Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir  
Karahan online , karahan online hileleri , karahan online ipuçları , karahan online rehberleri, karahan online ile ilgili her türlü bilgi sitemizde...
Geri git   Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir > Oyunlar > Oyun Dünyası > Mstar Online

Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 27-03-2013, 04:56   #1
Dersim1
Banned
 
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Mesajlar: 296
Rep Gücü: 0
Rep Puanı: 300010
Rep Derecesi : Dersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond reputeDersim1 has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart MStar Tüm Oyun Modları

Karahanonline.org Güvencesiyle İtem Alış-Satışı Yapabilirsiniz. Paranızı İster Banka Hesabınıza Çekebilir, İsterseniz Site İçinde Kullanabilirsiniz. HEMEN SATIŞA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

BALONCUK SAVAŞI HEPSİNİ EZ MODU

Baloncuk savaşı takım modunun oyun şekli temel alınmıştır. Ancak 1/1 yarışmada kazanan takımın üyesi karşı takımda geride kalan oyuncularla sürekli olarak karşılaşabilmektedir. 1/1 yarışma sonrasında yine takım yarışması durumuna geri dönülür. Takım yarışması esnasında takımdaki tüm oyuncular notaları doğru basarsa coşku notaları aktifleşir.

1/1 yarışma esnasında kazandığınız sürece sürekli diğer takımın üyeleri ile yarışabilirsiniz. Karşı takımın tüm oyuncularına karşı kazandığınızda hepsini ez bonusu kazanırsınız. 1/1 yarışmada kaybeden için ceza verilir. Bu sebeple kaybetmemeye; yeteneğinizi göstermeye çalışın!

BALONCUK SAVAŞI ÇİFT MODU

Baloncuk savaşı coşku modunun notaya basış şekliyle, baloncuk kazanma şekli temelde aynıdır. Kadın – erkek olarak bir çift oluşturarak diğer çiftlerle yarışılan bir moddur. Baloncuk kazanırken çiftin puanı birbirine yakın olduğu derecede yüksek; farklılaştığı derecede ise az aşk dansı puanı kazanıp aşk dansı barınızı doldurursunuz.

Aşk dansı barı tam olarak dolduğunda aşk dansı devreye girer. Tüm notalara boşluk çubuğu ile basılır ve + bonus puanı kazanılır.

Jüri kararı ile çiftin kalbim sende puanları her aşamada hesaplanır. Oyun bittikten sonra kalbim sende puanına göre bonus puanı kazanıp, kalbim sende puanı en yüksek çift en iyi çift seçilir.

BALONCUK SAVAŞI BULUŞMA MODU

Baloncuk savaşı coşku dansının oyun şekli temel olarak erkek kadın sayıları 3-3 eşleşerek oynanan karşı cinse duygularınızı rahatça ifade ederek eğlenebileceğiniz oyun modudur.
Dans başlangıcı ve bitişinde hoşunuza giden karşı cinsi seçebilme imkanınız bulunmaktadır. Dans esnasında sohbet penceresine /sohbet edeceğiniz kişinin numarasını yazarak fısıldayabilirsiniz.

Örnek: 1 numaralı kişiye yazacaksanız /1 yapmanız gerekmektedir.

Notaların arasında karşılaştığınız güllü notalara başarıyla basarsanız gül kazanabilirsiniz. Dans boyunca eşleriniz sürekli değişmektedir. Hoşunuza giden karşı cinsle eş olduğunuzda da CTRL tuşuna basarak gülleri kullanabilirsiniz.

BALONCUK SAVAŞI COŞKU MODU

Oyun klavye üzerinden yön tuşları, boşluk tuşu (space bar) ve CTRL tuşu ile oynanır. Karakterin çevresindeki yönler hangi yön tuşuna basmanız gerektiğini gösterir. Her notanın etrafında birer halka bulunmaktadır. Bu halkalar nota ile birleştiği anda yön tuşuna basmanız gerekmektedir.

Nota basışı bittikten sonra her defasında baloncuk kazanma zamanı başlar. Her iki tarafın kesişme noktasına geldiği anda boşluk çubuğuna basarak baloncuk kazanabilirsiniz.

Notalara doğru şekilde bastıkça coşku barı dolar. 3. Aşamadan her birisi dolduğunda CTRL ye basarak coşku dansını çalıştırabilirsiniz. Coşku dansında her nota coşku notası olduğu için yön tuşlarını kullanmadan sadece boşluk çubuğu ile basabileceğiniz notalar haline gelir.

BALONCUK SAVAŞI ŞANSLI NOTA MODU

Baloncuk savaşı coşku modundan farkı; çeşitli özelliklere sahip şans kutucuklarını kazanıp kullanarak yarışılmasıdır. Şanslı notalara başarılı basarsanız, şanslı nota kazanırsınız. Kazandığınız şanslı notaları sağ alttaki nota slotundan görebilir, CTRL tuşuna basarak rakiplerinize karşı kullanabilirsiniz. Şanslı nota slotun altında bulşunan ilk kutucuktan itibaren kullanılabilinir. Hedefe kendiliğinden uygulanmaktadır.BALONCUK SAVAŞI TAKIM MODU

Temel olarak baloncuk savaşı coşku modu ile aynıdır. Ancak 2/2 ya da 3/3 şeklinde takımlar oluşturularak yarışılan oyun modudur.

Genelde 2-3 tur her takımdan 1'er oyuncu öne çıkarak karşılıklı yarışıp kazanma kaybetme durumuna göre coşku puanı veren yarışmadır.

Her iki takımın da 1/1 yarışmaları tamamlandıktan sonra takım yarışması bölümüne geçilir. Takım yarışmasında notalara basmak zorundadır. Böylelikle coşku modunu aktif edebilirsiniz.

