Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir

Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir (http://www.karahanonline.org/index.php)
-   Azametli Yılan Kavmi (http://www.karahanonline.org/azametli-yilan-kavmi/)
-   -   Yılan Kavmi -Tam Çözüm- | underworld (http://www.karahanonline.org/azametli-yilan-kavmi/18044-yilan-kavmi-tam-cozum-underworld.html)

underworld 13-11-2010 11:32

Yılan Kavmi -Tam Çözüm- | underworld
 
Yılan Kavmi -Tam Çözüm- [Özellikler , Stat Dağılımı , Tavsiyeler , Deneyim ve Tecrübeler ] | underworld

Neden Yılan Kavmi ?

Bildiğiniz gibi sürekli savunduğumuz görüş hala devam etmektedir . Bütün Kavimler Güç Bakımından Aynıdır ancak , Player Sayısı Fazla olan kavim bir adım önde oluyor ve bu yanlış tanımlanıyor . Player sayısı fazla olduğu için ve daha karizmatik duruşlu olduğu için Yılan Kavmi uygun bir kavim olarak seçilmektedir ..

________________________________

Yılan Kavmi'nin Silah Çeşitleri ve Stat Dağılımları

Yılan Kavimindede Her Kavimde olduğu gibi Güç , Hız , Defans Özellikleri veren 3 Adet Silah Çeşidi Bulunmaktadır .

Bu Silahları Kısaca Özetleyecek Olursak :


Pala : Yardımcı Skill'i Atak skilidir ve atak yönelik bir silah çeşididir .
Oyunda Genellikle Bu Silah çeşidi kullanıldığı için Bk'ları pahalı olmakla beraber kendi maaliyetide diğer silahlardan fazladır .
Ancak , Duello'da Büyük Avantaj sağladığı gibi kasılırkende bir çok avantaj sağladığı kesindir . Yakın Dövüş Silahıdır ve Saldırmak için Düşmanın Yanına Gelmeniz Gerekmektedir .

*Pala Kullanan Bir Karakter 3 Zindelik 2 Güç Olarak Statlarını Dağıtmalıdır .


*Pala Becerilerini Batı-Han'dan Öğreniceğiz ..

Çift Bıçak : Yardımcı Skill'i Defans Skilidir ve Defansı Arttırdığı için Kasılırken tercih edilen silah türüdür . Kaıslırken kullanıldığı takdirde kullanılan pot düşceği için kaıslma maaliyeti'de düşecektir ancak , Atak yönünden zayıf kalacaktır . Bunun için Pala Statı dağıtan bir kişinin bıçağı duello'da kullanması eksi yön katıcaktır . Bıçak'da Defansınız çok olcağı için aşırı Hp vermenize gerek yoktur . Eğer Tamamen Bıçak Kasmaya karar verdiyseniz Atak Ağırlıklı gideksiniz . En iyi yönü Bk'larının ucuz olmasının yanı sıra kendi itemlerininde çok ucuza buluna bilmesidir ..
Yakın Saldırı Silahıdır ve saldırı yapabilmek için düşmanın yanına gelmeniz gerekmektedir .

*Çift Bıçak Stat dağılımı : 3 Güç 2 Zindelik Şeklinde olmalıdır . Defans Skili bulunduğu için Güç ağırlıklı gidiceğiz ve Zindeliğede biraz vererek Hp'mizin düşük kalmasını engelleyeceğiz ..


*Çift Bıçak Skillerini Enki'den öğreniceğiz ..


Kopuz : Yardımcı Skili Hız vermektedir . Kopuzun en büyük sağladığı avantaj ; uzak dövüş sanatını temel alması ve saldırılarda uzaktan yapmasıdır . Beceri Kitapları ve Silahları Çok ucuza satılmakla beraber Karakol Savaşlarında Kavminize büyük katkı sağlamanıza olanak verir . Ancak , 1-1 vs ve Kasılırken Pek faydası olmadığını söyleye bilirim .

*Kopuz Stat Dağılımı 3 Zindelik 2 Güç Biçiminde olmalıdır .


