Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir  
Karahan online , karahan online hileleri , karahan online ipuçları , karahan online rehberleri, karahan online ile ilgili her türlü bilgi sitemizde...
Geri git   Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir > Oyunlar > Oyun Dünyası > Wolf Team

Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 04-09-2013, 01:54   #1
OxyGeN
 
OxyGeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Jul 2013
Nerden: Malatya
Mesajlar: 493
Rep Gücü: 114094
Rep Puanı: 11408866
Rep Derecesi : OxyGeN has a reputation beyond reputeOxyGeN has a reputation beyond reputeOxyGeN has a reputation beyond reputeOxyGeN has a reputation beyond reputeOxyGeN has a reputation beyond reputeOxyGeN has a reputation beyond reputeOxyGeN has a reputation beyond reputeOxyGeN has a reputation beyond reputeOxyGeN has a reputation beyond reputeOxyGeN has a reputation beyond reputeOxyGeN has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümleri

Karahanonline.org Güvencesiyle İtem Alış-Satışı Yapabilirsiniz. Paranızı İster Banka Hesabınıza Çekebilir, İsterseniz Site İçinde Kullanabilirsiniz. HEMEN SATIŞA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

Apex Nedir? Neden ceza verir?

Apex bir güvenlik yazılımıdır ve sisteminizdeki her türlü zararlı yazılımı tespit ederek hesabınızı yasaklar. Ama bunun sadece Wolfteam için kullanabilecek 3. parti programları olduğunu düşünmeyin. Bunlar nelerdir hemen değinelim.

Diğer oyunlara ait hile dosyaları veya programları, 3.parti illegal yazılımlar, lisanssız programı lisanslı hale illegal yoldan getiren crack denen dosyalar, oyun botları, oyun makro programları, ekran görüntüsü video kayıt programlarının bazıları.

İnternet dosya indirme programlarında zararlı bir yazılım varsa, siz oyundayken biryandan o dosya inerse, ceza alabilirsiniz.

Bu nedenle Wolfteam çalışırken arka planda farklı programlar çalıştırmayınız.

Apex defalarca test edilmiş ve durduk yere hiçbir şekilde ceza vermediği görülmüştür. En basit örnekle Joygame ofisinde wolfteam oynayan birçok kişi asla Apex yasaklaması almamıştır. Çünkü bilgisayarların hiç birinde zararlı yazılım bulundurulmamaktadır. Sizin de bu konuda dikkatli olmanız gerekmektedir.

Apex uyarı niteliğinde ceza verdiği için 3 günlük yasaklama uygulamaktadır. Ceza tarihinizden 3 gün sonra cezanız sona erer.

Cleartype açma

XP kullanıcısı iseniz,
1. Başlat'ı tıklatın, Denetim Masası'nı tıklatın, Görünüm ve Temalar'ı tıklatın ve sonra Görüntü'yü tıklatın.
2. Görünüm sekmesinde Efektler'i tıklatın.
3. Ekran yazı tipi kenarlarını düzeltmek için aşağıdaki yöntemi kullan onay kutusunu işaretleyiniz.

Windows 7 kullanıcısı iseniz. Başlat bölümünden arama sekmesine giderek cleartype yazınız. Çıkan sonuçtaki kutucuğu işaretleyin ve ileri diyerek sonlandırınız.
İnvalid Cshell
Oyunun kurulum aşamasında antivirüs programınız bazı dll dosyalarını zararlı görerek silmiş olabilir. Antivirüs programınıza wolfteam'i güvenli olarak tanıtınız ve kapalı konuma getiriniz. Wolfteam'i sisteminizden kaldırınız. Softnyxgames klasörünü siliniz(program files içerisinde) Oyunu sitemizden indirip tekrar kurunuz.

