Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-10-2014, 04:46   #1
FunnFrell
 
FunnFrell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Nerden: Ankara
Mesajlar: 2.565
Rep Gücü: 96220
Rep Puanı: 9621142
Rep Derecesi : FunnFrell has a reputation beyond reputeFunnFrell has a reputation beyond reputeFunnFrell has a reputation beyond reputeFunnFrell has a reputation beyond reputeFunnFrell has a reputation beyond reputeFunnFrell has a reputation beyond reputeFunnFrell has a reputation beyond reputeFunnFrell has a reputation beyond reputeFunnFrell has a reputation beyond reputeFunnFrell has a reputation beyond reputeFunnFrell has a reputation beyond repute
FunnFrell - MSN üzeri Mesaj gönder

REKLAM ALANI
Standart [Duyuru] Sunucu Birleşimi Hakkında

Karahanonline.org Güvencesiyle İtem Alış-Satışı Yapabilirsiniz. Paranızı İster Banka Hesabınıza Çekebilir, İsterseniz Site İçinde Kullanabilirsiniz. HEMEN SATIŞA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN!Merhabalar,

Oyuncularımızdan gelen yoğun istekler nedeniyle Beyazıd ve Alparslan Sunucularımız birleştirilecektir.

12 Kasım 2014 Çarşamba günü yapılacak Sunucu Bakımımız ile birlikte birleşim işlemi gerçekleştirilecektir.

Sunucu Birleşimi sırasında Tüm Alparslan sunucusu verileri Beyazıd sunucusuna aşağıdaki kurallar çerçevesinde taşınacaktır.

1) Aynı hesap içinde 2 sunucuda sahip olunan En yüksek seviye 3 karakter kalacaktır.
2) Toplamda sahip olunan karakter sayısı 3'ten fazla olan hesaplarda karakterler seviyelerine göre sıralanacak ve en yüksek seviyeye sahip 3 karakter dışında kalan karakterler direkt olarak silinecektir. Silinen karakterlerin çanta, banka ve ticaretleri, ayrıca üzerlerinde giyili olan eşyaları, karakter bilgileri ve kullanılmış olan eşyaları yok olacaktır.
3) Hesabınız içinde seyis depolarınızdaki eşyaları, karakterlerinizin çanta ve bankasına taşımanız gerekmektedir. Seyis depoları taşıma işlemine dahil olmayacaktır.
4) İşlem sonrası korunan karakterlerin çanta, banka ve ticaretleri, ayrıca üzerlerinde giyili olan eşyaları, karakter bilgileri ve kullanılmış olan eşyaları sabit kalacaktır.
5) İşlem sonrasında silinen tüm karakterlerde kullanılan isimler tekrar kullanıma açık hale gelecektir.
6) Halihazırda hesaplar üzerinde sahip olunan HanParalar için herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
7) Birleştirme işlemi sırasında Alparslan Sunucusu karakter bilgileri Beyazıd sunucusuna aktarılacaktır.
8) Her iki sunucudaki tüm kurulu Aileler bozulacak, Aile bilgileri silinecek; sahip olduğunuz Aile üyelikleri yok olacaktır. Birleşim işlemi sonrasında oyuncularımız Ailelerini tekrardan kurabilir veya diledikleri Ailelere tekrar katılabilirler.
9) Her iki sunucuda karakterlerin hepsinin arkadaşlık listesi sıfırlanarak boşaltılacaktır. Birleşim işlemi sonrasında istediğiniz oyuncuları tekrardan arkadaş listenize ekleyebilirsiniz.
10) Her iki sunucuda karakterler arası usta çıraklık bağları silinecektir. Birleşim işlemi sonrasında istediğiniz oyuncu ile tekrardan usta çıkar ilişkisi kurabilirsiniz.
11) Birleşim işlemi sonrasında oluşacak yeni sunucuda Beyazıd Sunucusu kavim liderlikleri korunacak, Alparslan Sunucusu kavim liderlikleri silinecektir. Birleşim işlemi sonrasında yapılacak ilk seçim ile birlikte yeni sunucu yeni kavim liderini belirleyecektir.
12) Birleştirme sonrası Sunucu adı: Avrasya olacaktır.

Birleşim işlemi sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşmamanız için, işlem öncesi aşağıda belirttiğimiz maddeleri uygulamanızı tavsiye ederiz.

1) Hangi sunucuda oynuyorsanız, hesabınızda oynamadığınız diğer sunucuya giriş yaparak bu sunucu için sahip olduğunuz karakter var mı diye kontrol ediniz.

2) Eğer hesabınızda 2 sunucuda toplam 3'ten fazla karakter var ise, kullanmadığınız karakterleri silerek her iki sunucuda toplamda geriye 3 karakter kalacak hale getiriniz. 3'ten fazla karakteriniz varsa, silmek istediğiniz karakterleri seviyesi yüksek diye silemiyorsanız, bilet yollayarak birleşim işlemine kadarki karakterinizin GM'lerimiz tarafından silinmesini sağlayabilirsiniz. (Lütfen Karakter sildirme işlemi istemeden önce sildirmek istediğiniz karakterinizin çanta, banka ve ticaret pencerelerini kontrol ediniz. Silme işlemi ile birlikte karakter çanta, banka ve ticaret pencerelerinde sahip olduğunuz tüm eşyalar silinecektir.)

3) Seyis depolarınızdaki eşyaları taşınacak karakterlerinizin çanta, banka ve ticaret pencerelerine taşıyınız.

Birleşme işlemiyle taşınacaklar:

Hesabınızda her iki sunucuda sahip olduğunuz en yüksek seviyedeki 3 karakter için:

- Banka 1 ve Banka 2 slotunuzdaki tüm eşyalarınız, gümüş paranız ve gümüş jetonunuz,
- Çanta 1 ve Çanta 2'deki tüm eşyalarınız, gümüş paranız ve gümüş jetonunuz,
- Karakter Ticaret slotunuzdaki tüm eşyalar, gümüş para ve gümüş jetonunuz, üzerinizde giyili olan tüm kostümler, tüm eşyalar ve aksesuarlar,
- Karakteriniz üzerinde halihazırda kullanımda olan, yani okuduğunuz tüm HanPara eşyaları ve özel eşyalar ( K. Kabuğu, Y.D Doğuş Anahtarı,....)
- Karakterinizin sahip olduğu CP, Erdem Puanı, Saray Rütbesi, Stat Puanları, Beceri Puanları, Becerileriniz, Karakter Ünvanınız ve buna benzer tüm bilgileriniz,
- Karakterinizde kullanmış olduğunuz tüm binekler, kostümler ve aksesuarlar

Korunacaktır.

Birleşme işlemiyle taşınmayacaklar;

- Seyis Deposu, (Seyisinizde bulunan eşyaları, karakterlerinizin çantası ve bankasına bırakınız.)
- Karakterinizin sahip olduğu Aile bilgisi ve Aile üyeliği,
- Eğitime aldığınız kişi bilgisi (Usta-Çıraklık bilgisi),
- Arkadaş listesi.

Birleşim işlemiyle ilgili sorularınız için Destek Sayfası üzerinden bilet gönderebilirsiniz!

Teşekkürler![URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
__________________


Konu FunnFrell tarafından (14-10-2014 Saat 04:48 ) değiştirilmiştir.
FunnFrell isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI