Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir  
Karahan online , karahan online hileleri , karahan online ipuçları , karahan online rehberleri, karahan online ile ilgili her türlü bilgi sitemizde...
Geri git   Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir > Eğlence > Fan Kulüp

Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 12-09-2009, 04:43   #11
underworld
Level 100
 
Üyelik Tarihi: May 2009
Nerden: Konya
Mesajlar: 5.769
Rep Gücü: 9578
Rep Puanı: 956228
Rep Derecesi : underworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart

Karahanonline.org Güvencesiyle İtem Alış-Satışı Yapabilirsiniz. Paranızı İster Banka Hesabınıza Çekebilir, İsterseniz Site İçinde Kullanabilirsiniz. HEMEN SATIŞA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

Çuunin Sınavı: II. Aşama

"Çuunin Sınavı Sahne 2: Ölüm Ormanı!"
"Daini şiken sutāto! Mawari wa minna teki darake!" (第二試験スタート!周りはみんな敵だらけ!) 4 Nisan 2003 027
Anko adaylara sınavın bu kısmı için ulaşılacak amaçları açıklar. Takımların herbirine bir parşömen verilecektir. İki tür parşömen vardır. Sınav bitiminde bir takımda her iki tür parşömen de bulunmak zorundadır. Böylece takımların yarısı elenecektir. Parşömenleri aldıktan sonra takımlar ormana giriş kapılarınının önüne giderler. Beş gün sürecek hayatta kalma sınavı başlamıştır artık!

"Öl ya da Öldür: Ormanda Panik!"
"Kū ka kuwareru ka! Esa ni natta Naruto" (喰うか喰われるか!エサになったナルト!) 9 Nisan 2003 028
Sasuke tek başına saldıran bir yağmur Genin'ini püskürtür. Çok güçlü bir toz duman bulutu/patlaması Naruto'yu diğerlerinden ayırır. Naruto tam da kendine gelirken iki katlı ev boyundaki bir yılan tarafından yutulur. Bu sırada, Sasuke ve Sakura Çimen ninjası tarafaından etkisiz hale getirilir. Daha dövüşmeden,Sasuke ve Sakura adamın gözlerine baktıklarında kendis ölümlerinin hayalini görürler ve korkudan dona kalırlar. Kendini toplayan Sasuke Sakura'yı da alıp kaçar. Ninja onları takip eder, ancak Naruto, koca yılanı öldürdükten sonra onları kurtarmak için gelir.

"Naruto'nun Karşı Atağı: Asla Vazgeçme!"
"Naruto hangeki! nigenēndattebayo!" (ナルト反撃!逃げねーんだってばよ!) 16 Nisan 2003 029
Naruto'nun zamanında ortaya çıkışına rağmen, Sasuke parşömenden vazgeçerek hayatta kalmalarını sağlamlaştırmaya kararlıdır. Böyle yapamadan, Naruto ondan parşömeni alır, ve gerçek Sasuke'nin isteyerek asla teslim olmayacağını söyler. Naruto Çimen ninja büyük yılanlarıyla dövüşmeye başlar, bu sırada içindeki Dokuz kuyruklu tilkinin çakrasından kullanmaya ve yavaşça kendini kaybetmeye başlar . Ninja, Naruto'nun Şeytan Tilki'yi içinde hapis tutan kişi olduğunu farkedince, Şeytan kuyruklunun çakrasını Naruto'ya aktaran mührü etkisiz hale getirir, bu sırada naruto bayılır. Naruto'nun çabaları Sasuke'nin kendini toplamasına ve kararlı bir şekilde Çimen ninjası ile dövüşmeye başlamasına yol açar.

"Şaringan'ın Dönüşü: Ejder Ateşi Tekniği!"
"Yomigaere Şaringan! Hissatsu: Katon Ryūka no Jutsu!" (蘇れ写輪眼!必殺・火遁龍火の術!) 23 Nisan 2003 030
Sasuke ve Çimen ninjası çatışmaya girerler. biraz uzun bir dövüşten sonra, Sasuke Ninjanın yüzüne bir ateş topu yollar. Her nasılsa, ninja uyanır, yüzünün bir kısmı erişmiştir ve alt kısımda başka bir yüz ortaya çıkar. boynunu normal insan ölçüleri dışında uzatarak, metrelerce ötedeki Sasuke'yi boynundan ısırır ve geriye lanetli bir mühür bırakır. Ninja'nın Orochimaru olduğu ortaya çıkar. Orochimaru onları bırakarak uzaklaşır. Anko eski hocası olan Orochimaru'yu hisseder ve onu ormanda arayıp bulur başarısız bir şekilde onu öldürmeye çalışır.

"Kalın Kaşlı'nın Yemini: Ölmeyen Aşk ve Koruma"
"Geki mayu puratonikku! Boku wa şinu made anata o mamoru" (激まゆプラトニック!僕は死ぬまでアナタを守る!!) 30 Nisan 2003 031
Sakura Orochimaru ile olan dövüşte baygın düşen her iki takım arkadaşıyla da ilgilenir. Kabuto'ya ilk sınav yerinde saldıran üç ses ninjasının Orochimaru tarafından Sasuke'yi öldürmek için yollandıkları ortaya çıkar. Ses ninjaları hedeflerini belli bir mesafeden izlerler ve sonunda Sakura'ya yaklaşırlar. Sakura'nın elinden gelenin en iyisini yapmasına rağmen, Ses Geninler'i onun kurduğu tuzakları aşarak saldırırlar. Rock Lee şans eseri orda geçerken durumu farkedince Sakura'yı korumak için ortaya çıkar. bir süre üçlüye karşı iyi dövüşmesine rağmen, Ses geninlerinden birinin üstünde "Ön Lotus" tekniğini deneyip de başarısız olunca, tekniğin kaslara getirdiği ağır yük nedeniyle kısa sürede etkisiz hale getirilir.

"Sakura (kiraz çiçeği) Açıyor!"
"Sakura saku! Ketsui no uşiro sugata" (サクラ咲く!決意の後ろ姿) 7 Mayıs 2003 032
Lee de bayılınca, Sakura tek bşaına dövüşmeye başlar. Ses Geninleri'nden birisi olan Kin Tsuchi, Sakura'yı saçlarından tutarak onunla güzelliğine ayırdığı zamana dair dalga geçer, Sakura ise saçlarını Kin'in tutuşundan kurtulmak için bıçakla keser. Kurtulduktan sonra Sakura, Zaku Abumi ile dövüşmeye başlar, ancak karşı taraf çabukca üstünlüğü ele geçirir. Sakura'nın dayak yemesine karşın dövüşmeye devam etme kararlılığından etkilenen 10. Takım, Ses Geninleri'ne saldırırlar.

"Savaş Düzeni: Ino-Shika-Cho!"
"Muteki no fōmēşon! İnoŞikaÇō!!" (無敵のフォーメーション!いのシカチョウ!!) 14 Mayıs 2003 033
10. Takım Ses Geninleri'yle savaşa başlar,herbiri kendine has teknikler kullanarak bir süre denge sağlayarak dövüşürler . Ancak Ses Genin'leri üstünlüğü ele geçirirler. Bu sırada Gai Takımı olay yerine varır ancak Sasuke Orochimaru'nun lanetli mührünün işaretlerine bulanmış bir şekilde uyanır. Sasuke, mühür yüzünden güçlenmiş bir şekilde, kolayca Zaku'yu yener, ancak Sakura Ses Geninlerini öldürmeden hemen önce Sasuke'yi durdurur. Sasuke'nin kuvvetinden korkan Ses Genin'leri bir parşömen bırakıp ayrılacaklarını ancak bir dahaki sefere kaçmayacaklarını söyleterek ordan uzaklaşırlar.

"Akamaru Titriyor: Gaara'nın Acımasız Kuvveti!"
"Akamaru bikkuri! Gaara, Kyōi no Jitsuryoku!!" (赤丸ビックリ!我愛羅、驚異の実力) 21 Mayıs 2003 034
7. Takım, 10. Takım ve Gai Takımı yaralarını sararlar, bu sırada 8. Takım, Gaara'nın Yağmur köyünden gelen Genin takımını acımasız bir şekilde öldürmesine tanık olurlar. Gaara'nın takımı, 8. Takım'ı farkettilerse de dikkatlerine onlara vermeden devam ettiler. Gaara'nın takımının ormanın merkezindeki bitiş kulesine varışta bir önceki varış rekoruna muzzam bir fark atarlar. Ayrıca hiçbiri de görünürde yara almış görünmemektedir.

