Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir  
Karahan online , karahan online hileleri , karahan online ipuçları , karahan online rehberleri, karahan online ile ilgili her türlü bilgi sitemizde...
Geri git   Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir

muhammet35 is on a distinguished road

muhammet35 muhammet35 isimli üye çevrimdışı

Level 1

Ziyaretçi Mesajları

Ziyaretçi Mesajları - Toplam 1 Mesaj
  1. *SAYDAM*
    06-07-2016 01:05
    *SAYDAM*
    Kardeşim hayırlı bayramlar öncelikle. Oyunu bırakmamış olsam elden geldiğince herkesin derdine çare olmaya çalışıyoduk. Ama oyunu şahsi sebeplerden ötürü bıraktım. Aynı zamanda tüm yönetici sıfatlarımı da bıraktım. Nickimi değişebilsem burda da gh ı silicrm ama olmadı o iş. Demem o ki bi şekilde forum üzerinden ya da facebook sayfası üzerinden yönetimle irtibata geç. Şu anda benim yapabileceğim bi şey yok.

İstatistikler

Mesaj Sayısı
Ziyaretçi Mesajları
Genel Bilgi
  • En Son Çevrimiçi Olduğu Tarih: 21-01-2019 01:29
  • Üyelik Tarihi: 04-06-2009
  • Tavsiye Puanı: 3Powered by vBulletin Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0
Gizlilik Politikası ve Şartlar - Privacy Policy And TermsSitemiz bir forum sitesi olduğu için üyelerimiz görüşlerini önceden onay olmadan anında yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, karahanonline.org yoneticileri itina ile icerik kontrolleri yapmaktadir, yine de karahanonline.org`da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İLETİŞİME bildirebilirsiniz, gereği yapılacaktır.
English Explanation: Our users can give their opinions without getting any approval in our site, all the responsibilities which can rise from these articles belong to these users, the managers of karahanonline.org control the contents very carrefully, but if you find any item opposite to the rules CONTACT

Sitemizde karahan online oyunu ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Karahan online rehberleri, karahan online hileleri, karahan online resimleri, karahan online ekran görüntüleri, karahan online ipuçları, karahan online videoları, karahan online paylaşımları, karahan online fan çalışmalarını bulabilirsiniz.

karahan online