Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir  
Karahan online , karahan online hileleri , karahan online ipuçları , karahan online rehberleri, karahan online ile ilgili her türlü bilgi sitemizde...
Geri git   Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir > Aeria Games 12Sky2 [OYUN KAPATILMIŞTIR] > 12Sky2 Oyun Kılavuzu

12Sky2 Oyun Kılavuzu 12Sky2 başlangıç kılavuzu , 12Sky2 oyun rehberi , 12Sky2 hakkında bilgiler ..

 
 
Seçenekler Stil
Alt 19-03-2011, 01:26   #1
underworld
Level 100
 
Üyelik Tarihi: May 2009
Nerden: Konya
Mesajlar: 5.769
Rep Gücü: 9577
Rep Puanı: 956228
Rep Derecesi : underworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond reputeunderworld has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Arrow 1 Level - Uzman 1 Kasılma Kılavuzu | Tam Çözüm

Karahanonline.org Güvencesiyle İtem Alış-Satışı Yapabilirsiniz. Paranızı İster Banka Hesabınıza Çekebilir, İsterseniz Site İçinde Kullanabilirsiniz. HEMEN SATIŞA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

1 Level - Uzman 1 Kasılma Kılavuzu | Tam Çözüm - ÙήĐэЯωǾяŁĐ™


Kasma konusuna geçmeden önce :
4 Adet ; P+C 112 under & 2 Adet ; M Pot 112 under , 2m Jeon , Temin ediniz ..

Not : Kasılırken Map Fun Hack Kaldırıldığı için Attack Speed hızı yüksek bir hile kullanacağız. Güncel çalışan hilelerden işimizi görecek olanını seçiniz ..
Güncel hileler için : http://www.karahanonline.org/12sky2-hileleri/

_____________________________________

1-20 Level Kasılma


Kasılırken 50 Levele kadar Orta Boy Hp potu kullanacağız ..
Depomuza 10 adet Orta boy Hp Potunu ve geriye kalanını Orta Boy Sp potu ile doldurduktan sonra kasmaya başlıyoruz ..P+C 112 under Hapımızı kullanıyoruz .

1 levelden , 5 levele kadar goblinlerde çok seri bir biçimde kasıyoruz . Öncelikli amacımız hızlı kasmak .. 5 adet goblin kesince zaten otomatik olarak 5 level olucaksınızdır ..

Not : ilk 4 level Full Sp veriyoruz ve 5 level üstü için 3 Hp (Vit) , 2 Str gidiyoruz ..


5 Levelden , 15 levele kadar ağaç şebeklerinde kasacağız .. 5 levelde 1 adet kesince direk 14 level olucaksınız ve elinizde 1 level itemleri olucak .. 14'den 15'e kadar sizi çok yavaş kasıcak şebekler ancak ; ilerde kasıcağımız moblar için düşücek silah , zırh , eldiven gibi itemlere ihtiyacımız var . 10 level silah zırh eldiven düşürdükten sonra zaten 15 oluyorsunuz ..


15 levelden , 20 levele kadar geleceği gören kadında kasılcağız . Aslında çok yavaş kasıcak sizi ancak ; 20 level ve üstü item yapmamız gerekmekte .. Bu levelden sonra direk mağaraya geçeceğiz . 20 level olunca 20 Lv ve 25 Lv zırh silah , eldiven gibi itemleri düşürmüş oluyoruz .. Artık üstümüzde 20 level itemleri var ve Bu map artık bizi çok yavaş kasıyor .

Öğretmenimizden koşma & Alan skilini öğreniyoruz ..
Direk alan skilini fullüyoruz ..
20 - 40 Lv. KasılmaBundan sonra Normal haritalarda kasılmayacağız . Haritalarda bulunan mağaralara geçiceğiz . Resimde mağaraya nasıl ulaşıcağınızı göre bilirsiniz ..20 Level , 30 level arasında Bucket Soldier sizi "mağarada" çok rahat kasıcaktır . Yaklaşık 5 Dk'da 30 level olucaksınız .. Burada 30 level itemler düşücektir . Zırh , eldiven , silah düşmesi yeterli . Tek veya ortak olması önemli değil .. 30 level olana kadar itemleri topluyoruz ve 30 level itemlerini giymeniz ile kasıcağımzı slotları değiştiriyoruz ..


30 level , 35 level arası golemler sizi kasıcaktır . Mağarada güzel bir yer bulursanız sizi 5 Dk'da 35 level yapıcaklardır . Yinelediğim gibi , burdada itemleri topluyoruz ve 35 levelde itemleri üstümüze çekip kasıcağımız slotları değiştiriyoruz ..


35 level , 40 level arasında Ölü hanlar da kasacağız .. Bu slotlar sizi gayet güzel kasıcaklar ve 45 level nadir düşürme imkanı vericeklerdir . Burada 45 level nadirlerimizi düşürüyoruz veya düşmezse sorun değil tek & ortak 45 level itemlerimizi topluyoruz ve kasıcağımız slotları ve bulunduğumuz haritayı değiştiriyoruz ..