"Parşömenin Sırrı: Bakmak Yasak"
"Nozoki mi genkin! Maki mono no himitsu" (のぞき見厳禁!巻き物の秘密) 28 Mayıs 2003 035
Kendi takımında ayrılmış olan Kabuto Yakushi, 7. Takım'a ormanın merkezindeki kuleye kadar eşlik eder. Yol boyunca, yönlerini kaybetmelerine sebep olan bir illüzyon içine girerler. Bu illüzyonu kuranlarsa Sasuke'nin ormana girdikten hemen sonra yendiği Yağmur Genini'nin takımıdır. Kuleye hiç yaklaşmadıklarını anladıkları zaman, klonların saldırısına uğrarlar.

"Klon Klona Karşı: Benimkiler Seninkilerden Daha İyi!"
"Bunşin taiketsu! Ore ga şuyaku dattebayo!" (分身対決!オレが主役だってばよ!) 4 Haziran 2003 036
Saldırı sırasında Takım başka bir illüzyon içinde olduklarını farkederler. saldırganları ortaya çıkarmak için, Naruto gölge klonlarından birkaçının kendi takım üyeleri gibi görünmelerini sağlar,ve düşman klonlar ile savaştırır. Düşman 7. Takım üyelerinin dövüşten yorgun düşteüklerini düşündükleri sırada kendilerini gösterirler ancak Kabuto, Sakura, ve Sasuke düşmanları köşeye sıkıştır. küçük bir arbededen sonra, Naruto üç düşmanı bayıltır ve parşömenlerini alır, sonrasında kuleye vararak Kabuto'nun takımı ile buluşurlar. 7. Takım üyelerinin bilgisi dışında, Kabuto onlar üzerinde topladığı tüm bilgiyi Orochimaru'ya verir.

"Tehlikeden Kurtuluş: Çaylaklar Tekrar Birarada!"
"Daini şiken toppa! seizoroi rūkī nainu!" (第二試験突破!勢ぞろいルーキーナイン!) 11 Haziran 2003 037
7. Takım ellerindeki iki parşömeni de kulenin içinde açarlar, parşömenlerdeki çağırma tekniği harekete geçer ve duman bulutu içinden Iruka çıkarak onlara tam da zamnında geldiklerini ve sınavın bu kısmını da bitirdiklerini bildirir. Ana odaya geçmelerine izin verir. Orada 10. Takım, 8. Takım, Gai Takımı, Gaara'nın takımı, Kabuto'nun takımı ve Ses Geninleri'ni bulurlar. Üçüncü Hokage, kısaca sınav hakkında konuşur ve gerisini Hayate Gekko'ye bırakır.
Alıntıdır (wikipedi)[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]

Konu awMPk tarafından (12-09-2009 Saat 04:47 ) değiştirilmiştir. Sebep: düzenleme :D
underworld isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 12-09-2009, 04:43   #12
awMPk
Level 99
 
awMPk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Jul 2009
Nerden: İstanbuL / $ehremini
Mesajlar: 2.447
Rep Gücü: 115
Rep Puanı: 10324
Rep Derecesi : awMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart

dur yaw okuyamadan yeniden yazıyorsun biraz bekle sakin [URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
__________________
"Atam İzindeyiz"

awMPk isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 12-09-2009, 04:44   #13
underworld
Level 100
 
Üyelik Tarihi: May 2009
Nerden: Konya
Mesajlar: 5.769
Rep Gücü: 9578
Rep Puanı: 956228
Rep Derecesi : underworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart

birşey değil de Bölümleri tek tek renkli yazmak çok uğraştırıyor kusura bakmayın hepsin düz renksiz yazıcam bi ara düzenleriz...[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
underworld isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 12-09-2009, 04:44   #14
underworld
Level 100
 
Üyelik Tarihi: May 2009
Nerden: Konya
Mesajlar: 5.769
Rep Gücü: 9578
Rep Puanı: 956228
Rep Derecesi : underworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart

Çuunin Sınavı: Önelemeler

"Alan Daralıyor: Ani Ölüm Elemesi!"
"Gōkakuşa nibun ni içi!? İkinari şiai dattebayo!!" (合格者二分の一!?イキナリ試合だってばよ!!) 18 Haziran 2003 038
Hayate beklenenin üstünde sayıda Genin'in sınavın ikinci aşamasını geçtiğini belirtti. Bir dizi bire-bir dövüşün yapılacağını ve kazananların son maçlara çıkacağını, böylece sayının azaltılmış olacağını söyledi. Kabuto bu durumu duyunca, ikinci aşama sırasında aldığı bir yarayı bahane ederek elemelerden çekilir. Elemeler, Sasuke Uchiha ve Yoroi Akado arasındaki karşılaşma ile başlar.

" 'Çalı Kaşlı'nın Haseti: Aslan Barajı Patlaması!"
"Geji mayu jeraşī! "Şişi Rendan" Tanjō" (ゲジまゆジェラシー!『獅子連弾』誕生!) 2 Temmuz 2003 039
Sasuke Yoroi ile dövüşmeye başlar, ancak Lanetli mührü faal getirmekten korktuğu için çakra kullanamaz ve kötü bir duruma düşer. Yoroi'nin çakra emme yeteneği de kendisine ayrıca üstünlük sağlar, ancak Sasuke 'Aslan Kombosu' isimli yeni bir teknik sergiler ve bu sırada da lanetli mührü denetim altında tutmayı başarır.Teknik sonucunda Yoroi'yi etkisiz hale getirerek dövüşü kazanır. Kakashi Sasuke'ye, Lanetli Mührü baskı altına alacak bir teknik uygulamak için etraftan soyutlanmış bir yere götürür ancak tekniği bitirdiğinde Orochimaru tarafından basılır. Sonraki maç: Shino Aburame vs Zaku Abumi.

"Kakashi ve Orochimaru: Yüz-Yüze!"
"İsşokusokuhatsu!! Kakashi vāsasu Oroçimaru" (一触即発!!カカシVS大蛇丸) 9 Temmuz 2003 040
Kakashi Orochimaru'yu ölümle tehdit eder, ancak Orochimaru bu tehditle dalga geçer. Buna rağmen, Orochimaru Kakashi'yi kendi aptallığıyla dehşete düşmüş halde bırakıp gider. Bu sırada, Shino ve Zaku Abumi arasındaki maç devam ediyordur, sonuçta Shino böceklerini zekice kullanarak açık ara bir üstünlükle kazanır, sıradaki maç: Kankuro ve Misumi Tsurugi.

"Kunoiçi (Bayan Ninja) Dalaşı: Rakipler Ciddileşiyor!"
"Raibaru gekitotsu! Otome gokoro wa honki mōdo!" (ライバル激突!オトメ心は本気モード) 16 Temmuz 2003 041
Kankuro, Misumi ile arasındaki maçı, rakibini kandırıp kendi kuklası olan Karasu'ya saldırtarak kazanır. Bu sayede Misumi'yi kıskıvrak yakalayan Karasu rakibinin boynunu kırar, ancak Misumi uzuvlarını yerlerinden çıkarıp uzatabilme yeteneği sayesinde hayatta kalır ancak maçı kaybeder. Dördüncü maç Sakura ve Ino Yamanaka arasında olacaktır. İkili birbirlerine iğneleyici laflar söyledikten sonra, çocukken beraber yaşadıkları olaylara dair anıları canlanır. O noktadan sonra bu dövüşü çok ciddiye almaya karar verirler.

"Nihai Çatışma: Ça!"
"Besuto batoru wa şānnarō" (ベストバトルはしゃーんなろー!!) 23 Temmuz 2003 042
Sakura ve Ino arasındaki dövüşte iki taraf da üstünlük sağlayamayınca Ino tries a tehlikeli bir hamle yaparak, kendisinin Beden/Akıl Dğiştirme Tekniğini kullanır. Başarılı olur ve Sakura'nın bedenini ele geçirir. Sakura'yı el kaldırarak maçtan çekilmeye zorlamaya hazırlanırken, Naruto Sakura için gaza getirici şeyler söylerek bağırır. Bu tezahüratın sonucunda Sakura'nın içinde sakladığı ikinci bir benlik olan iç-sakura ortaya çıkar, ve Ino'yu bedeninden ve aklından defeder. her ikisi de çakra'larını bitirmişlerdir, son bir saldırıda her ikisi de bayılır, böylece her ikisi de elenir.

"Ölümcül Kunoiçi ve sarsak bir Shikamaru!"
"Şikamaru tajitaji!? Kunoiçi-taçi no atsuki tatakai" (シカマルタジタジ!?くの一達の熱き戦い) 30 Temmuz 2003 043
Sıradaki maç Temari ve Tenten arasındadır. Tenten'nin kılıç ve bıçak türü kesici ve delici alet çağırma teknikleri, Temari'nin rüzgar temelli saldırıları karşısında etkisiz hale gelir, ve kolayca yenilir. Shikamaru Nara ve Kin Tsuchi sonraki maç için seçilirler.Kin Shikamaru'yu bir ilüzyon içine hapsetmesine rağmen, Shikamaru rakibini Gölge taklit Tekniği ile yakalar. Tekniğin getirdiği bir özelliği kurnazlıkla kullanarak Kin'nin kafasını duvara çarpmasını sağlar ve Kin bayılır. Sonraki dövüşler Naruto ve Kiba Inuzuka olduğu belli olur.

"Akamaru serbet kaldı! Şimdi Kral kim ?!"
"Akamaru sansen!! Makeinu wa docçi da?!" (赤丸参戦!!負け犬はどっちだ?) 6 Ağustos 2003 044
Kiba'nın köpeği olan Akamaru ile beraber Naruto'ya karşı dövüştüğü için, Naruto zor durumda kalır. Kiba'nın aşırı güveninden faydanlanıp bir süre üstünlüğü ele geçirse de, Kiba ve Akamaru özel haplar yutarak çakralarını iki katına çıkarırlar. beraber çalışarak, Naruto üzerinde bunaltıcı bir üstünlük kurarlar.

"Şaşırtan Saldırı! Naruto'nun Gizli Silahı!"
"Hinata sekimen! Kankyaku anguri, Naruto no oku no te!!" (ヒナタ赤面! 観客あんぐり、ナルトの奥の手) 13 Ağustos 2003 045
Dönüşüm Tekniğini kullanarak, Naruto Akamaru'ya dönüşür ve Kiba'yı Akamaru'ya vurmasını sağlayacak şekilde kandırır, böylece Akamaru bayılır. Naruto buna rağmen Kiba'nın iki katına çıkmış çakrası ve olağanın üstündeki hızı yüzünden kötü bir durumdadır. Kiba'nın saldırısı Naruto Kiba'nın yüzüne doğru yanlışlıkla yellenince ( ) biter,çünkü Kiba gelişmiş koku alma duyusu yüzünden sersemlemiştir (). Naruto dövüşü hem isim hem de hareket benzerliği açısından, Sasuke'nin ilk dövüşte kullanıdığı Shishi Rendan/'Aslan Kombosu' isimli tekniğinden çalarak uydurduğu bir hareket ile bitirir: Naruto Rendan/'Naruto Kombosu'

"Byakugan Savaşı: Hinata Cesurlaşıyor!"
"Byakugan kaigen!! Uçiki na Hinata no daitan ketsui!" (白眼開眼!!内気なヒナタの大胆決意!) 20 Ağustos 2003 046
Sıradaki maç : Hinata Hyuga , Neji Hyuga'ya karşı !! Hinata'nın Hyuga Klan'ının yan ailesinden gelen kuzeni. Neji kuzeninin gözünü korkutmaya çalışır, Hinata ise vazgeçip maçtan ayrılmaya istekli gözükür. Naruto, Neji'nin Hinata'ya yaptığı hakaretlere dayanamayarak,Hinata için tezahürat yapmaya başlar, böylece ona maçtan kaçmayıp dövüşme cesaretini verir. Hinata ve Neji; kibar yumruk tarzı kullanarak birbirleriyle dövüşmeye başlarlar. Bu teknik avuç içinden çıkan çakra patlamaları kullanarak rakibin iç organlarında hasara yol açmak için kullanılır.

