Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir  
Karahan online , karahan online hileleri , karahan online ipuçları , karahan online rehberleri, karahan online ile ilgili her türlü bilgi sitemizde...
Geri git   Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir > Oyunlar > Oyun Dünyası > Shaiya Online

Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 22-03-2013, 10:56   #1
Dersim1
Banned
 
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Mesajlar: 296
Rep Gücü: 0
Rep Puanı: 300010
Rep Derecesi : Dersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart Shaiya Online Geniş Bilgi

Karahanonline.org Güvencesiyle İtem Alış-Satışı Yapabilirsiniz. Paranızı İster Banka Hesabınıza Çekebilir, İsterseniz Site İçinde Kullanabilirsiniz. HEMEN SATIŞA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

Taraflar

Işık İttifakı
Antik çağlardan beri süregelen Elf ırkı, Vailler'e karşı verdikleri savaşta zamanla desteklerini kaybetmiştir. Büyülerini besleyen türlü enerjiler bitmek bilmeyen bu savaş esnasında doğaya karışır. Umutsuzluğa kapılan Elfler tanrıçalarından yardım ister. Bu istekleri duyulduğunda yerde devasa bir çukur açılır ve başka diyarlara doğru uzayan bir köprü belirir. Bu köprüde Elfler ve insanlar ilk defa karşılaşırlar ve birbirlerine ne olursa olsun hep bir arada savaşacaklarına dair söz verirler. Böylece Işık İttifakı kurulur ve tek tek gâyeleri,Işığın Tanrıçası Etain'i diriltmektir.

Öfke Kardeşliği
Vail kahramanı Isquiron ve Nordein hükümdarı Tyrannus, Işık ittifakı'nı sonsuza dek yeryüzünden silmek için bir kardeşlik yemini etmiştir. Vail taktikleri Nordeinler'in yıkıcı gücüyle birleşince,düşmanlarına Teos'u zindan etmeye karar vermişlerdir...[2]

