Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir  
Karahan online , karahan online hileleri , karahan online ipuçları , karahan online rehberleri, karahan online ile ilgili her türlü bilgi sitemizde...
Geri git   Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir > Karahan Online > Karahan Online Hileleri

UYARILAR

Karahan Online Hileleri Karahan online hileleri, karahan online dupe, karahan online hack , karahan online speed hack , karahan online ile ilgili her türlü hile...

Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 10-03-2013, 11:55   #1
müdür
 
müdür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Aug 2011
Nerden: Türkiye
Mesajlar: 1.571
Rep Gücü: 75340
Rep Puanı: 7533142
Rep Derecesi : müdür has a reputation beyond reputemüdür has a reputation beyond reputemüdür has a reputation beyond reputemüdür has a reputation beyond reputemüdür has a reputation beyond reputemüdür has a reputation beyond reputemüdür has a reputation beyond reputemüdür has a reputation beyond reputemüdür has a reputation beyond reputemüdür has a reputation beyond reputemüdür has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart BÖLÜM KURALLARI VE DUYURULAR[Yeniden Düzenlendi]

Karahanonline.org Güvencesiyle İtem Alış-Satışı Yapabilirsiniz. Paranızı İster Banka Hesabınıza Çekebilir, İsterseniz Site İçinde Kullanabilirsiniz. HEMEN SATIŞA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

Bölüm içerisinde özellikle sabitteki duyuru konuları çok bölünmüş ve düzensizdi . Bu yüzden artık duyuruları ve kuralları tek konudan takip edebileceksiniz .
Duyurular güncel olacak , güncelliğini yitiren duyurular konudan kaldırılacaktır .

BÖLÜM KURALLARI

1 - Forum içerisindeki konularda paylaşılan içeriklerden ve indirilebilir içeriklerden www.karahanonline.org bünyesi kesinlikle sorumlu tutulamaz , mesuliyet kabul edilmez .

2 - Forum genel kurallarına aykırı davranan kullanıcılar için genel forum kurallarında belirtilen ihlal durumlarında uygulanan cezalar aynen uygulanacaktır .

3 - Bölüm içerisinde hakaret içerikli , aşağılayıcı , kırıcı , yargılayıcı sözler kullanılması yasaktır .

4 - Yeni konu veya mesaj oluştururken forumda öncelikle arama yapılmalı , benzer konu veya mesaj forumda mevcut ise yeni konu veya mesaj oluşturulmamalıdır . Eğer yeni konu veya mesaj oluşturulması gerekiyorsa altına link vererek alıntı yapılmalıdır .

5 - www.karahanonline.org dışındaki reklam içerikli URL lerin kullanılması veya herhangi bir içerikte reklam amaçlı kullanılması yasaktır .

6 - Yeni konu veya mesaj oluşturulurken net okunabilen , Türkçe kurallarına uygun başlıklar ve içerikte de yine net ve Türkçe kurallarına uygun ifadeler kullanılmalıdır .

7 - Aynı mesaj veya konuyu tekrar tekrar yazmak , konu güncellemek , gereksiz mesaj veya konu açmak , yönetici veya editörlerce düzenlenmiş konular hakkında yeni konu açmak , yönetici veya editör kararlarına gereğine uygun olmadan itiraz etmek yasaktır .

8 - Konu ve mesaj içeriklerinde T.C Anayasa'sını ihlal edecek içerikler , bölücü , örgütleyici , siyasi içerikler bulunduran , ırkçı ve ayrımcılık gözeten içerikler bulunduran , şahsa veya kuruma zarar verir nitelikte içerikler bulunduran , tahrik edici , kışkırtıcı ve benzeri içerikler bulunduran mesaj , konu , indirilebilir içerik veya bunlar ve bunların dışındaki herhangi bir içeriğin doğrudan veya dolaylı olarak paylaşılması yasaktır .

9 - Konular içerisine yazılan tüm içeriklerden sadece ve sadece konuyu veya mesajı oluşturan üye sorumludur . Konu ya da mesaj içerisindeki tüm içerikler virüstotal ve benzeri adreslerde taratılmalı ve sonuçları da altına yazılmalıdır . Virüslü içerik bulunduran konular kapatılacaktır ve üye hakkında ceza-i işlem başlayacaktır .

10 - Editörlerimiz sitemiz bünyesinde gönüllü ve bağımsız olarak çalışmaktadır . Editör ve yöneticilerimizin verdiği kararları şikayet etmek için üst rütbeli yönetim görevlisine durumu ibraz eden bir mesaj göndermeniz rica olunur . Aksi takdirde yapılan tüm şikayetler geçersiz sayılacaktır ve yukarıda bahsi geçen kurallar çerçevesinde üyeye gereken ceza verilecektir .

11 - Editör ve yöneticilerimizin görmediği uygunsuz içeriklerin yine gerekli editör ve yöneticilere mesaj yoluyla bildirilmesi rica olunur . Aksi takdirde editör veya yöneticilerimizin gözden geçirip onaylamadığı içeriklerden bizi sorumlu tutamaz ve bu uygunsuz içeriklerin hakkında kullanacağınız ifadeler için uygun görüldüğü takdirde verilecek cezalarının sizi de kapsayacağını unutmayınız .

12 - Konular ve mesajlar içerisinde kesinlikle editör ve yöneticilerimizden istek hile , makro vb. istenmesi yasaktır . Editör ve yöneticilerimizin görevi hile ve makro hazırlamak değil , gerekli bölümün birliğini ve düzenini sağlamaktır .

13 - Bölüm içerisindeki genel düzenleme ve içerik değişimleri yetkisine sadece yönetim kadrosundaki üyeler sahiptir . Bu çerçevede uygun bulunmayan içeriklerin yeniden düzenlenmesi hakkı www.karahanonline.org bünyesindeki güncel yönetim kadrosu dahilindedir . Gerekli öneri ve itirazlarınız için yine yukarıda bahsi geçen kurallar çerçevesinde uygun bir üslup ile maruzatınızı ibraz eden bir özel mesaj yoluyla bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir .

14 - Yeni güncellemeyle beraber, bölüm editörleri tarafından onaylanmayan konular yayınlanmayacaktır. Konularınızın yayınlanması için yukarıdaki tüm kurallara uygun olması ve ilaveten konu içeriklerinin https://www.virustotal.com/tr/ ve benzeri online çoklu virüs tarama sitelerinden taratılmış ve bu tarama linkinin de konuya ilave edilmiş olması gerekmektedir. Taramalarda bir virüs dahi olsa onaylanmayacaktır. Taranan dosya rar. değil içerisindeki dosya olmalıdır. rar. dosyalası taramaları kabul edilemez. Bu kuraldan kesinlikle taviz verilmeyecektir. Üyelerimize duyurulur.


Genel Forum Kurallarını okumak için linke tıklayınız . Yukarıda belirtilen kurallara ilaven forum üyeliğiniz dahilinde yapacağınız her işlem yukarıdaki kurallara ve genel forum kurallarına uygun olmadığı takdirde gereken cezalar verilir .

http://www.karahanonline.org/karahan...-okuyunuz.html


UYARI , BİLGİLENDİRME VE DUYURULAR
1 - Hile bölümü zararlı dosyaların en çok olacağı bölümlerden birisidir . Bu bölümden indireceğiniz içerikleri virüs taramasından geçirmeden kullanmayınız .

2 - Rep puanı yetersiz olan , güvenilirliği ve tanınmışlığı belirsiz üyelerin sizi yönlendirici sözlerine itibar etmeyiniz . Aksi takdirde zararlı içeriklere bulaşmanız kaçınılmazdır .

3 - Yönetici ve editörler tarafından onaylanmamış hiç bir içerik güvenli değildir .

4 - Resmi karahan sitesindeki güncel kurallara göre oyun içerisinde yazılımsal olarak işletilen her türlü hile karakterinizin cezalandırılmasına sebep olur .

5- x7 mouse ve benzeri cihazlar ile kullanılan makro dosyaları ve hileler donanımsal kategoriye girdiği için Resmi site yönetimince herhangi bir ceza kapsamında değildir .

6 - 12sky2 ve KaraHan oyunları birbirinden farklı oyunlardır dolayısıyla bu oyunlar için yazılmış hileler her zaman birbiriyle çalışmaz .

7 - Şuan için forumumuzda yöneticilerimiz tarafından onaylanmış herhangi bir X-trap bypass veyahutta yazılımsal hile mevcut değildir . Oyunun küçük bir oyun olması nedeniyle bu bölümde kimse abartılı hilelerin doğrudan paylaşıma sunulması taraftarı değildir ve hile yapımı belli programlama dilleri ve güvenlik konularında ciddi bir bilgi birikimi isteyen uğraş olduğu için hile bekleyenlerin sabırlı olmaları ve periyodik olarak bölümü takip etmeleri önerilir .

8 - Eğer X-Trap kırılırsa yapabileceğiniz hilelerin bazıları ağaşıda listelenmiştir :

- Hız , atak hızı hilesi
- Premium haritalarda süresiz kalma ve cehennem haritası bug ı
- Cp Hilesi ( 12sky2 oyununda şuanda mevcuttur . Aynı sistem bypass gelmesi durumunda KaraHan için geliştirilebilir . )
- Cheat Engine ve türevleri ile uygulanan para hilesi , dupe , item görüntüsü değiştirme vb. memory hacking sistemi kullanan hileler . ( Görüntüde kalacaktır , eğlenceyi sevenler için herhangi bir oyun içi cezası olacağını sanmam .)
- Yazılımsal otomatik botlar . ( Şuanda hali hazırda x-trap ı bypass etmeye ihtiyaç duymadan otomatik hp , mp algılayıcı , pet yemi algılayıcı , seçkin item algılayıcı sistemler ve bunlarla uyumlu çalışan x7 mouse lar için tasarlanmış otomatik makrolar halihazırda forumda bende ve bazı kullanıcılarda mevcuttur . Dosyaların geliştirilmeleri hakkında bazı bilgiler paylaşılmış bazıları ise hala gizli tutulmaktadır . Fakat yazılımsal botlar ile bu yukarıda bahsedilen işlevler çok daha basit programcıklar halinde oyun içerisine verimli ürünler olarak sunulabilir . ([URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]

Konu müdür tarafından (30-05-2013 Saat 12:02 ) değiştirilmiştir.
müdür isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 30-05-2013, 01:51   #2
*LUCIFER*
 
*LUCIFER* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Jun 2010
Nerden: MYSTİC FALLS
Mesajlar: 6.210
Rep Gücü: 10000
Rep Puanı: 12131034
Rep Derecesi : *LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute
*LUCIFER* - İCQ üzeri Mesaj gönder *LUCIFER* - AİM üzeri Mesaj gönder *LUCIFER* - MSN üzeri Mesaj gönder *LUCIFER* - YAHOO üzeri Mesaj gönder

REKLAM ALANI
Standart

Güncellendi.[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
*LUCIFER* isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 30-05-2013, 02:17   #3
incisozluk10
 
incisozluk10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Mar 2012
Nerden: İnci Sözlük
Mesajlar: 4.335
Rep Gücü: 119835
Rep Puanı: 11982339
Rep Derecesi : incisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond repute
incisozluk10 - MSN üzeri Mesaj gönder

REKLAM ALANI
Standart

Forumda eski ve gereksiz konu çok.Editörlerin yapacak bişeyide yo aslında çünkü o kadar fazla ki günler,aylar alabilir temizlemek. Bence forumun şuan ki en büyük sıkıntısı bu.(fujinplayer hariç )

Kuralları okudum çok yerinde olmuş.İLaveten eklenen bilgilerde çok işe yarar olmuş ancak pek çok üye ''hile'' başlığı altındaki ne olduğu belirsiz konuya girip indirme linkine tıklamayı tercih edecektir.