Mavi Ekran

Bu sorunu incelememiz için aşağıdakileri uygulayınız.
Öncelikle mavi ekran aldığınız zaman çıkan görüntüyü bir kamera yardımı ile çekiniz(cep telefonu, fotoğraf makinesi gibi bir araçla)
Sonrasında bunu bize gönderiniz.
Sisteminizi yeniden başlatınız.
Windows 7’de BAŞLAT kısmındaki arama bölümüne dxdiag yazınız.
Açılan panoda bulunan üstteki "SİSTEM" ve “EKRAN” sekmesine tıklayınız. Açılan kısımda ekran kartı özellikleriniz bulunmaktadır.
Bize bunun ekran görüntüsünü alarak gönderiniz.
Ardından gerekli inceleme için teknik ekibimize yönlendireceğiz.

Nyx Xfs

Karşınıza çıkan hata raporuna “Tamam” deyiniz ve Softnyx Oyun Yükleyicisini kapatınız.Daha sonra Windows Görev Yöneticisini açınız (Alt Gr+Ctrl+Delete) karşınızaçıkan bölümden Uygulamalar sekmesine tıklayınız ve Softnyx Oyun Yükleyicisininüzerine sağ tıkladıktan sonra “İşleme Git/İşlemi sonlandır” seçeneğinetıklayınız. Daha sonra “NyxLauncher.exe” işlemini sonlandırınız. Karşılaşmış olduğunuz hata ile ilgili ilk bölümü tamamladıktan sonra sıra ikinci bölümde;Wolfteam oyununun kurulu olduğu bölüme gidiniz ve fetch dosyasının içerisinde bulunan tüm dosyaları sildikten sonra oyuna giriş yapabilirsiniz. Kullanmakta olduğunuzinternet bağlantısı sağlıklı bir şekilde işleyiş göstermediğinden dolayı böylebir sorun ile karşılaşıyorsunuz. Bağlantınızı yenileyiniz ve bir sürebekledikten sonra yeniden oyuna giriş yapmayı deneyiniz.

Checksum

Bu hatayı aldığınızda Wolfteam'i sisteminizden kaldırmadan direk üzerine yükleyiniz. Bu şekilde hasar gören dosyalar tamir edilebilmektedir.
C 114 Hatası
Bu sorun tamamen internet bağlantınız ile alakalıdır. Lütfen internet bağlantınızı kontrol ediniz.

Bug Trap

Bugtrap bir hata değil hatayla karşılaştığınızda kaydını tutan bir programdır. Sebebi donanım veya yazılım olan çeşitli hatalarda bugtrap kayıt sistemi devreye girebilir. Bugtrap karşınıza çıktığınızda endişe etmenize gerek yoktur. Eğer sürekli karşılaşmıyorsanız anlık bir problemden karşınıza çıkmış olabilir, sürekli karşılaştığınız durumlarda ise şu adımları deneyerek sisteminizdeki sorunları düzeltmeye çalışabilirsiniz:

1-Güncel bir antivirüs programıyla Virüs taraması yapmak,
2-Güncel bir spyware yazılımıyla spybot, trojan gibi zararlıları araştırmak,
3-Scandisk programı ile bilgisayarınızı taratıp hataları düzeltmek,
4-Windows Disk Birleştiricisi ya da Defragger gibi bir programla hard diskinize bakım yapmak.
5-Ekran kartı sürücülerini güncellemek,
6-Sisteminizde oyunla birlikte çalışan programları kapatmak,
7-Son olarak oyunu silip tekrardan kurmaya çalışmak.
Directx Hatası
DirectX versiyonu oyun için yetersiz kaldığından dolayı hata alıyorsunuz. WolfTeam'i oynamak için sisteminizde DirectX versiyon 9.0 veya daha üstü kurulu olmalıdır. Lütfen Direct X 9.0c versiyonunu yükleyiniz ve daha sonra oyuna giriş yapınız.

