Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir  
Karahan online , karahan online hileleri , karahan online ipuçları , karahan online rehberleri, karahan online ile ilgili her türlü bilgi sitemizde...
Geri git   Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir

exampleses has a reputation beyond reputeexampleses has a reputation beyond reputeexampleses has a reputation beyond reputeexampleses has a reputation beyond reputeexampleses has a reputation beyond reputeexampleses has a reputation beyond reputeexampleses has a reputation beyond reputeexampleses has a reputation beyond reputeexampleses has a reputation beyond reputeexampleses has a reputation beyond reputeexampleses has a reputation beyond repute

exampleses exampleses isimli üye çevrimdışı

Level 25

Ziyaretçi Mesajları

Ziyaretçi Mesajları - Toplam 257 Mesaj
 1. underworld
  25-06-2013 11:21
  underworld
  Dışarıda arkadaşlarınla yapacağın muhabbeti çevrim-içi olarak yapmış oldun. İnsan geçmişinden pişmanlık duyamaz. Asosyal olmak diye bir kavramda kabul edilemez. Her insan aynı işleyiş mantığına ve benzer kabiliyetlere sahiptir. Üstünlük genlerimizde saklı.
  Bugüne kadar ne okuduğunu biliyorsan ve çok okuduğuna eminsen zararda değilsin. Az okumuşsan ve okumaya büyük bir şevkle başladıysan zararda değilsin.
  Melankolik olduysan ve saçma sapan buhranlara dalıp major depresif bozukluk yaşadığını beyan ediyorsan; onca ergenden hiç bir farkın kalmaz ve cahilce bir süre daha yaşarsın.

  Mazeretimiz kalmadı. Artık geride kalamayız. Bilgi için çabalıyoruz ve bizler yarınları temin ediyoruz. Dünya için çabalıyoruz. Artık üstün erdemlerimiz var.

  Karahan ise sadece bir oyun. Oyun yalnızca eğlendirir. Biz faydacı düşünceden yanayız. Artık hayata gerçekçi yaklaşmaktayız.
 2. underworld
  25-06-2013 10:38
  underworld
  Arada bir uğrayıp nasılsın demekle olmaz Berkay. Konuşuruz, tartışırız; mutlu oluruz.
  Ben foruma girmez olmuşum, numaramı dağıtmış insanlarla konuşmuşum; sen yoksun.
  Bu durumda "merhaba ben geldim" diyen herkese yaptığım gibi sana da seni şikayet ederim. Beni önemsiyorsan daha çok konuşmamız, daha çok öğrenmemiz lazım. Yoksa Yavuz kim kilometrelerce öteden dostun olsun?
 3. koqul
  14-05-2013 10:45
  koqul
  avatarındaki kız sen misin?
 4. finn26
  01-11-2012 09:19
  finn26
  anladım
 5. finn26
  26-10-2012 01:16
  finn26
  Uzun zamandır yoksun
 6. underworld
  11-10-2012 09:34
  underworld
  Mühim olan eğleniyor olman. Bak bizde rütbesiz mutluyuz. Hiç bir fark yok admin olmakla üye olmak arasında.Forumun hayatında olmaması büyük bir zaman boşluğu yaratacaktır.

  Bu boşluğu nasıl değerlendirdiğini merak etmiyor değilim.
 7. underworld
  23-09-2012 11:33
  underworld
  Açık olduğunu görünce
  -rezerve bırakayım dedim.
 8. szroel
 9. szroel
  04-09-2012 06:15
  szroel
  http://www.karahanonline.org/oyun-hi...iza-gerek.html
  Link ölmüş , üye forumda değil kitlenebilir yada sağlam link koyulabilir.
 10. szroel

Hakkımda

 • exampleses hakkında...
  Biography
  єχαмρℓєѕєѕ ιşтє ^^
  Location
  тαιтυ ƒσятяєѕѕ
  Interests
  кλяαнλи
  Occupation
  +
 • İmza
  Görüşmek üzere..

İstatistikler

Mesaj Sayısı
Ziyaretçi Mesajları
Genel Bilgi
 • En Son Çevrimiçi Olduğu Tarih: 27-06-2013 01:32
 • Üyelik Tarihi: 26-08-2010
 • Tavsiye Puanı: 4

Arkadaşlar

Arkadaş Listesi'nde toplam 9 üye var.Powered by vBulletin Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0
Gizlilik Politikası ve Şartlar - Privacy Policy And TermsSitemiz bir forum sitesi olduğu için üyelerimiz görüşlerini önceden onay olmadan anında yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, karahanonline.org yoneticileri itina ile icerik kontrolleri yapmaktadir, yine de karahanonline.org`da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İLETİŞİME bildirebilirsiniz, gereği yapılacaktır.
English Explanation: Our users can give their opinions without getting any approval in our site, all the responsibilities which can rise from these articles belong to these users, the managers of karahanonline.org control the contents very carrefully, but if you find any item opposite to the rules CONTACT

Sitemizde karahan online oyunu ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Karahan online rehberleri, karahan online hileleri, karahan online resimleri, karahan online ekran görüntüleri, karahan online ipuçları, karahan online videoları, karahan online paylaşımları, karahan online fan çalışmalarını bulabilirsiniz.

karahan online