Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir  
Karahan online , karahan online hileleri , karahan online ipuçları , karahan online rehberleri, karahan online ile ilgili her türlü bilgi sitemizde...
Geri git   Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir > forevera7x

Conversation Between forevera7x and Warlordcape
Ziyaretçi Mesajları - Toplam 4 Mesaj
 1. forevera7x
  23-08-2013 10:28
  forevera7x
  Aç olduğunu bir çok farklı cümleyle belli edebilirsin:
  "Karnım çok aç."
  "Yemek yemem lazım."

  Bu da bunun gibi bir şey...
 2. Warlordcape
  23-08-2013 09:04
  Warlordcape
  tamam işte aynı konuya içeriğe denk geliyor.
 3. forevera7x
  23-08-2013 09:02
  forevera7x
  Dostum dikkat ediyorum. Sen farklı siteden, ben farklı siteden açıyorum. Aynı konu üzerine yazılmış 2 farklı yazı oluyor yani.
 4. Warlordcape
  23-08-2013 08:21
  Warlordcape
  konu açıyorsun ama doğukan bir bakın aynı konuları açıyorsun tkrar. dikkatli olPowered by vBulletin Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0
Gizlilik Politikası ve Şartlar - Privacy Policy And TermsSitemiz bir forum sitesi olduğu için üyelerimiz görüşlerini önceden onay olmadan anında yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, karahanonline.org yoneticileri itina ile icerik kontrolleri yapmaktadir, yine de karahanonline.org`da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İLETİŞİME bildirebilirsiniz, gereği yapılacaktır.
English Explanation: Our users can give their opinions without getting any approval in our site, all the responsibilities which can rise from these articles belong to these users, the managers of karahanonline.org control the contents very carrefully, but if you find any item opposite to the rules CONTACT

Sitemizde karahan online oyunu ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Karahan online rehberleri, karahan online hileleri, karahan online resimleri, karahan online ekran görüntüleri, karahan online ipuçları, karahan online videoları, karahan online paylaşımları, karahan online fan çalışmalarını bulabilirsiniz.

karahan online