Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir  
Karahan online , karahan online hileleri , karahan online ipuçları , karahan online rehberleri, karahan online ile ilgili her türlü bilgi sitemizde...
Geri git   Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir > Oyunlar > Oyun Dünyası > HUN Games Twelve Sky 2

Seçenekler Stil
Alt 13-01-2014, 07:34   #1
akyel
Level 5

Rep Gücü: 1645
Rep Puanı: 163562
Rep Derecesi : akyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart Twelve Sky 2 HUNGAMES GELEN HERKESE SANTA COSTUME HEDİYE (benden) hahahhaha

Karahanonline.org Güvencesiyle İtem Alış-Satışı Yapabilirsiniz. Paranızı İster Banka Hesabınıza Çekebilir, İsterseniz Site İçinde Kullanabilirsiniz. HEMEN SATIŞA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

Merhaba arkadaşlar konunun yeri neresidir bilmiyorum buraya açmak istedim.Ben 12 sky 2 hungames serverinda oynuyorum server çok yeni ve bu server üzerine herhangi bir konu yok açılmasını isterim Türk olmayınca pek sarmıyor oyun.

SmokE(Fujin) bu benim (günün her saati görebilirsiniz .)) )

Server hakkında bilgi vermek isterim ilgilenen olursa (fiyatlar yada itemler hakkında).

FİYATLAR
%100 Wasp (Arı) 2.5-3b olduğunu (2x pet exp yok)
Henüz god level olmadığını ve geyik haricinde diğer mountların olmadığını
Skilleri düşürmek için insanların 60 lvl moblarında sürekli farm yaptığını
Piyasada archivelerin döndüğünü (100m tanesi) söyleyebilirim.
CP convert ile düşürebileceğiniz Str hp lixerlar 20-30m

LEVEL KASMA
Str buildle bir kaç saat içinde 112 level 3 saat içinde m1 (belki daha az)
Ve her 1 master level 100 dakikada kasılabilir.( Sanırım aynı diğer serverlarla)
Teacher-Student (SOS yok, Mpots yok)

POPULASYON
M33 Levels
Fujin=40-50 kişi
Jinong=70-80 kişi (SAYILAR HSB'den tahminen)
Guan=20-30 kişi
Nangin=20-30 kişi

İTEMLER
Rare set kullanılıyor genelde eliteler (yada seçkin karahan oynamadım) çok zor bulunuyor.4b ediyor 1 elite item elite set benim bildiğim 2-3 kişide var en fazla 6-7yi geçmez( Ör:%90 cs0 +AOE skill rare level silahları =35m max)
( Ör:%90-%110 cs12 +6th skill m33 rare silahlar =250-600)
Garuda prayer(şans skili) fazla bulunmuyor. 900-1.4b rahatlıkla satilabilir.
( bugun 2b istiyordu birisi).
Max enchant=%132 1 kişide var geneli %123 yada %90-120
İlk LEET %150 katana (15.01.2014)

İTEM MALL
item mall oldukça sınırlı parayı basan king olamıyor bu çok güzel bence çünki para yapsan ne alıcaksın? item az bulunuyor.

NOT:OYUNUN TEK BİR KÖTÜ YANI VAR O DA ÇOK FAZLA FİLİPİNLİ OLMASIDIR.KENDİ YEREL DİLLERİNİ KULLANMALARI ÇOK SİNİR BOZUCU AMA KENDİ TÜRK GUİLDİMİZ VARDIR.

NOT2:Eğer ben yokken oyuna gelirseniz Guild=Turks

Ayrıntılı açıklamamın sebebi serverda daha fazla TÜRK görme isteğimden. İlgilenen olursa fujin olduğu takdirde her türlü yardım edebileceğimi söyleyebilirim.Diğer arkadaşlarımında aynı şekilde düşüneceğinden eminim.Unuttuğum bir şey varsa sorabilirsiniz.

BİR KAÇ RESİM

ARKADAŞLAR Gördüğünüz üzere 17 ocak - 19 şubat arası exp event bilgileri
We will have a special level up boost event
From January 17th (After the maintenance) to February 19th

Level 1 ~ Level 100 500% EXP rate

Level 101 ~ M1 300% EXP rate

M1+ will gain 200% EXP rate.

And 200% drop rates for all levels.

+ During the special event, ‘D.D. event'
[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]

Konu akyel tarafından (02-02-2014 Saat 12:49 ) değiştirilmiştir.
akyel isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 13-01-2014, 08:24   #2
korsova03
HardTanSiyøN

korsova03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Gücü: 50578
Rep Puanı: 5056929
Rep Derecesi : korsova03 has a reputation beyond reputekorsova03 has a reputation beyond reputekorsova03 has a reputation beyond reputekorsova03 has a reputation beyond reputekorsova03 has a reputation beyond reputekorsova03 has a reputation beyond reputekorsova03 has a reputation beyond reputekorsova03 has a reputation beyond reputekorsova03 has a reputation beyond reputekorsova03 has a reputation beyond reputekorsova03 has a reputation beyond repute
korsova03 - MSN üzeri Mesaj gönder

REKLAM ALANI

Konu yeri yyanlış.Yetkililer taşırlar.Ayrıca ben aşırı lag var diye bırakmıştım hala devam eediyormu?[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
korsova03 isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 13-01-2014, 08:54   #3
* O R H A N *
Level 71

* O R H A N * - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Gücü: 23153
Rep Puanı: 2314494
Rep Derecesi : * O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute* O R H A N * has a reputation beyond repute
* O R H A N * - MSN üzeri Mesaj gönder

REKLAM ALANI

lag durumu hala kafa karıstıcı yoksa dusunulebılır bir server , baya yakından baslamış olsamda bır ara yenıdn deniceğim kesin ama 2-3 ay sonra belkıde hıc gırmem [URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
* O R H A N * isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 13-01-2014, 09:35   #4
IamTheBoSs
d£jaVu

IamTheBoSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Gücü: 92620
Rep Puanı: 9261239
Rep Derecesi : IamTheBoSs has a reputation beyond reputeIamTheBoSs has a reputation beyond reputeIamTheBoSs has a reputation beyond reputeIamTheBoSs has a reputation beyond reputeIamTheBoSs has a reputation beyond reputeIamTheBoSs has a reputation beyond reputeIamTheBoSs has a reputation beyond reputeIamTheBoSs has a reputation beyond reputeIamTheBoSs has a reputation beyond reputeIamTheBoSs has a reputation beyond reputeIamTheBoSs has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI

Zaten bir çok arkadaş oyuna başlamıştı ama lag dan dolayı hele birde oyun yönetiminin ""yapacak bir şey yok" açıklamasından sonra bıraktılar....Lag yüzünden kasmak oldukça sıkıntılı..Lag olmasaydı tam aradığım oyun diyebilirdim...

Bir de konu yanlış olduğundan "Oyun Dünyası" bölümüne taşınmıştır...
[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
Alt 13-01-2014, 11:24   #5
akyel
Level 5

Rep Gücü: 1645
Rep Puanı: 163562
Rep Derecesi : akyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond reputeakyel has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI

Lag vardı evet doğru ama bir kaç düzenlemeden sonra güzel şu an. ayrıca WTFAST programı kullanıyorum ben ve 0 lagla oynuyorum 1.5 aydır

Doğru yere taşıdığınız içinde teşekkür ederim )[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
akyel isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI

Etiketler
2, hungames, sky, twelve

Seçenekler
Stil