"Yenilsen de Başın Dik Olsun!!!"
"Akogare no hito no me no mae de!!!" (憧れの人の目の前で!!!) 27 Ağustos 2003 047
Neji'nin aslında Hinata ile oynadığı ortaya çıkar, Neji çakra kulanma yeteneğini Kibar Yumruk tekniği ile kullanılmaz hale getirir. Hinata, Naruto'dan ilham alarak, o noktada vazgeçmeyi redderek Neji'ye, aslında Neji'nin kendisinin Kadere karşı savaşarak çok daha fazla incindiğine inandığını söyler. Bunun üzerine sinirlenen Neji ölümcül bir darbe indirmeye çalışır ancak izleyen dört Jonin alana inerek onu durdururlar. Hinata kalp krizi geçirerek yere yığılır ancak ordaki tıbbi görevliler yardıma koşarak durumunu tehlikeli olmadan denetim altına alırlar.Bu sırada Naruto Neji'ye karşı Hinata'nın öcünü alacağını bağırır.

"Gaara vs. Rock Lee: Gençliğin gücü Patlıyor!"
"Gaara funsai!! Wakasa da! Pawā da! Bakuhatsu da!!" (我愛羅粉砕!!若さだ!パワーだ!爆発だ!) 3 Eylül 2003 048
Bir sonraki eşleşme :Rock Lee ve Gaara. İlk başlarda, Lee'nin Güçlü Yumruk isimli yakın dövüş tekniği Gaara'nın,yerden saldırı anında kendiliğinden kalkarak Gaara'yı koruyan, Kumdan Duvara karşı etkisiz kalır.Ancak Lee sürekli baldırlarını takılı olan özel ağırlıkları çıkartır ve büyük ölçüde hızı artar ve böylece Gaara'nın kumdan savunmasını aşar. Lee bu noktada Birincil Lotus'u kullanarak saldırır, ancak darbe etkisi geçtikten sonra vurduğu şeyin kumdan yapılmış Gaara'nın aynısı olduğu ortaya çıkar.

"Lee'nin Gizli Kudreti: Yasak Gizli Teknik!"
"Nekketsu oçikobore! Tsuini Sakuretsu, kindan no ōgi!" (熱血落ちこぼれ!遂に炸裂、禁断の奥義!) 10 Eylül 2003 049
Gaara yakındaki bir kum yığının içinden çıkarak birincil Lotus yüzünden zayıf düşmüş olan Lee'ye saldırır. Lee vücudundaki iki numaralı çakra kapısını serbest bırakarak kendisine gelir,bunu yaparak da seyirciler içindeki hocası dışındaki diğer Jonin gözlemcileri dumura uğratır. Hemen ardından da üçüncü ve dördüncü çakra kapılarını serbest bırakarak da Gaara'yı şaşırtır.

"Beşinci Kapı: Fevkalade bir Ninja Doğuyor!"
"Aa Rokku Rī! Kore ga otoko no ikizama yo!!!" (嗚呼ロック・リー!これが男の生き様よ!!) 17 Eylül 2003 050
Lee'nin artan hızı Gaara'nın kumdan savunmalarına açık ara üstün gelmeye başlar. Lee beşinci kapıyı da açarak en güçlü saldırısını, Gizli Lotus'u uygulamaya başlar. Ne yazık ki, Gaara son darbeden,sırtındaki kum küpünü ve içindeki kumları kullanıp düşüşünü yavaşlatarak kurtulur. Gaara yattığı yerden kumunu kullanarak Lee'nin bir bacağını ve bir kolunu ezer. Gaara Lee'nin işini bitirmek için kumunu saldırıya geçirir , ancak Guy son saldırıyı durdurur,böylece Lee otomatik olarak maç dışı kalır. Lee, acıdan baygın düşmesine rağmen,kazanmaya olan yoğun isteği nedeniyle ayağa kalkar,ancak artık kendinde değildir. Lee hastaneye götürülürken Kakashi Guy'ı hem alandan çıkarmak hem de rahatlatacak bir kaç söz söylemek için alana iner. Sıradaki maç:Choji Akimiçi and Dosu Kinuta.

