Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-09-2016, 09:40   #4
f4r1s
Level 13

f4r1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Gücü: 1013
Rep Puanı: 100512
Rep Derecesi : f4r1s has a reputation beyond reputef4r1s has a reputation beyond reputef4r1s has a reputation beyond reputef4r1s has a reputation beyond reputef4r1s has a reputation beyond reputef4r1s has a reputation beyond reputef4r1s has a reputation beyond reputef4r1s has a reputation beyond reputef4r1s has a reputation beyond reputef4r1s has a reputation beyond reputef4r1s has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI

Öncelikle sana da hayırlı bayramlar. Para konusunu şuanlık dert etmemen gerekiyor çünkü parayı bu levellerde kasmanın tek yolu seçkin item düşürmek ki bu da o levellerde düşürsen alıcısının zor bulunduğu bir durum o yüzden para işini şimdilik (a33 olana kadar) rafa kaldırmanı isteyeceğim senden ayrıca şuan eritme konusunda sıkıntı çekiyorsun fakat eğer yapabilirsen eritmeyi a33 olana kadar sadece a8-a23 palaları %132 yapmak için kullan. oyuna yeni başladığın için 0 dan geleceğin için sakın ve sakın direk full hp yapma. oyuna yeni başlayan birisi için 800 str veya 600 str yeterlidir. para konusunda seni aydınlatmak isterim ki a33 olduğunda 2 günde bir çok şanssız değilsen seçkin item düşürüyorsun. Her türlü düşüyor anlayacağın ben oyuna %132 sistemi geldiğinde a33 %132 c12 bir pala yapıp 2-3 gün farmlamıştım sadece farm yapmıştım ve bu bana d1 %132 c12 pala ve %5 kaplan olarak geri döndü. Ondan ayrıca. Her gün sabah 11.11-gece 23.11 labirent kapıları açılıyor labirent diyip es geçme aslında ne ararsan burdan temin ediyorsun 65m nakit geçiyor eline. 8 adet %15 plat eritme bile kasıyorsun rahatça hiç dert etme. Ayrıca forumdan olduğun için sana yardım da etmek isterim. hangi kavimsin ? umarım ejdersindir [URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]

Karahan: AşkBirOyun i4 GÖK Pars

Göz Agrım.

Saçma Sorulara Verdigimiz Hep Dogru Yanıtlar Yüzünden Hayat Böyle...
f4r1s isimli üye çevrimdışı  
Reklamlar
REKLAM ALANI