*Kopuz skillerini İleng Hatun'dan öğreneceğiz .


________________________________

Yılan Kavimi NPC ListesiEczacı Çağ. : Bu NPC oyunda kullanacağımız Pot'ları bize sağlar ve Binek Hapı , Exp Hapı , 2x Exp (lv. 112) , Pet Yemi ; gibi eşyalarıda satmaktadır .


Kuman : Bu Npc bizim oyundaki eşyalarımızı geliştirmemizi , Birleştirmemizi , Takas etmemizi sağlar .

Güçlendirme : Oyunda Oyun İçinde Yaratıklardan düşen eritmeleri Silahımıza ekleyerek silahımızın gücünü arttırmamızı sağlar .

Birleştirme : Oyundaki aynı sınıf eşyaları birleştirerek daha güçlü duruma getirmemizi sağlar .

Takas : Bir eşyayı kendi sınıfında (Örn. Nadir ) başka bir eşyaya çevirir .
Tamamen Şansa Kalmış bir durumdur ve Yüzüğünüzü Çevirdiğinizde Pala olabilceği gibi Tekrar yüzük olup bonusunun değişme ihtimalide vardır .


Seyis Mina : Seyis Bizim Farklı Haritalara Işınlanmamızı sağladığı gibi Farklı Kavimdeki karakterlerimize item aktarmamızıda sağlar .
Dükkân özelliği , aynı ID bağlı diğer karakterlerinize eşya göndermek için ve ayrıca depo yerinede kullana bileceğiniz bir fonksiyondur ..Tuhan : Bu Npc bizim eşyalarımızı depo edebilceğimiz ve Aile Kurup genişlete bilceğimiz Npc'dir .

Tüccar Homar : Bu Npc 3 Adet Seviye Peti birleştirip Uzman peti veya 3 Adet uzman Peti birleştirerek seçkin pet yapmamızı sağlayan Npc'dir . Ayrıca , Nadir %30-72 aralığındaki itemlerinizi parçalayarak para ve %12 eritme vermektedir . İtem arama Fonkyonuda yine bu Npc'den yürütülmektedir ..


Kumar Hun : Bu Npc Kara Ruh Mağarası 3. Kat ve üzerindeki katlara giriş için gerekli olan Mistik Arsa anahtarını satmaktadır .. Bu anahtarı kullandığımızda karakterimizden 30 Cp eksilecektir ve 180 Dakika Giriş süresi kazanacaksınızdır ..


Sülün : Bu NPC bizim "K" Kısa yolu ile ulaşabilceğimiz eşya dükkanını bize dolaylı yol ile sunar . Han Para ile Satılan eşyalar bu Npc'den temin edilebilmektedir ..
Not : Yeterli Han Paranız Yok ise Buradaki eşyaları temin edemezsiniz .


Terzi Balı : 1-30 seviye aralığındaki Yılan Kavmi Zırhlarını satmaktadır .


Aracı Yalım : Bende ne olduğunu daha çözemedim .
Togay :
Bu NPC uzman 1 ve üstündeki kasılcağımız haritalara bizi ışınlayacaktır . Ayrıca , Karakol Savaşları , Yüksek Araziye Labirente de bu Npc'den ulaşılmaktadır ..


Uluran : 1-40 level Aralığındaki Karakterlerin Statlarını Sıfırlar ve Saray Haritasına Işınlar . Bununla beraberinde Kavim Lideri ve Yardımcıları Tarafından Kavim Silahının alınmasında araç olarak kullanılır ..


underworld yapımıdır ..

İyi Forumlar ..

underworld 13-11-2010 11:33

Konuyu Sadece Genel Bir Öğretici olarak düşünmeyiniz .
Yılan Kavimi ile ilgili aklınıza takılan her türlü konuda sorular yönelte bilirtisiniz .

2626 14-11-2010 10:20

saol gercekten işime yaradı

ardadeniz14 03-03-2011 07:17

Çok işime yaradı sağol

1th 03-03-2011 08:29

Konu Gerçekten Güzel Olmuş,
Ellerine Sağlık Admin'im :)


Powered by vBulletin Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0