Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir  
Karahan online , karahan online hileleri , karahan online ipuçları , karahan online rehberleri, karahan online ile ilgili her türlü bilgi sitemizde...
Geri git   Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir > Eğlence > Fan Kulüp

Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 12-09-2009, 04:18   #6
underworld
Level 100
 
Üyelik Tarihi: May 2009
Nerden: Konya
Mesajlar: 5.769
Rep Gücü: 9577
Rep Puanı: 956228
Rep Derecesi : underworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart

Karahanonline.org Güvencesiyle İtem Alış-Satışı Yapabilirsiniz. Paranızı İster Banka Hesabınıza Çekebilir, İsterseniz Site İçinde Kullanabilirsiniz. HEMEN SATIŞA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

naruto izlemek içni tıkla
bazı yerler açılmazsa 2. alternatif...
3. alternatif
ilk 133 yi burdan izleye bilrisin...

naruto shippuuuden izlemek için tıkla

Naruto Shippuudenide burdan izleye bilisin...

Türkçe dublaj bulamazsın [URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]

Konu underworld tarafından (12-09-2009 Saat 04:27 ) değiştirilmiştir.
underworld isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 12-09-2009, 04:26   #7
awMPk
Level 99
 
awMPk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Jul 2009
Nerden: İstanbuL / $ehremini
Mesajlar: 2.447
Rep Gücü: 115
Rep Puanı: 10324
Rep Derecesi : awMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart

Teşekkürler [URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
__________________
"Atam İzindeyiz"

awMPk isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 12-09-2009, 04:34   #8
underworld
Level 100
 
Üyelik Tarihi: May 2009
Nerden: Konya
Mesajlar: 5.769
Rep Gücü: 9577
Rep Puanı: 956228
Rep Derecesi : underworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart

Giriş! Naruto Uzumaki!
Sanjō! Uzumaki Naruto! (参上!うずまきナルト)
3 Ekim 2002 001
Ninja Akademi'sinden mezun olamayan Naruto Uzumaki'nin aklına Akademi'den bir öğretmen olan Mizuki bir fikir sokar: Mühür Parşömeni'ni çalarsa ve içindeki yasak jutsulardan birini öğrenirse mezun olmasına izin verilecektir. Naruto hevesle parşömeni çalar ve köylüler onu araken, çalışmak için yakındaki ağaçlığa gider. Iruko Umino kısa zamanda Naruto'yu bulur ve Naruto ona neden parşömeni çaldığını anlatınca Mizuki'nin ne planladığının farkına varır. Mizuki, aslında kendisi için istediği parşömeni almak için ikisine saldırır. Iruka'nın, Naruto'yu savunmasının üzerine Mizuki, Naruto'ya Dokuz-Kuyruklu Şeytan Tilki 'nin onun içinde olduğunu ve bu yüzden Iruka'nın ondan nefret ettiğini söyler. Naruto kaçmaya başlar fakat Iruka ve Mizuki'ye, ne konuştuklarını duyabilmek için yakın durur. Sonuçta, Naruto öğrenir ki, Iruka ondan nefret etmiyordur ve Iruka'nın yardımına gelir. Yeni öğrendiği Çoklu Gölge Eşleme Tekniği 'ni kullanarak Naruto, Mizuki'yi yener. Bu kadar gelişmiş bir jutsuyu yababildiği için Iruka, Mizuki'nin sözünü yerine getirerek Naruto'nun mezun olmasına izin verir.
"İşte Konohamaru!"
"Konohamaru da kore!" (木ノ葉丸だ コレ!)
10 Ekim 2002 002
Naruto bu bölümde Konohamaru ile, Konohamaru büyükbabası olan Üçüncü Hokage'ye sinsi saldırılarından birini yapmaya çalışırken tanışır. Saldırı başarısız olur ve Konohamaru bundan Naruto'yu sorumlu tutar. Böylece, Konohamaru büyükbabasını yenmek ve Hokage unvanını almak umuduyla, Naruto'dan onun öğrencisi olmayı ister. Naruto kabul eder ve Konohamaru'ya Seksi Tekniği öğretmeye başlar. Konohamaru'nun öğretmeni olan Ebisu isimli Jounin, kısa bir süre sonra onları bulur ve Konohamaru'yu alıp uzaklaştırmaya çalışır. Ebisu'yu durdurmak için, Konohamaru Seksi Tekniği uygular, ancak Ebisu üzerinde işe yaramayınca Naruto Harem Tekniği'ni kullanarak Ebisu'yu kendinden geçirir. Konohamaru Ebisu'yu niye kendi kendine yenemediğini sorgulayınca, Naruto Hokage olmak için çok çalışmak gerektiğini, kestirmeden olunamayacağını söyler. Konohamaru o andan sonra öğrenci-öğretmen ilişkisinin bittiğini, Naruto ile Hokage unvanı için yarışacağını söyler.

"Sasuke ve Sakura: Dost mu Düşman mı?"
"Şukuteki!? Sasuke to Sakura" (宿敵!?サスケとサクラ) 17 Ekim 2002 003
Resmi olarak Genin rütbesi almaya hak kazanınca, Naruto, Sakura Haruno ve Sasuke Uchiha ile beraber 7. Takım'a dahil edilir. Kısa bir süre sonra belli olur ki Naruto, Sakura'dan hoşlanmaya Sasuke'ye gıcık olmaya başlamıştır. Sakura ise Sasuke'ye aşıktır ve Naruto'dan nefret etmektedir, son olarak Sasuke ikisinden de hoşlanmamaktadır.Naruto Sasukenin kılığına girerek Sakuradan hoşlandığını söyler.Sonra sabah içtiği süt yüzünden yine tuvaleti gelir ve gider.

"Geç ya da Kal! Hayatta Kalma Sınavı"
"Şiren! Sabaibaru enşū" (試練!サバイバル演習) 24 Ekim 2002 004

7. Takım, Jōnin takım liderleriyle tanışır: Hatake Kakashi, onlara Genin yeterlilik sınavlarını uygulayacak olan kişi. Sınav sonucunda ya Genin olmayı başaracaklar ya da akademiye geri yollanacaklardır!Kakashi Naruto,Sasuke ve Sakuraya zil testi uygular.kakashiden iki adet olan zilleri almaları gerekmektedir.
[COLOR="red"]"Kaldınız! Kakashi'nin Nihai Kararı!"
"Şikkaku? Kakaşi no Keturon"
(失格?カカシの結論) 31 Ekim 2002 005 [/COLOR]
Sasuke, Kakashi ile tek başına dövüşmeye kalkar, ancak Naruto ve Sakura'dan çok daha iyi dövüşmesine karşın yenilir. Kakashi daha sonra Sakura'yı bir illüzyona hapsederek etkisiz hale getirir. Kakashi üçlüyü işbirliği yapamadıkları için azarlar ve Naruto'yu hile yapmaya çalıştığı için kazığa bağlayıp diğer ikisinin ona yemek vermelerini yasaklar. Buna rağmen, Sasuke, Naruto'ya bir parça yiyecek verir, bu sırada Kakashi baskın yaparak ortaya çıkar ve sınavın sonucunu belirtir.Dalgalar Ülkesi [değiştir]Başlık Yayınlandığı Tarih #
"Tehlikeli Görev! Dalgalar Ülkesi'ne Yolculuk..."
"Jūyō ninmu! Nami no Kuni e çō-şuppatsu!" (重要任務!波の国へ超出発!) 7 Kasım 2002 006

7. Takım, oldukça küçük birkaç görev tamamladıktan sonra, Tazuna isimli köprü mühendisine Dalgalar Ülkesi'ne kadar refakat etmekle görevlendirilirler. Topluluk yolda iki tane Çūnin seviyeli düşman tarafından saldırıya uğrar. Naruto paniğe kapılırken, Sasuke saldırganlarla etkili bir şekilde uğraşır, bu sırada Naruto'yu da yetersizliği konusunda kızdırır.