Işık İttifakı

İnsan - Cengaver
Cengaverler tipik yakın dövüşçülerdir, bire bir karşılaşmaları tercih ederler. Bir cengaverin en önemli özelliği fiziksel saldırı gücü olmasına karşın özel yeteneklerini kullanabilmek için dövüş puanına (DP) ihtiyaç duyarlar.
Özellikleri:
- Çoğu silahı kullanabilirler.
- Üst düzey fiziksel saldırı gücüne sahiptirler.
- Savaşlarda ön saflarda etkili olurlar.
- Tek başlarına da, grupta da rahatça seviye atlayabilirler.
- Her seviye artışında otomatik olarak +1 GÜÇ puanı alırlar.
İnsan - Muhafız
Muhafızlar üstün Dayanıklılık ve Hayat puanlarıyla ön safların değişmez savaşçılarıdır. Muhafızlar, cengaverlerin aksine aynı anda birden fazla düşmanla girdikleri mücadelelerden canlı çıkmayı başarabilirler. Ayrıca canavarları üstüne çekme özelliği sayesinde gruplarda çok faydalı olurlar.
Özellikleri:
- Kalkan, tek-el kılıç ve ağır silahları kullanabilirler.
- Yüksek direnç ve yaşam enerjisine sahiptirler.
- Bir büyücü ile aynı grupta olunca en çabuk seviye atlayan karakter olur.
- Savunması yüksek olmasına karşın fiziksel atağı çok düşüktür. Seviye atlamak için gruba ihtiyaçları vardır. Çok aranan bir sınıftır.
- Her seviye artışında otomatik olarak savunmaları ve hayat puanları artar (+1 DEF).
İnsan – Rahip
Rahipler yeteneklerini insanlığın ruhani doğasından alırlar. Yenileme büyüleriyle savaşlarda gerek kendilerine gerekse içinde bulundukları gruba büyük fayda sağlarlar. Hem ölüleri diriltebilen hem de büyülere karşı koruma sağlayabilen rahipler bu özellikleriyle paganların karşıt klasını temsil ederler. İyileştirme gücüne sahip su elementini yönetirler. Bu element ile rakiplerini yavaşlatabilirler.
Özellikleri:
- Yenileme büyülerinde uzmandırlar.
- Çeşitli kutsamalarla müttefiklerinin gücüne güç katarlar.
- Her grupta aranan sınıftır. En kolay seviye atlayan karakterlerdendir.
- Eğer farklı bir dağılım yapmamışsa rahip sınıfı tek başına çok zor seviye atlar. Gruba ihtiyacı vardır.
- Her seviye artışında sihirsel defans ve sihir isabetleri artar. (+1 BİL)
Elf – Korucu
Korucular doğa ve hayvanlar üzerine sahip oldukları bilgiler sayesinde çevrelerine uyum sağlamakta ustadırlar. Gizlenme, şaşırtma ve pusuya yatma bir korucunun en önemli özellikleridir. Kendini zararsız bir hayvana dönüştürerek ormanda farkedilmeden dolaşabilir. Rakibini kitleyerek vurmasını engeller.
Özellikleri:
- Kısa kılıçları ve muştaları kullanabilirler.
- Üstün sıyrılma yetenekleri vardır. Bu sayede en iyi PVP(Player versus Player) ve VS (Versus) karakteridir.
- Gizlenme ve dönüşme yeteneklerine sahiptirler.
- Tek başına seviye atlar. Gruplarda işe yaramadığından aramasına gerek yoktur zaten tek keserken daha iyi seviye atlar.
- Her seviye artışında sıyrılma şansı ve fiziksel saldırı puanları artar. (+1 BEC)
Elf – Okçu
Okçular uzun mesafe saldırıları sayesinde tehlikelerden uzak durabilirler. Rakibinin hareket ve saldırı hızını düşürerek rahatça üstesinden gelebilirler. Özel yetenekleri sayesinde rakiplerinin üzerine gerçek anlamda ok yağdırabilirler. Oldukça şanslı olan okçular, diğer klaslara oranla daha çok kritik hasar verebilirler.
Özellikleri:
- Ok, tatar yayı ve kısa kılıç kullanabilirler.
- Uzmanlık alanları uzun mesafeli saldırılardır. Yakındaki hedefe daha düşük hasar verirler.
- Üstün kritik isabet oranına sahiptirler.
- Gruplarda işe yaramayan okçular, seviye arttırması en zor olan sınıftır ama yüksek seviye bir okçunun yenilmesi çok zordur.
- Her seviye artışı ile birlikte kritik isabet oranları da artar (+1 ŞAN).
Elf – Büyücü
Elfleri elf yapan özelliklerden belki de en önemlisi büyü kullanımı, bu özelliğin en ön plana çıktığı klas da kuşkusuz büyücülerdir. Büyücüler gerek teker teker gerekse grup halinde, her türlü rakiple başetmek için büyüye başvururlar. Ateş, toprak ve rügar elementlerinden sağlayabildikleri fayda sayesinde oldukça çetin bir düşmana dönüşürler.
Özellikleri:
- Olağanüstü hasar puanına sahip olmalarınına karşın savunması en düşük sınıftır.
- Bir hedefe veya bir alana saldırabilirler. Bu alan yetenekleri sayesinde Muhafızlarla en iyi grubu oluştururlar.
- Tek başına seviye atlaması zor olan büyücüler genellikle Muhafızların bulunduğu gruplarda savaşırlar.
- Element vuruşları çok önemlidir. Toprak yetenekleri rahibi kitler ama çok uzun sürede yapılır. Ateş yetenekleri ortalama sürede yapılır ve uzun süreli hasarlar bırakırlar. Rüzgar yetenekleri anında yapılan büyülerdir ve hatırı sayılır hasar verirler.
- Her seviye artışında sihirsel atakları artar. (+1 ZEK)
*Toprak elementi suya karşı güçlüdür. Su elementi ateşe karşı güçlüdür. Ateş elementi rüzgara karşı güçlüdür. Rüzgar elementi de toprağa karşı güçlüdür.