Error 196640

Öncelikle bilgisayarınızda kurulu olan Wolfteam oyununu tamamen bilgisayarınızdan kaldırınız.
Oyun kurulum dosyasını buradan tekrar indiriniz ve kurunuz. Oyun kurulum işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız ve yeniden oyuna giriş yapmayı deneyiniz.
http://www.joygame.com/wolfteam/oyunu-indir.aspx

Pando Media boster

Lütfen bilgisayarınızın güvenlik duvarı ayarlarından, oyunun kullanımına izin veriniz. Antivirüs programınıza da oyunu güvenli tanıtınız. Bu işlemin ardından bilgisayarınızın internet bağlantısını yenileyiniz ve kurulum işlemine yeniden başlayınız.

Pembe Mouse

Oyun dosyalarınızda sorun oluştuğundan dolayı böyle bir hata alıyorsunuz. Lütfen oyunu kaldırınız tekrar kurunuz ve yeniden oyuna giriş yapınız.
Ses sorunu
Sorununuzun çözümü için aşağıdaki adımları uygulayınız;

1- Oyunu bilgisayarınızın denetim masasına giderek program ekle kaldır sekmesini kullanıp kaldırnız.
2- Oyunu www.joygame.com internet adresini ziyaret ederek oyun kurulumu yöneticisi yardımı ile tekrar indiriniz.
3- Bilgisayarınıza geniş bir virüs taraması yaptırınız.
4- Bilgisayarınızın işletim sisteminin internet üzerinden yapabileceği tüm güncellemeleri yaptırınız.
5- Oyunu bilgisayarınızda farklı bir yere tekrar kurunuz.
6- Bilgisayarınızı yeniden başlatıp oyunu çalıştırınız.
Spefikasyon
Bilgisayarınızın özellikleri Wolfteam için yetersiz kaldığından böyle bir hata alıyorsunuz. Lütfen buradan Wolfteam sistem gereksinimleri ile bilgisayarınızın sistemini karşılaştırınız ve sisteminizin yeterliliğini kontrol ediniz. Sisteminiz Wolfteam için yeterli ise, bilgisayarınızın güncellemelerini tamamlayınız ve daha sonra oyuna giriş yapınız.
http://www.joygame.com/wolfteam/oyunu-indir.aspx
Sunucu ile baglantı kesildi
Kullanmakta olduğunuz internet bağlantısı sağlıklı bir şekilde işleyiş göstermediğinden dolayı böyle bir sorun ile karşılaşıyorsunuz. Bağlantınızı yenileyiniz ve bir süre bekledikten sonra yeniden oyuna giriş yapmayı deneyiniz.

Web Module Hatası

Aşağıdaki adımları sırası ile deneyiniz. Her adımda bir kere oyuna girmeyi deneyin. Oyuna giremezseniz bir sonraki seçeneğe geçiniz.
• Bilgisayarınızı ve modeminizi kapatıp tekrar açın.
• DNS ayarlarınızı otomatik hale getirin (Nasıl yapılacağını arama motorlarında bulun)
• Virüs programınıza Wolfteam ve Rakion'u güvenli işaretleyin. Bu işlemi başaramazsanız virüs programınızı kapatınız. • Güvenlik duvarı ayarlarını inceleyerek Wolfteam'i güvenli işaretleyin. Bu işlemi yapamıyorsanız Güvenlik Duvarını kapatınız.
• Oyunu Denetim masasından siliniz. Daha sonra Oyunun kurulu olduğu dosyayı tamamen siliniz. Yeni bir kurulum indirip yükleyin.
• Bilgisayarınıza virüs bulaşmıştır. Kaliteli bir virüs programı ile tarama yaparak bilgisayarınızı temizleyiniz. (Oyunu silip yeniden kurunuz)
• Bu seçeneğe geldiyseniz artık bilgisayarınızın bir formata ihtiyacı var demektir. Oyunu kesinlikle KURULUM YÖNETİCİSİ ile yüklemenizi öneriyoruz.
Wolfteam .bin hatası
Öncelikle Wolfteam oyunumuzun simgesine sağ tıkladıktan sonra, Özellikler'e tıklayınız.
Önünüze çıkan pencerede " Uyumluluk " yazan sekmeye tıklayınız.