"Sis'in Suikastçisi!"
"Kiri no ansatsuşa!" (霧の暗殺者!) 14 Kasım 2002 007

Saldırıdan sonra Tazuna, onlara anlattığından çok daha tehlikeli bir durumun içinde olduğunu itiraf eder, ama 7. Takım Tazuna'nın, fakirleştirilmiş olan Dalgalar Ülkesi'ni Gato isimli mafyadan kurtarmak için başladığı köprüyü bitirme hayalini duyduktan sonra, göreve devam kararı alır. Topluluğun yolu kısa bir süre sonra Zabuza Momochi isimli, Kakashi'nin kapalı gözündeki şaringanı ortaya çıkarmasına yetecek derecede güçlü bir düşman tarafından kesilir.

"Acıyla Edilmiş Yemin!"
"İtami ni çikau ketsui" (痛みに誓う決意) 21 Kasım 2002 008

Sasuke şaringanın Kakashide nasıl olduğunu anlamamaktadır.Çünkü şaringan Sasukenin ailesine özgü bir gözdür.Kakashi dikkatsizce davranınca bir su küresinin içine hapsolur. Kakashi'nin, diğerlerinin kaçmasına dair ısrarına rağmen, Sasuke ,Sakura ve Naruto onu kurtarmaya çalışır. Fūma şuriken ve Gölge şuriken tekniklerini bir arada kullanarak Zabuza'yı şaşırtıp, su küresini tutan tekniği bırakmaya zorlarlar ve başarılı olurlar.
"Şaringan Kakashi!"
"Şaringan no Kakaşi" (写輪眼のカカシ) 28 Kasım 2002 009

Kakashi ve Zabuza kavgaya kalan yerden devam ederler. Sol gözündeki Şaringan sayesinde, Kakashi üstünlüğü ele geçirir Zabuza'yı onun tekniklerini kopyalayıp ona karşı kullanarak yenilgiye uğratır. Kakashi onun işini bitirmeden önce Kirigakure'den maskeli bir avcı-nin görünüşte Zabuza'yı öldürür ve onu da yanına alarak ayrılır. Bundan sonra Kakashi yorgunluktan bayılır.
"Çakra Ormanı"
"Çakra no mori" (チャクラの森) 5 Aralık 2002 010

Kakashi Tazuna'nın evinde dinlenerek kendini toparlar. Uyandığında geçen dövüşle ilgili kendisine sıkıntı veren birşeylerin olduğunu söyleyerek kavgayı gözden geçirir ve Zabuza'nın hala hayatta olduğu sonucuna varır,çünkü avcı-nin'nin davranışlarındaki tutarsızlıkları farkeder. avcı-nin'nin isminin Haku olduğu ve Zabuza'nın yanında çalışan birisi olduğu ortaya çıkar. Takım bir dahaki beklenen çatışma için çalışmalara başlarlar.
"Bir Zamanlar Bir Kahramanın Yaşamış Olduğu Ülke"
"Eiyū no ita kuni" (英雄のいた国) 12 Aralık 2002 011

Ağaca tırmanma çalışmasını kolayca bitiren Sakura'ya Tazuna'yı koruma görevi verilir bu arada Naruto ve Sasuke çalışmaya devam ederler. Bir akşam yemekte, Sakura Tazuna'nın torunu Inari'nin yemek boyunca bakıp durduğu yırtık resmi sorar. Tazuna resimde yüzü yırtılıp alınmış adamın Kaiza olduğunu, aynı zamanda Inari'nin babası olduğunu ve zamanında köyün kahramanı olduğunu söyler. Gato isimli mafya babası Kaiza'yı öldürtmüştür. Kaiza'nın ölümü köyü sahip olduğu herhangi bir umut ya da mutluluğu yoketmiştir. Naruto bunu duyduktan Gato'ya karşı olan nefreti artmış halde bundan aldığı gazla çalışmaya devam etmek için koşar adım gecenin karanlığa karışır.

"Köprüde Çatışma! Zabuza'nın Dönüşü!"
"Kyōjō kessen! Zabuza futatabi!!" (英雄のいた国) 19 Aralık 2002 012

Ormanda Naruto, Haku ile kim olduğunu bilmeden, karşılaşır. İkili rüyalarını anlatırlar birbirlerine ve Haku birisinin gerçek kuvvetinin o kişinin sevdiği birini korurken ortaya çıktığını söyler. Sasuke ve Naruto kısa süre sonra ağaç-tırmanma çalışmasını bitirirler,ama Inari çalışmalarının anlamsız olduğunu, kimsenin Gato'yu altedemeyeceğini söylerek Naruto'yu öfkelendirir. İkili kısa ateşli bir tartılmaya girerler, sonrasında Kakashi Naruto'nun inari'ye tekrar umut ve gayret aşılamak istediğini söylerek İnari'yi sakinleştirir. Ertesi sabah Kakashi, Sasuke ve Sakura Tazuna'ya çalıştığı köprüye kadar eşlik ederler. Vardıklarında, Tazuna'nın işçilerinin baygın şekilde yerde yatarken bulurlar, bu sırada hava sisle yoğunlaşmaya başlar. Zabuza ve maske takmış olan Haku kendilerini gösterirler.
"Haku'nun Gizli Tekniği: Kristal Buz Aynalar!"
"Haku no hijutsu - Makyō Hyōşō" (英雄のいた国) 26 Aralık 2002 013

Tazuna'nın evinde, Gato'nun iki adamı,Inari'nin annesi Tsunami'yi esir almak için ortaya çıkarlar. Inari onları durdurmaya çalışır ancak Naruto adamları etkisiz hale getirince kurtarılır, burdan sonra Naruto diğerlerine katılmak için ayrılır. Bu arada, Sasuke Haku ile dövüşmeye başlar, çalışma sırasında kazadığı hızla ile üstünlüğü ele geçirir. Buna karşı Haku Sasuke'yi buzdan aynalardan oluşan bir kafes içine hapseder.
"Bir Numaralı Hiperaktif Ninja Dövüşe Katılır!"
"İgaisei nanbā wan, Naruto sansen!" (英雄のいた国) 9 Ocak 2003 014

Naruto köprüye varır ve Haku'nun arkasında sinsi bir atak yapar. Zabuza Naruto'ya saldırmaya çalışsa da, Haku onu engelleyerek Naruto ile birebir dövüşmek istediğini belirtir. Sasuke'yi kurtarmaya çalışırken Naruto aynadan kafesin içine girerek kendi de hapsolmuş olur

"Görüş Alanı Sıfır! Şaringan İşe Yaramıyor!"
"Şikai zero no tatakai - Şaringan kuzuşi!" (英雄のいた国) 16 Ocak 2003 015

Naruto ve Sasuke iç taraftan aynaları yoketmeye çalışırlar, ancak başarısız olurlar. Bu Kakashi'yi Haku'nun 'kekkei genkai' (Aile içinde aktarılan özel teknik) kullandığı sonucu vardırır. Bir kez daha Şaringanlı gözünü açar. Zabuza sisi kullanarak Şaringan'a karşı koyabildiğini gösterir ve ardına Kakashi'yi yaralar.
"Kırılan Mühür!"
"Kaihō sareta fūin" (英雄のいた国) 23 Ocak 2003 016

Naruto ve Sasuke, Haku ile savaşlarında ağır bir şekilde yaralanırlar. Ancak Sasuke, Uchiha ailesinin bir üyesi olarak, kendi Şaringan'ını uyandırır. Haku tehlikeyi farkederek, Naruto'ya saldırır ve Sasuke kendi vucudunu kullanarak saldırıyı durdurur. Sasuke yere çökerken, Naruto öfkeye boğulur ve içindeki Şeytan Tilki'nin Çakrası sızmaya başlar.
"Beyaz Geçmiş: Gizli Tutku!"
"Şiroi Kako - Himeta omoi" (英雄のいた国) 30 Ocak 2003 017

Kakashi Naruto'nun Şeytan Tilki'nin Çakrasını sızdırdığını sezer ve dövüşü hemen bitirmeye karar verir. Tilki veridği kudretle, Naruto Haku'ya tamamen üstünlük kurar. Haku'nun maskesi çatlar ve dökülmeye başlar, böylece Naruto'nun daha önce konuştuğu çocuk olduğunu ortaya çıkarır. Haku Naruto'dan kendisini öldürmesini ister, çünkü kendisine göre artık Zabuza'ya bir yararı yoktur. Bu arada, Kakashi yanında taşıdığı özel bir parşömen sayesinde kendi eğittiği köpeklerini çağırmak çağırma-tekniği kullanır. Köpekleri kullanarak Zabuza'yı bulur ve etkisiz hale getirir. Zabuza hareketi durdurulmuş halde dururken, Kakashi raikiri isimli öldürücü tekniğini hazırlamaya başlar.

"Şinobi (Ninja) Olarak Bilinen Silahlar"
"Şinobi to iu na no dōgu" (英雄のいた国) 6 Şubat 2003 018

Köyde, Inari Gato'ya karşı köylüleri örgütlemeye çalışır. Başka bir yerde, Naruto Haku'yu öldürmeye razı olur, ancak Haku Naruto'yu son anda durdurur ve Kakashi'nin raikiri isimli ölümcül saldırısının önüne geçerek Zabuza'yı kurtararak hayatından olur. Zabuza Haku'yu Kakashi ile beraber iki yarmaya çalışır ancak, Kakashi üstünlüğü tekrar ele geçirir. Dövü,ş bitmeden, Gato diğer adamları ile oraya varır ve ordaki herkesi öldüreceğini belirtir.
"Kardaki Şeytan Zabuza"
"Zabuza yuki ni çiru. .." (英雄のいた国) 13 Şubat 2003 019
Haku'nun öldüğünü gören Naruto Zabuza'yı Haku'nun ölümü karşısında bile soğuk davrandığı, ona karşı hiç birşey hissetmediğine dair tartışmaya başlar. Ancak Zabuza sonunda dayanamaz(!) ve gözyaşlarına boğulur. Haku'nun ölümüne sebebiyet verdiğin bilinciyle pişman olup, Gato'yu öldürür, ancak bu sırada Gato'nun adamlarından da ölümcül darbeler alır. Zabuza yere düşerken, Sasuke uzakta haku ile dövüştüğü yerde uyanır, böylece Haku'nun onlara öldürme niyetiyle saldırmadığı mümkün olduğunda bayıltmaya çalıştığı ortaya çıkar. Gato ölünce yanında getirdiği ayak takımı Köyü yağmalamaya niyetlenir ancak Inari tüm köyü toplayıp oraya yetişince haydutlar kaçışmaya başlar. Köprü tamamlanır ve 7. Takım, Dalgalar Ülkesi'nden ayrılır. Tazuna Köprünün adının 'Büyük Naruto Köprüsü' olacağını, böylece Naruto'nun Inari'ye, Inari'nin de tüm köye verdiği Kuvvet ve Umudu simgeleyeceğini belirtir.
Alıntıdır (wikipedi)[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]

Konu underworld tarafından (12-09-2009 Saat 04:46 ) değiştirilmiştir.
underworld isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 12-09-2009, 04:39   #9
awMPk
Level 99
 
awMPk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Jul 2009
Nerden: İstanbuL / $ehremini
Mesajlar: 2.447
Rep Gücü: 115
Rep Puanı: 10324
Rep Derecesi : awMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond reputeawMPk has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart

Ellerine sağlık sağol [URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
__________________
"Atam İzindeyiz"

awMPk isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 12-09-2009, 04:42   #10
underworld
Level 100
 
Üyelik Tarihi: May 2009
Nerden: Konya
Mesajlar: 5.769
Rep Gücü: 9577
Rep Puanı: 956228
Rep Derecesi : underworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart

Çuunin Sınavı: I. Aşama

"Yeni Kısım Başlıyor: Çuunin Sınavı!"
"Şinşō totsunyū! Çūnin Şiken dattebayo" (重要任務!波の国へ超出発!) 20 Şubat 2003 020
Sakura ile Naruto, Konohamaru ve yeni arkaşları olan Moegi ve Udon ile tanışırlar. Sakura kızdırdıktan sonra, Konohamaru koşarak kaçmak zorunda kalır, ancak Kankuro'ya toslar. kızkardeşi Temari'nin uyarmasına rağmen, Kankuro Konohamaru'yu korkutarak tehdir eder. Sasuke Konohamaru'yu Kankuro'nun eline taş atarak kurtarır. Kankuro karşılık vermeye hazırlanır, ancak küçük kardeşi Gaara tarafından verilen emirle durur.

"Kendinizi Tanıtın: Yeni Güçlü Rakipler!"
"Nanore! Arawareta kyōteki tara!!" (霧の暗殺者!) 27 Şubat 2003 021
Oradaki herkes Gaara'nın aniden belirmesiyle irkilir. Kardeşler yürüyerek uzaklaşırken, Sunagakure(Gizli Kum Köyü)'den geldiklerini ve Konohagakure'deki yapılacak olan Çuunin Sınavına katılacaklarını söylerler. Çuunin Sınavı ile bir sonraki Ninja seviyesine erişip Çuunin Rütbesi alma şansı verilecektir. Kakashi daha sonra 7. Takım için sınava başvuru yaptığını açıklar. 7. Takım, Çuunin Sınav yerine giderlerken, Rock Lee ve takım arkadaşları ile karşılaşırlar. Lee Sakura'ya çıkma teklif eder, ancak Sakura reddeder ve takım arkadaşlarıyla uzaklaşır.

"Çuunin Düellosu: Rock Lee, Sasuke'ye karşı!"
"Kiai hyaku-nijū pāsento Nau de rokku na çōsenjō!" (痛みに誓う決意) 6 Mart 2003 022
Sakura ve arkadaşları uzaklaşırken, Rock Lee tekar önlerine çıkar ve Sasuke'yi düelloya davet eder. Önce reddeden Sasuke, Lee Naruto'yu zorlanmadan indirince kabul eder. Sasuke'nin Şaringan'nı bile Lee'nin yakın dövüş tekniği karşısında etkisiz kalır. Sasuke ciddi biçimde yaralanmadan, Lee'hocası ve kendisini Kakashi Hatake'nin ebedi rakibi ilan etmiş olan Might Guy ortaya çıkarak dövüşü durdurur. Lee için bir ceza belirledikten sonra, ayırlırlar. 7. Takım sınav yerine gider.

"Çarpışma: Tüm Çaylaklar Sahnede!"
"Keçirase raibaru! rūkī nainu zenin şūgō" (写輪眼のカカシ) 13 Mart 2003 023
İlk sınav yerine varınca, 7. Takım, 10. Takım'ın üyeleri olan Ino Yamanaka, Shikamaru Nara ve Choji Akimichi; ayrıca 8. Takım'ın üyeleri olan Shino Aburame, Hinata Hyuga, ve Kiba Inuzuka ile tanışır. Topluluk, sınavı birden falza kez alan deneyimli Genin, Kabuto Yakushi tarafından karşılanırlar. Kabuto onlara bildiği rakipler hakkında bilgi sunar. Ses Ülkesi hakkında açıklamaları Ses köyünden gelen Geninlerin sinirlerini gerer ardından Ses geninleri tarafından saldırıya uğrarlar. Kavga daha fazla gelişmeden, Ibiki Morino isimli Jonin ve birkaç Çuunin rütbeli ninja sınav yerine varır.

"Motorları Çalıştırın: Çuunin Sınavı Başlıyor!"
"İkinari şikkaku? Çō-nankan no daiiçi şiken" (チャクラの森) 20 Mart 2003 024
Herkes yerlerini alırken, Ibiki İlk sınavın yazılı olacağını bildirir. Kopya çekmenin puan düşümüne dolayısıyla da en sonunda puan sıfıra ulaşınca kişinin takımıyla birlikte atılmasına yolaçacağını anlatır. Neredeyse herkes soruları görünce kopya çekmenin gerekliliğini farkeder ve pek çoğu da fazla sayıda kopya çekmekten atılır. Ancak bazı takımlardaki bazı ninjalar eşsiz yeteneklerini kullanarak yakalanmadan kopya çekmeyi başarmışlardır. Naruto kopya çekmeyi ya da sorulardan herhangi birini çözmeyi başaramayınca tüm umudunu 15 dakka sonra verilecek olan 10. soruya yükler.

"10. Soru: Ya Hep Ya Hiç!"
"Deta-toko şōbu! funbari dokoro no jū monme" (英雄のいた国) 27 Mart 2003 025
Son sorunun bir tür durum seçme sorusu olduğu ortaya çıkar - hiç bir şey yapma ama seneye tekrar sınava gir, ya da soruyu almayı ve de soruyu yanıtlayamadığında tüm hayatın boyunca tekrar Çuunin sınavına girememe riskini seç. Pek çok takım soruyu almamayı seçer, ancak Naruto bazı takımların kalmalarına ilham verecek bir konuşma yapar. Ibiki soruyu alacaklar belli olunca, sorunun kendisinin aslında bir test olduğunu, soruyu alacak olanların zaten sınavı geçmiş olduğunu ve almayanların tabii ki kaldığını belirtir. Kalan adaylar, bir sonraki sınav gözetmeni olan Anko Mitarashi 'ye emanet edilir. Anko adayları Ölüm Ormanının girişine götürür.

"Özel Bildiri: Ölüm Ormanından Canlı Yayın!"
"Zettai hikken! Şi no Mori çokusen rupo! Konoha no gakkyū şinbun da kore!" (英雄のいた国) 2 Nisan 2003 026
2. sezona geçiş niteliği taşıyan bu bölümde ikinci sınavın hemen öncesinde, Konohamaru ve arkadaşları 7. Takım üyelerini kenara çekerek onlarla görüşme yaparlar. 7. Takım üyeleri o noktaya kadar geçen olayları biraz da komik bir şekilde anlatırlar.
Alıntıdır (wikipedi)[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]

Konu awMPk tarafından (12-09-2009 Saat 04:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: düzenleme :D
underworld isimli üye çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Reklamlar
REKLAM ALANI
Cevapla

Etiketler
clup, fan, manga, naruto, |

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı

Gitmek istediğiniz klasörü seçiniz
Powered by vBulletin Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0
Gizlilik Politikası ve Şartlar - Privacy Policy And TermsSitemiz bir forum sitesi olduğu için üyelerimiz görüşlerini önceden onay olmadan anında yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, karahanonline.org yoneticileri itina ile icerik kontrolleri yapmaktadir, yine de karahanonline.org`da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İLETİŞİME bildirebilirsiniz, gereği yapılacaktır.
English Explanation: Our users can give their opinions without getting any approval in our site, all the responsibilities which can rise from these articles belong to these users, the managers of karahanonline.org control the contents very carrefully, but if you find any item opposite to the rules CONTACT

Sitemizde karahan online oyunu ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Karahan online rehberleri, karahan online hileleri, karahan online resimleri, karahan online ekran görüntüleri, karahan online ipuçları, karahan online videoları, karahan online paylaşımları, karahan online fan çalışmalarını bulabilirsiniz.

karahan online