Böylece yarın uyanman için bir sebebin oluyor.
 7. xVeLeTx
  27-06-2013 01:44
  xVeLeTx
  Valla sıkıntı, yabancılık falan olmuyor hiç ben 2 gün içinde oldukça arkadaş edindim, çevreyi falanda tanıdım. İstanbulda bu daha rahat olur bence. Üniversite ortamını hiç bir şeye değişemem doğrusu, çok güzel çok.
 8. xVeLeTx
  26-06-2013 11:51
  xVeLeTx
  Çok şükür iyiyiz ya hayatta aynı şekilde iyi gidiyor pek bir değişiklik yok. Seni sormalı asıl? Muğla Sıtkı Koçman kardeşim beklerim
 9. xenoVa6
  13-06-2013 05:45
  xenoVa6
  fan clubuna katılana rep vercem demişsin repimi isterim
 10. underworld
  29-05-2013 03:37
  underworld
  Aziz, düşünüyorum da bir mikrofon alıp konuşmak gerek.
  Tam zıttı olarak da, konuşup vakti boşa harcamamak için foruma dahi girmeyip araştırma yapmak gerek.

  İkinci seçenek kimsenin tercihi olmasa da başarının şartı. Dengelemek lazım falan diyorlar sosyal hayatla, çalışmayı. Ne zaman birine başlansa diğeri yarım kalıyor.

  Bugün deneme sınavına girdim. Beklediğim sonuç beni yazının başında belirttiğim ikinci seçeneğe yönlendiriyor. Geçen sene nasıl olsa yaparım diyordum. Evet, temelim sağlam ancak; bugünden itibaren çalışmazsam mülkiye hayallere gömülecek.

  Mantığı kavramak istiyorum. Konikler elbet bir işe yarıyor ve kullanılıyor. Bize oldukça yalın bir şekilde öğretilen bu konuyu, analitik düzlemi anlamalıyım. Matematik için bir kitap alıp okumayı düşünüyorum. Matematik neden okunarak anlaşılmasın, yapılmasın ki?

Hakkımda

 • Hilecideğilim hakkında...
  Biography
  Mazula will be Risen
  Location
  Secret...
  Interests
  Development, Managing vs. vs..
  Occupation
  Software Engineer
 • İmza
  ***EMEKLİ YÖNETİCİ***
  >>MAZULA<<

İstatistikler

Mesaj Sayısı
Ziyaretçi Mesajları
Genel Bilgi
 • Üyelik Tarihi: 13-09-2009
 • Tavsiye Puanı: 12

Arkadaşlar

Arkadaş Listesi'nde toplam 19 üye var.

İletişim Bilgileri

Mesajlaşma & Chat
Send an Instant Message to Hilecideğilim Using...
Profil Sayfam
https://www.karahanonline.org/23027-hilecidegilim.htmlPowered by vBulletin Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0
Gizlilik Politikası ve Şartlar - Privacy Policy And TermsSitemiz bir forum sitesi olduğu için üyelerimiz görüşlerini önceden onay olmadan anında yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, karahanonline.org yoneticileri itina ile icerik kontrolleri yapmaktadir, yine de karahanonline.org`da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İLETİŞİME bildirebilirsiniz, gereği yapılacaktır.
English Explanation: Our users can give their opinions without getting any approval in our site, all the responsibilities which can rise from these articles belong to these users, the managers of karahanonline.org control the contents very carrefully, but if you find any item opposite to the rules CONTACT

Sitemizde karahan online oyunu ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Karahan online rehberleri, karahan online hileleri, karahan online resimleri, karahan online ekran görüntüleri, karahan online ipuçları, karahan online videoları, karahan online paylaşımları, karahan online fan çalışmalarını bulabilirsiniz.

karahan online