Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir  
Karahan online , karahan online hileleri , karahan online ipuçları , karahan online rehberleri, karahan online ile ilgili her türlü bilgi sitemizde...
Geri git   Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir > salvadorcambaz07

Conversation Between salvadorcambaz07 and incisozluk10
Ziyaretçi Mesajları - Toplam 2 Mesaj
 1. salvadorcambaz07
  21-05-2014 07:03
  salvadorcambaz07
  Teşekkür ederim uyardığınız için..
 2. incisozluk10
  21-05-2014 06:54
  incisozluk10
  Paylaşım yapmadan önce arama kısmına bir yaz araştır.Yoksa aynı şeyden 300 tane konu olur.Gereksiz forum kirliliği oluyor.

  Açtığın konu kirlilik demiyorum ama böyle yapmazsan kirlilik oluşturabilirsin ileride açacağın konularla.

  İyi forumlarPowered by vBulletin Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0
Gizlilik Politikası ve Şartlar - Privacy Policy And Terms
@karahanonline.org uzantılı ücretsiz mail ve msn adresiSitemiz bir forum sitesi olduğu için üyelerimiz görüşlerini önceden onay olmadan anında yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, karahanonline.org yoneticileri itina ile icerik kontrolleri yapmaktadir, yine de karahanonline.org`da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İLETİŞİME bildirebilirsiniz, gereği yapılacaktır.
English Explanation: Our users can give their opinions without getting any approval in our site, all the responsibilities which can rise from these articles belong to these users, the managers of karahanonline.org control the contents very carrefully, but if you find any item opposite to the rules CONTACT

Sitemizde karahan online oyunu ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Karahan online rehberleri, karahan online hileleri, karahan online resimleri, karahan online ekran görüntüleri, karahan online ipuçları, karahan online videoları, karahan online paylaşımları, karahan online fan çalışmalarını bulabilirsiniz.

karahan online