Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-08-2011, 11:53   #1
XpDeviL
Level 7
 
XpDeviL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Aug 2011
Nerden: Antalya
Mesajlar: 214
Rep Gücü: 433
Rep Puanı: 42557
Rep Derecesi : XpDeviL has a reputation beyond reputeXpDeviL has a reputation beyond reputeXpDeviL has a reputation beyond reputeXpDeviL has a reputation beyond reputeXpDeviL has a reputation beyond reputeXpDeviL has a reputation beyond reputeXpDeviL has a reputation beyond reputeXpDeviL has a reputation beyond reputeXpDeviL has a reputation beyond reputeXpDeviL has a reputation beyond reputeXpDeviL has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart 1-113 Kasılma - Stat Dizme Rehberi

Karahanonline.org Güvencesiyle İtem Alış-Satışı Yapabilirsiniz. Paranızı İster Banka Hesabınıza Çekebilir, İsterseniz Site İçinde Kullanabilirsiniz. HEMEN SATIŞA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

Merhaba arkadaşlar,

Şimdi size kendi bulduğum bir yöntemi anlatacağım. Bu yöntem boss kesmeye dayalı bir yöntemdir ve en fazla 2 gün içinde 90 level charınız olur. 90'dan sonrası size kalmış

Öncelikle bir adet Jules Rimet pelerinimizin olması gerek. Yoksa çok zorlanırsınız ilk levellerde. Eğer yan charınızsa asıl chardan alın. Yoksa bir arkadaşınızdan emanet alın. Ama ne yapın edin bulun.
Şimdi kasılma yöntemini anlatayım.


Hiç bir slotu kesmeden direk Ağaç Şebeği'ni kesiyoruz. Zaten kesince direk 10 level olursunuz. 45 stat puanı gelecektir. Hepsini Zindelik'e verin. Daha sonra isterseniz 1-2 tane daha kesin 12-13 level olun.
DIKKAT: Stat puanlarını 4 Zindelik 1 Güç olarak dağıtın. Benim tavsiyem zindelik 100 olana kadar sadece zindeliğe verin daha sonra 30 güce verin. Sonra 4 zindelik 1 güç olarak dağıtın.


Ağaç Şebeği
Daha sonra Geleceği Gören Kadın'ı kesiyoruz. 15 yada 16 levele kadar Geleceği Gören Kadın keserek kasılıyoruz. Daha sonra Çılgın Suikastçi'leri kesmeye başlıyoruz. 19-20 level gibi 2. haritaya yani ejder kavminde Kristal Sular'a geçiyoruz. (Ben ejder olduğum için ona göre anlatacağım.)


Geleceği Gören Kadın


Çılgın Suikastçi
Orda Gölge Generali kesiyoruz. 24 gibi Savaş Hortlağı kesmeye başlıyoruz. 30 veya 31'e kadar savaş hortlağında kasılıyoruz. Daha sonra 3. haritaya geçiyoruz. (Ejderde Uzun Bambu Ormanları).


Gölge Generali


Savaş Hortlağı
3. Haritada seyisin ordaysak ölüp en başa dönelim. Az ilerde Domuz Efendisi var. 35-36'ya kadar onu kesiyoruz. Daha sonra Seyis'in oraya gidip Gölge Korucu kesmeye başlıyoruz. (Seyisin oraya gitmenizin sebebi diğer tarafta İkili Satıcılar kendileri üstünüze geldiği için çabuk ölürsünüz.)
40'a kadar Gölge Korucu kestikten sonra 4. köye yani ejderde Itır Kasabası'na geçiyoruz.Domuz Efendisi


Gölge Korucu
Burda ışınlanınca karşımıza Yasaklı Koruma Liderleri çıkar. Bunlara ölüp en başa gidin. 45 levele kadar burda Yengeç kesin. 45 level olunca sağlam itemleri dizip Yasaklı Koruma Liderinde kasmaya başlayın. Artık 90'a kadar burda kasılacağız. Çünkü 90'a kadar en yüksek harita ve slotlar bunlar. Zaten Yasaklı Koruma Liderleri 80'e kadar 5 exp verirler. 80'den sonra yavaş yavaş düşer.


Yengeç


Yasaklı Koruma Lideri
90 olduktan sonra Seyis'ten en alttın bir üstündeki haritaya gidiyoruz. Anlamayanlar için resim:1-) Ejder 2-) Pars 3-) Yılan

Işınlandıktan sonra şöyle bir harita çıkar karşımıza. Siz işaretlediğim yerdeki kapıya gidin;
Daha sonra Bu haritaya girince hiç beklemeden direk sarı ile işaretlediğim yere gidiyorsunuz. Çünkü girişte Güçlü İtici'ler var ve saldırgan slotlardır. Çabuk öldürürler.Daha sonra sarı yere geldiğiniz zaman Ademus'lar vardır. Onlar saldırmaz. Onları geçiyoruz. Haritada mavi ile işaretlediğim yer Yoonshi Savaşçısı'nin çıktığı bölgelerdir. 100 level'e kadar burda kasacağız.Yoonshi Savaşçısı100 level olduktan sonra Yüksek Arazi'ye gidiyoruz. Yüksek Arazi'ye Koruma Şef'inden gidebilirsiniz. (Ejderde "BayÇeri", Parsta "Muhafız Ulan", Yılanı bilmiyorum ) Yüksek Arazi'de yaklaşık 105'e kadar kasılıyoruz. (105'e kadar iyi exp vermeyebilir. Exp vermediği zaman bırakın) Daha sonra en son map'e geçiyoruz. (Ejderde "Suyu Bitmeyen Irmak", Parsta "Kıyıbaşı Köyü", Yılanda "Irmak Kıyısı") Burda Jaso Pratisyeni ve Yaşlı Mukor'ları keserek 112 oluyoruz.


Jaso Pratisyeni


Yaşlı Mukor


112 olduktan sonra Eczacı'dan 5X Exp İksiri alıyoruz. Bununla yarım saat boyunca 5 katı exp alırız. Zaten Jaso Pratisyenleri 112 levelde 0.100 civarı exp verecekler. O yüzden Exp İksiriyle birlikte şansınız varsa 1 exp alırsınız. Ama genellikle 0.500 veriyorlar. Yaşlı Mukorlar da exp iksiriyle birlikte yaklaşık 0.050 exp verirler. Bu şekildede yaklaşık 1 gün uğraşırsak 113 yani Uzman 1 oluyoruz.


Hiçbir bilgi alıntı değildir. Tamamen kendim buldum ve yazdım. Resimler bir siteden ve stat dizme bilgisi bir arkadaşımdan alıntıdır

NOT: Tarafımca denenmiş bir yöntemdir.

Hadi iyi kasılmalar
[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]

Konu incisozluk10 tarafından (07-07-2014 Saat 11:36 ) değiştirilmiştir.
XpDeviL isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI