Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir  
Karahan online , karahan online hileleri , karahan online ipuçları , karahan online rehberleri, karahan online ile ilgili her türlü bilgi sitemizde...
Geri git   Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir > __CyberSoniC__

Conversation Between __CyberSoniC__ and Dakik
Ziyaretçi Mesajları - Toplam 3 Mesaj
 1. __CyberSoniC__
  16-06-2014 11:47
  __CyberSoniC__
  Eyvallah hocam sağolun
 2. Dakik
  16-06-2014 11:45
  Dakik
  Dostum oynanmaz diyip oynayan çok.Ben hala oynuyorum ve devam etmeyi düsünüyorüm.Beyazitta yd12 sarp setli sl'li charım var,Beyazıt'ta pars ve ejder acpden yılana geçince yılan ve gökün savaşı var bana sorarsan zevkli oluyor.
  Emekle iyi yere gelmek bu zamanda zor.Emekle en iyi yapılabilecek şey bana sorarsan u3 veya i3 cp charı.
 3. __CyberSoniC__
  16-06-2014 11:30
  __CyberSoniC__
  s.a karahana geri dönmeyi planlıyorum da hala oynanırmı sizce?Powered by vBulletin Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0
Gizlilik Politikası ve Şartlar - Privacy Policy And TermsSitemiz bir forum sitesi olduğu için üyelerimiz görüşlerini önceden onay olmadan anında yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, karahanonline.org yoneticileri itina ile icerik kontrolleri yapmaktadir, yine de karahanonline.org`da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İLETİŞİME bildirebilirsiniz, gereği yapılacaktır.
English Explanation: Our users can give their opinions without getting any approval in our site, all the responsibilities which can rise from these articles belong to these users, the managers of karahanonline.org control the contents very carrefully, but if you find any item opposite to the rules CONTACT

Sitemizde karahan online oyunu ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Karahan online rehberleri, karahan online hileleri, karahan online resimleri, karahan online ekran görüntüleri, karahan online ipuçları, karahan online videoları, karahan online paylaşımları, karahan online fan çalışmalarını bulabilirsiniz.

karahan online