"Uyumluluk Modu " yazan bölümdeki " Bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu " bölümünde bulunan kutucuğu işaretleyiniz. Ardından hemen altında çıkan seçenekler bölümünden " Windows XP (Service Pack 2) " seçeneğine tıklayınız " Uygula " seçeneğine tıklayarak işlemimizi tamamlayınız.
Daha sonra oyuna girmeyi tekrar deneyiniz.

Xfs Hatası

Eğer yama yaparken herhangi bir XFS dosyasının indirilemediği hatasını alırsanız aşağıdaki yöntemleri deneyiniz:
1-Ağ bağlantı ayarlarınızdan DNS seçeneğini "Otomatik Algıla" olarak işaretleyiniz.
2-Yukardaki öneri çözüm getirmezse Antivirüs programınızı kapatıp tekrar deneyiniz.
3-Yine sonuç alamazsanız sitemizden kurulum dosyasının son halini indirip oyunu baştan kurabilirsiniz.

Komut Dizisi Hatası

Komut dizisi hata ayıklaması ve bildirimler varsayılan olarak kapalıdır. Açılmışsa, yeniden kapatmak için aşağıdaki adımları izleyin.

Başlat düğmesini tıklatarak Internet Explorer'ı açın. Arama kutusuna Internet Explorer yazın ve ardından sonuçlar listesinde Internet Explorer'ı tıklatın.

Araçlar düğmesini ve ardından Internet Seçenekleri'ni tıklatın.

Gelişmiş sekmesini tıklatın, Kod hata ayıklamasını devre dışı bırak (Internet Explorer) ve Kod hata ayıklamasını devre dışı bırak (Diğer) onay kutularını işaretleyin.

Her komut dizisi hatası için bir bildirim göster onay kutusunu temizleyin, ardından Tamam'ı tıklatın.
Oynarken PC Reset Atıyor

Bu sorunun bir veya birden fazla nedeni olabilir.

-Sisteminizin güç girişi sorunludur veya aşırı ısınıyordur.
-İşlemciniz aşırı ısındığı için bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz.
-Yerel diskinizde Bad Sector oluşmuş olabilir. Harddiskinizdeki hataları ayıklamak için bir program bularak harddiskinizi taratınız.
-Ekran kartınız sorun oluşmuş veya oyun için yeterli olmadığı için aşırı zorlanmakta olabilir.
-Oyun esnasında oyunu alt+tab ile alta indirip. CTRL+ALT+DEL tuşlarına basıp görev yöneticisinde performans sekmesine tıklayınız. Böylece işlemci(cpu) ve belleğinizin(ram) ne kadarının kullanıldığını görebilirsiniz.[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
OxyGeN isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Cevapla

Etiketler
Çözümleri, karşılaşılan, sorunlar, ve

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı

Gitmek istediğiniz klasörü seçiniz
Powered by vBulletin Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0
Gizlilik Politikası ve Şartlar - Privacy Policy And TermsSitemiz bir forum sitesi olduğu için üyelerimiz görüşlerini önceden onay olmadan anında yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, karahanonline.org yoneticileri itina ile icerik kontrolleri yapmaktadir, yine de karahanonline.org`da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İLETİŞİME bildirebilirsiniz, gereği yapılacaktır.
English Explanation: Our users can give their opinions without getting any approval in our site, all the responsibilities which can rise from these articles belong to these users, the managers of karahanonline.org control the contents very carrefully, but if you find any item opposite to the rules CONTACT

Sitemizde karahan online oyunu ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Karahan online rehberleri, karahan online hileleri, karahan online resimleri, karahan online ekran görüntüleri, karahan online ipuçları, karahan online videoları, karahan online paylaşımları, karahan online fan çalışmalarını bulabilirsiniz.

karahan online