Coşku modu takım üyeleri tarafından ortak olarak kullanılır. Toplamda 3 aşama olup; 1/1 yarışma esnasında kazandıkça aşamalar 1’er 1’er dolar.

Takım yarışması sırasında coşku barındaki puana göre var olan seviyede coşku dansı açılır. Eğer coşku notaları birikmemişse takım normal notaları kullanır.

DANS SAVAŞI KLASİK MOD

Dans savaşı klasik modunun temeli sadece notalara basılarak yarışılan basit bir oyun modudur. Her turda daha yüksek isabete ulaşan kişi eşsiz oyuncu seçilir.

Eşsiz oyuncu seçilmeniz durumunda sahnenin ön tarafına geçip özel dansınızı ederek daha fazla puan toplayabilirsiniz.

DANS SAVAŞI BİNGO MODU

Dans yarışması yıldız modunda temel olarak notaya bastıktan sonra kazanılan yıldızı kullanıp her bir turda verilen bingo sayısıyla eşleşirse diğer kullanıcının kullandığı yıldızı silen oyundur.
Turunuzda nota basışı bittikten sonra kazanılan yıldızı dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Hepsini kullandıktan sonra size Bingo sayısı verilir.

Kullandığınız yıldız sayısı ile Bingo sayısı eşit olursa kullanılan yıldızların hepsini kazanırsınız. Beraberlik olması durumunda gelecek turdaki oyunculara göre bonus puanı kazanılır. 5 tane yıldız kullanıp bingoyu gerçekleştirirseniz, bütün oyuncuların sahip olduğu yıldızları kazanırsınız.

NEO-KLASİK MODU


Nota basışı dans yarışması Klasik moduyla aynı olup, kişinin becerisine göre zorluk derecesinin değiştiği bir moddur. Oyuna C klasından başlanır ve klas atladıkça nota zorluk derecesi de artar. Notalara isabet oranı %90 ve üstü olduğu taktirde aynı klasta dans etmeye devam edersiniz. Ancak isabet oranı %60’ın altında olursa klas düşer.

Sırasıyla en düşükten yükseğe doğru 4 çeşit klas bulunmaktadır. Bunlar; C – B – A ve S klaslarıdır.

S klası şarkıyı bir üst beceri seviyesine taşır. S Klasa erişmek için bir önceki turda A klas olarak %90 isabete ulaşmalısınız. Ayrıca S Klasta isabet oranınıza göre bonus puanı kazanırsınız.

DANS SAVAŞI YILDIZ MODU


Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Diğer bireysel danslarda da olduğu gibi karakterinizin çevresindeki notalara halkalarla birleştiği anda doğru yön tuşları ile basmanız gerekmektedir. Bir turda nota basışları bitince “Yarışma Zamanı” denilen yıldızları kullanabileceğiniz süreç başlar. O anda boşluk çubuğuna bastığınızda bahse girilip, yıldız sayısı hesaplanır. Daha fazla yıldızı kullanan kişi eşsiz dansçı olarak seçilir.

Eşsiz dansçı seçilirseniz sahnenin ön tarafına çıkıp özel dansınızı ederek daha fazla puan kazanabilirsiniz.

Beraberlik olması durumunda eksilen yıldızlar birikir ve gelecek yarışma zamanında kazanan yarışmacı eksilen bütün yıldızları kazanır.

DANS SAVAŞI KLASİK TAKIM MODU


Dans yarışması klasik takım modu temel olarak 2/2 ya da 3/3 şeklinde takımlar oluşturup yarışılan oyun modudur.

Klasik takım modunda yarışma bittiğinde takım puanı en yüksek olan takım kazanır. Her sırada daha yüksek isabete ulaşan kişi eşsiz oyuncu seçilir. Eşsiz dansçı seçilirseniz sahnenin ön tarafına çıkıp özel dansınızı ederek daha fazla puan kazanabilirsiniz.

DANS SAVAŞI YILDIZ TAKIM MODU

Dans yarışması yıldız takım moduyla aynı olup 2/2 ya da 3/3 şeklinde takımlar oluşturup yarışılan oyun modudur.

Yıldız takım modunda oyun bittiğinde ilk sırada olan takım kazanır. Bir turda nota basışları bitince “Yarışma Zamanı” denilen yıldızları kullanabileceğiniz süreç başlar. O anda boşluk çubuğuna bastığınızda bahse girilip, yıldız sayısı hesaplanır. Daha fazla yıldızı kullanan kişi eşsiz dansçı olarak seçilir.

Beraberlik olması durumunda eksilen yıldızlar birikir ve gelecek yarışma zamanında kazanan yarışmacı eksilen bütün yıldızları kazanır.
[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
Dersim1 isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Cevapla

Etiketler
modları, mstar, oyun, tüm

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı

Gitmek istediğiniz klasörü seçiniz
Powered by vBulletin Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0
Gizlilik Politikası ve Şartlar - Privacy Policy And TermsSitemiz bir forum sitesi olduğu için üyelerimiz görüşlerini önceden onay olmadan anında yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, karahanonline.org yoneticileri itina ile icerik kontrolleri yapmaktadir, yine de karahanonline.org`da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İLETİŞİME bildirebilirsiniz, gereği yapılacaktır.
English Explanation: Our users can give their opinions without getting any approval in our site, all the responsibilities which can rise from these articles belong to these users, the managers of karahanonline.org control the contents very carrefully, but if you find any item opposite to the rules CONTACT

Sitemizde karahan online oyunu ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Karahan online rehberleri, karahan online hileleri, karahan online resimleri, karahan online ekran görüntüleri, karahan online ipuçları, karahan online videoları, karahan online paylaşımları, karahan online fan çalışmalarını bulabilirsiniz.

karahan online