Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir  
Karahan online , karahan online hileleri , karahan online ipuçları , karahan online rehberleri, karahan online ile ilgili her türlü bilgi sitemizde...
Geri git   Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir > korsova03





Conversation Between korsova03 and OxyGeN
Ziyaretçi Mesajları - Toplam 3 Mesaj
 1. korsova03
  26-07-2014 02:47
  korsova03
  Silinsin demiyorum,madem uyarmak istiyorsun,konu aç wolfteam bölümüne daha iyi olurdu.
 2. OxyGeN
  26-07-2014 02:43
  OxyGeN
  birader uyarı amaçlı mesaj attım o zmn 2012 konuları silinsin mi forumdan
 3. korsova03
  26-07-2014 01:48
  korsova03
  http://www.karahanonline.org/wolf-te...tml#post396642

  Selamun Aleykum birader,bu konu eylül 2012 nin konusu.Aradan neredeyse 2 yıl geçmiş oluyor.Her ne olursa olsun bu tür konulara mesaj atmamaya özen gösterelim.
  İyi forumlar



Powered by vBulletin Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0
Gizlilik Politikası ve Şartlar - Privacy Policy And Terms
@karahanonline.org uzantılı ücretsiz mail ve msn adresi



Sitemiz bir forum sitesi olduğu için üyelerimiz görüşlerini önceden onay olmadan anında yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, karahanonline.org yoneticileri itina ile icerik kontrolleri yapmaktadir, yine de karahanonline.org`da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İLETİŞİME bildirebilirsiniz, gereği yapılacaktır.
English Explanation: Our users can give their opinions without getting any approval in our site, all the responsibilities which can rise from these articles belong to these users, the managers of karahanonline.org control the contents very carrefully, but if you find any item opposite to the rules CONTACT

Sitemizde karahan online oyunu ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Karahan online rehberleri, karahan online hileleri, karahan online resimleri, karahan online ekran görüntüleri, karahan online ipuçları, karahan online videoları, karahan online paylaşımları, karahan online fan çalışmalarını bulabilirsiniz.

karahan online