Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-10-2012, 09:27   #11
* O R H A N *
Level 71

* O R H A N * - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Gücü: 23152
Rep Puanı: 2314494
Rep Derecesi : * O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute
* O R H A N * - MSN üzeri Mesaj gönder

REKLAM ALANI

Karahanonline.org Güvencesiyle İtem Alış-Satışı Yapabilirsiniz. Paranızı İster Banka Hesabınıza Çekebilir, İsterseniz Site İçinde Kullanabilirsiniz. HEMEN SATIŞA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

Alıntı:
alborjon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Yuzugun dokumunun cok diger itemlere oranla cok eksik oldugunun farkina vardigimdan Dokum Islemi de hesaba katildigi takdirde yuzuge verdigim oydan pismanlik duyuyorum
ben bot'dan yana kullandım ama hala arkasındayım
beni oyunda en iyi zamanlarda çok kurtardı , 1-2 sıcak dostluk ortamı bu bot' alım takası sırasında şans buldum , gerçi şahıslar gayet iyyi insanlardı
ben mutluyum [URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
* O R H A N * isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI