Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir

Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir (http://www.karahanonline.org/index.php)
-   Knight Online (http://www.karahanonline.org/knight-online/)
-   -   Yenı Knight Online (http://www.karahanonline.org/knight-online/79884-yeni-knight-online.html)

hewlet57 17-06-2015 01:57

Yenı Knight Online

Evet arkadaşlar aralıksız 4 aydır calıstıgımız bır server uzerınden ılk defa burada bahsedıcem.

Server sahıplerı bızız 3 ortak arkadaş 5 yılı aşkın zamandır arkadaşız.

Uzun zamanlardır tanıyanlar bılır 5.5 yıldır bu forumda ıyı kotu bulunuyorum
4 Ay gıbı bı zaman once ofis ortamında calısmalarımızla Knight online server adı altında bı proje başlattık.Şuan herşey hazır sadece bız Ofis ortamında ısı prof olarak yapmak ıstedgımız ıcın bı kaç şey hazırladık.Cok ıyı bı alt yapı cok ıyı sıstem cok ıyı bılgısayarlar guzel bi ofis ortamı oluşturdur İstanbulda

Köklü değişiklerden bazıları şunlar kendi özel koruma programımız
Özel Grafık tasarımları.
Canlı Hat hile bildirim ve Şikayet desteği.(Telefon ile veya skype yolu ıle arayabılcegınız numaralar...Çağrı merkezıde dıyebılırsınız...

Açıkcası maddiyat olarak hiçbişeyden kaçınmadık...

Haftalık Aylık np exp oyunda en uzun sure duran oyunculara Para ödülleri.Firma arabasıyla getirilip verılecek...

Eski Stil Knight Online Özleyen Oyuncular için Kapanmıycak bir server...Aşşağı yukarı dedıgım gıbı 5 6 senedır burdayım...İlk açıklamasınıda burdan yapıyorum belkı knight online pvp ıcın pek fazla player burdan cıkarmam ama Ilk gelıcek oyunculardan 1 2 kısı olsa dahı burdan olmasını ıstedıgım ıcın beta surecınden ılk konuları burdan acıcam...Gelmek ısteyenler olursa konu altına yazabılırler.Suan 3-5 haftalık bir süreç kaldı gerektiğinde yenı acıklama yapılacaktır.Yakında ofis ortamı vıdeo ve calısma surecıne ait derleyıp toparladıgımız uzun bır vıdeo yayınlanacak...

Aslında bır cok yenılık veya acıklama yapmak ısterım fakat bu dıyer arkadaşlara saygısızlık olucagından yapmaman gerekir.
Sadece sunu soylıyebılırım yaklayış 8 senedır online oyun oynayan bırı olarak hıcbır serverde bulunmayan en az 10 ozellık var...

incisozluk10 17-06-2015 03:22

Benim Knight pvp mantığım şöyle,

-herkese en iyi set verilir.Bir kaç seçeneği olur kişinin karakterini şekillerdirmesi için.
-sonra herkes en üst seviyedir her şeyi en üst durumdadır stat skill vb.
-tek amaç savaş meydanında yeteneğini göstermektir.

Anladığım kadarıyla sizinki böyle bir şey değil ?

*Eskiden priest oynardım serverlarda klanlara çağırılırdım :D np kasardık simge kutulu olsun diye :D Özellikle savaşlar çok iyi oluyordu.

Umarım emeğinizin karşılığını alırsınız hayırlısı :)

hewlet57 17-06-2015 09:33

İnşallah reklam ve guvenlık programları ıcın fazlasıyla para harcadık.Oyleki bı kaç kanalla anlaşma bıle yaptık :D
Evet emek serveri yani direk pvp ye başlıyamıyorsunuz knightın ılk hallerını anımsatıyo sadece bırkaç kolaylık var.

szroel 17-06-2015 10:09

Hayırlı olması dileğiyle :)

hewlet57 17-06-2015 10:15

Teşekkurler umarım oyle olur :)