Bu kurallar sayesinde editörlerin üzerindeki sorumluluk yükü azaltıldı.Akla geldikçe düzenlenmesini,güncellenmesini tavsiye ediyorum

TEŞEKKÜRLER.
[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
__________________

[email protected]
Grafik işleriniz itinayla yapılır.
incisozluk10 isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 30-05-2013, 02:59   #4
*LUCIFER*
 
*LUCIFER* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Jun 2010
Nerden: MYSTİC FALLS
Mesajlar: 6.210
Rep Gücü: 10000
Rep Puanı: 12131034
Rep Derecesi : *LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute
*LUCIFER* - İCQ üzeri Mesaj gönder *LUCIFER* - AİM üzeri Mesaj gönder *LUCIFER* - MSN üzeri Mesaj gönder *LUCIFER* - YAHOO üzeri Mesaj gönder

REKLAM ALANI
Standart

Alıntı:
incisozluk10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Forumda eski ve gereksiz konu çok.Editörlerin yapacak bişeyide yo aslında çünkü o kadar fazla ki günler,aylar alabilir temizlemek. Bence forumun şuan ki en büyük sıkıntısı bu.(fujinplayer hariç )

Kuralları okudum çok yerinde olmuş.İLaveten eklenen bilgilerde çok işe yarar olmuş ancak pek çok üye ''hile'' başlığı altındaki ne olduğu belirsiz konuya girip indirme linkine tıklamayı tercih edecektir.

Bu kurallar sayesinde editörlerin üzerindeki sorumluluk yükü azaltıldı.Akla geldikçe düzenlenmesini,güncellenmesini tavsiye ediyorum

TEŞEKKÜRLER.
Alıntı:
14 - Yeni güncellemeyle beraber, bölüm editörleri tarafından onaylanmayan konular yayınlanmayacaktır. Konularınızın yayınlanması için yukarıdaki tüm kurallara uygun olması ve ilaveten konu içeriklerinin https://www.virustotal.com/tr/ ve benzeri online çoklu virüs tarama sitelerinden taratılmış ve bu tarama linkinin de konuya ilave edilmiş olması gerekmektedir. Bu kuraldan kesinlikle taviz verilmeyecektir. Üyelerimize duyurulur.
sadece yukarıdaki madde eklendi.
böylece editörlerden sorumluluk falan azalmadı.
aksine daha da çoğaldı.
''yukarda kural yazıyor'' diye boş veremez hiç bir editör.
[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
*LUCIFER* isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 30-05-2013, 03:10   #5
incisozluk10
 
incisozluk10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Mar 2012
Nerden: İnci Sözlük
Mesajlar: 4.335
Rep Gücü: 119835
Rep Puanı: 11982339
Rep Derecesi : incisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond reputeincisozluk10 has a reputation beyond repute
incisozluk10 - MSN üzeri Mesaj gönder

REKLAM ALANI
Standart

Alıntı:
alisanrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
sadece yukarıdaki madde eklendi.
böylece editörlerden sorumluluk falan azalmadı.
aksine daha da çoğaldı.
''yukarda kural yazıyor'' diye boş veremez hiç bir editör.
Sorumluluktan kastım adamın hile indirip bilgisayarına trojenle doldurması vb. [URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
__________________

[email protected]
Grafik işleriniz itinayla yapılır.
incisozluk10 isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Cevapla

Etiketler
bölüm, duyurularyeniden, düzenlendi, kurallari, ve

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı

Gitmek istediğiniz klasörü seçiniz
Powered by vBulletin Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0
Gizlilik Politikası ve Şartlar - Privacy Policy And TermsSitemiz bir forum sitesi olduğu için üyelerimiz görüşlerini önceden onay olmadan anında yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, karahanonline.org yoneticileri itina ile icerik kontrolleri yapmaktadir, yine de karahanonline.org`da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İLETİŞİME bildirebilirsiniz, gereği yapılacaktır.
English Explanation: Our users can give their opinions without getting any approval in our site, all the responsibilities which can rise from these articles belong to these users, the managers of karahanonline.org control the contents very carrefully, but if you find any item opposite to the rules CONTACT

Sitemizde karahan online oyunu ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Karahan online rehberleri, karahan online hileleri, karahan online resimleri, karahan online ekran görüntüleri, karahan online ipuçları, karahan online videoları, karahan online paylaşımları, karahan online fan çalışmalarını bulabilirsiniz.

karahan online