Sunucular

Gordion

Babylon


Zorluk Dereceleri

Kolay (EasyMode): Yalnızca 30. seviyeye kadar yükselebilir ve özel yetenekler kullanılamaz.
Normal (NormalMode): Seviye ve yetenek kısıtlaması yoktur. Ancak, üst seviye nesnelerinden bazılarını kullanamaz.
Zor (HardMode): En çok tercih edilen derecedir.Aşırı karakter açabilmek için, bu derecede 40.seviyeye ulaşmış olmak gerekir.
Aşırı (UltimateMode): Oyunun en güçlü karakter derecesidir. Ancak,bu derecede ölen karakter 3 dakika içinde bir rahip/kahin tarafından diriltilmezse veya canlandırma rünü isimli nesne kullanılmazsa silinir.
[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
Dersim1 isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 23-03-2013, 01:27   #2
*LUCIFER*
 
*LUCIFER* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Jun 2010
Nerden: MYSTİC FALLS
Mesajlar: 6.210
Rep Gücü: 10000
Rep Puanı: 12131034
Rep Derecesi : *LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute
*LUCIFER* - İCQ üzeri Mesaj gönder *LUCIFER* - AİM üzeri Mesaj gönder *LUCIFER* - MSN üzeri Mesaj gönder *LUCIFER* - YAHOO üzeri Mesaj gönder

REKLAM ALANI
Standart

konuya resim ekleyerek daha da görselleştirebilirdin.
paylaşım için teşekkürler
[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
*LUCIFER* isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 23-03-2013, 05:44   #3
Dersim1
Banned
 
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Mesajlar: 296
Rep Gücü: 0
Rep Puanı: 300010
Rep Derecesi : Dersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart

Ekleyebilirim tabiki musait oldugum en kisa surede ekliyorum.[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
Dersim1 isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 24-03-2013, 02:02   #4
laynn
Level 8
 
laynn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Apr 2012
Mesajlar: 269
Rep Gücü: 4608
Rep Puanı: 460010
Rep Derecesi : laynn has a reputation beyond reputelaynn has a reputation beyond reputelaynn has a reputation beyond reputelaynn has a reputation beyond reputelaynn has a reputation beyond reputelaynn has a reputation beyond reputelaynn has a reputation beyond reputelaynn has a reputation beyond reputelaynn has a reputation beyond reputelaynn has a reputation beyond reputelaynn has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart

Bilgi için teşekkürler [URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
laynn isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 25-03-2013, 04:31   #5
Dersim1
Banned
 
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Mesajlar: 296
Rep Gücü: 0
Rep Puanı: 300010
Rep Derecesi : Dersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart

Onemli degil baktim yoktu bi acayim dedim.[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
Dersim1 isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Cevapla

Etiketler
bilgi, geniş, online, shaiya

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı

Gitmek istediğiniz klasörü seçiniz
Powered by vBulletin Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0
Gizlilik Politikası ve Şartlar - Privacy Policy And TermsSitemiz bir forum sitesi olduğu için üyelerimiz görüşlerini önceden onay olmadan anında yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, karahanonline.org yoneticileri itina ile icerik kontrolleri yapmaktadir, yine de karahanonline.org`da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İLETİŞİME bildirebilirsiniz, gereği yapılacaktır.
English Explanation: Our users can give their opinions without getting any approval in our site, all the responsibilities which can rise from these articles belong to these users, the managers of karahanonline.org control the contents very carrefully, but if you find any item opposite to the rules CONTACT

Sitemizde karahan online oyunu ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Karahan online rehberleri, karahan online hileleri, karahan online resimleri, karahan online ekran görüntüleri, karahan online ipuçları, karahan online videoları, karahan online paylaşımları, karahan online fan çalışmalarını bulabilirsiniz.

karahan online