"Karanlıkta bir Gölge: Tehlike Sasuke'ye yaklaşıyor!"
"Yami ni ugomeku kage Sasuke ni semaru kiki!!!!" (闇にうごめく影 サスケに迫る危機!) 14 Eylül 2003 051
Maç başlamadan önce ayarlanmış bir taktiğe rağmen, Choji çabucak Dosu'ya yenilir, böylece önelemeler biter. Son maçlara çıkmaya hak kazanan dokuz genin'e hemen orada kura çektirilerek turnuva usulü olacak olan son maçlarda kimin kimle karşılaşacağı belirlenir.Son maçlar bir ay sonradır. Böylece herkese rakibi hakkında bilgi toplama ve çalışma imkânı verilmiş olur. Bu sırada Kabuto,Orochimaru'nun emirleri doğrultusunda Sasuke'yi kaçırmak için hastaneye gelmiştir ancak öldürmek ve kaçırmak arasında teredütte kalır.Bu sırada Kakaşi hastane odasına varır kabuto ise kaçmak zorunda kalır. Naruto daha sonra hastane çıkışında Kakaşi'yi yakalar ve ondan kendisini bu bir ay içinde özel eğitime alamsını ister, fakat Kakaşi kendisi yerine Naruto'ya öğretsin diye Ebisu isimli özel bir Jonin'i ayarlamıştır.

"Ebisu'nun Dönüşü: Naruto'nun en zorlu Eğitimi!"
"Ebisu futatabi! harençi wa wataşi ga yuruşimasen zo!" (エビス再び!ハレンチは私が許しませんぞ!) 1 Ekim 2003 052
Naruto istemeyerek de olsa Ebisu altında eğitim görmeye razı olur. Ebisu Naruto'ya suyun üstünde nasıl yürüneceğini öğretmeye başlar. Naruto tekniği çalışırken, Ebisu yaşlı bir adamı(daha sonra Jiraiya olduğu ortaya çıkacaktır) kadınlar hamamını dikizlerken yakalar ().Ebisu adamı yakalamaya koştururken, Jiraiya onu tek vuruşta yere devirir, böylece Naruto'yu hocasız bırakarak ordan uzaklaşır.

Alıntıdır (wikipedi)[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]

Konu awMPk tarafından (12-09-2009 Saat 04:47 ) değiştirilmiştir. Sebep: düzenleme :D
underworld isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 12-09-2009, 04:46   #15
awMPk
Level 99
 
awMPk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Jul 2009
Nerden: İstanbuL / $ehremini
Mesajlar: 2.447
Rep Gücü: 115
Rep Puanı: 10324
Rep Derecesi : awMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart

Vay be sağol paylaşımların sayesinde baya bir Naruto hakkında bilgi sahibi oldum [URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
__________________
"Atam İzindeyiz"

awMPk isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Cevapla

Etiketler
clup, fan, manga, naruto, |

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı

Gitmek istediğiniz klasörü seçiniz
Powered by vBulletin Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0
Gizlilik Politikası ve Şartlar - Privacy Policy And TermsSitemiz bir forum sitesi olduğu için üyelerimiz görüşlerini önceden onay olmadan anında yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, karahanonline.org yoneticileri itina ile icerik kontrolleri yapmaktadir, yine de karahanonline.org`da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İLETİŞİME bildirebilirsiniz, gereği yapılacaktır.
English Explanation: Our users can give their opinions without getting any approval in our site, all the responsibilities which can rise from these articles belong to these users, the managers of karahanonline.org control the contents very carrefully, but if you find any item opposite to the rules CONTACT

Sitemizde karahan online oyunu ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Karahan online rehberleri, karahan online hileleri, karahan online resimleri, karahan online ekran görüntüleri, karahan online ipuçları, karahan online videoları, karahan online paylaşımları, karahan online fan çalışmalarını bulabilirsiniz.

karahan online