40 - 55 Lv. Kasılma


Bu haritada da mağaraya giriyoruz ve mağarada kasıyoruz ..

Not : Artık kasarken Hp Tableti (S [%30 Hp dolumu] ) Kullanıcağız !


40 level , 55 level arasında kadın muhafızlarda kasıcağız .. Aslında kadın muhafızlarda bu kadar oyalanmamızın sebebi belki 6. Bk düşer ihtimalidir ..
Ayrıca çok rahat kasıcaktır . Elimizi biraz hızlı tutuyoruz ve köşede biriken grupları hızlıca temizliyoruz . Ayrıca ; düşücek itemleride toplayarak 55 - 60 level item seti yapmayı unutmuyoruz . 55 Level olunca ; üstümüzde bulunan 45 level itemleri atarak 55 level itemlerini giyiyoruz ve bu haritada olan işimiz bittiğine göre diğer haritaya geçiyoruz ..


55 - 90 Lv. Kasılma


Burada bize combo skili lazım olucak . Öğretmenlerimize giderek Combo siklimizi öğreniyoruz ve kasmamıza mağaradan başlıyoruz . Mağaranın içinde de ayrıca bir mağara daha bulunmaktadır . Bunu yukarıdaki resimlerde daha iyi göre bilirsiniz diyerek konumuza geçiyorum ..


55 level , 60 level arasında Mutant zepiler sizi çok iyi kasıcaktır ve burada yardımcı skill düşme oranı vardır . Bizim amacımız level kasmak o yüzden burda Bk düşürmek için oyalanmıyoruz . 60 level olana kadar düşen tek ve ortak itemleride toplayarak 70 level zırh , eldiven , silah setimizi yapıyoruz ..

60 level olduğunuzda mağaranın sonundaki portaldan diğer mağaraya ışınlanın !


60 level , 75 level arası tutsaklar sizi çok iyi kasıcaktır ..
Burda kasılırken Rudolf Mount (Bambi) çıkma oranı çok yüksektir .. Kasılmamıza devam ederken 85 level düşücek itemlerimizi topluyoruz ve diğer levellere bir ön hazırlık yapıyoruz .. 75 level olduğumuzda üstümüzdeki itemleri mutant zepilerde düşürmüş olduğumuz itemlerle değiştiriyoruz ve 90 levele kadar kasıcağımız haritaya geçiyoruz ..

Mağaralardan çıkın ve Yasaklı koruma liderlerine gidin !


75 level , 90 level arası yasaklı koruma liderlerinde kasıcağız .. Bizi 89 level olana kadar çok rahat kasıcaktır bu slotlar .. Bu slotlar tekli bulunduğu için combo skilini kullanarak seri bir biçimde slotları hızlıca kesip bir diğerine geçiceğiz .. Yaklaşık 20 Dakika süren mücadele sonucunda 90 level olucaksınızdır .. Burda kasarken arada mini bosslar çıkıcaktır . Mini bosslarıda keserek para , item yapabilirsiniz . Bu slotlar pek item vermeyecektir biz , tutsaklardan düşürdüğümüz itemlerle idare ediceğiz . 90 olduğumuzda hayalet vadi açılacaktır ..

Öğretmenlerimize gidiyoruz ve Uçma skilini öğrenip skil puanlarını sonluyoruz ..!

90 - 105 Lv. Kasılma


Burada kasıcağımız slotlar Hayalet Vadiden geçiceğimiz mağaranın içerisinde bulunan mağaranın içindeki mağaradadır .. Yukarıdaki resimde bunu daha iyi anlaya bilirsiniz . Kasıcağımız yere gittikten sonra aşağıdaki yönergeleri uygulayınız .


90 level , 95 level arası ademuslarda kasıcağız . Burda artık yavaş yavaş kasılmamız zorlaşıcak . Burda kasılırken 100 Level itemleri düşecektir .. Bu itemleri topluyoruz ve 95 level olunca güçlü iticilere geçiyoruz ..


95 level , 100 level arası Güçlü iticilerde kasacağız .. Burda 100 level olduğumuzda ademuslardan düşen itemleri takıyoruz ve Güçlü iticilerden düşen itemleride toplamayı ihmal etmiyoruz - 105 level itemleri düşücektir - ..
100 level olduktan sonra ve ademuslardan düşen itemleri giyince burda işimiz kalmıyor ..100 - 112 Lv. Kasılma


Yukarıdaki resimde görüdüğü üzere yine mağarada kasıcağız ..
Bahsi geçen mağaraya girdikten sonra ; aşağıdaki yörüngeleri uygulayınız .105 level , 112 level aralığında Yılanlarda kasıcağız .. Burda kasarken P+C'den harici olarak M Pot da kullanıyoruz . M Pot süresi bittiğinde çok rahat bir biçimde 112 olmuş olacaksınız .. Burada 105 level olduğumuzda Güçlü iticilerden düşen itemlerimizi giyiyoruz ve yılanlardan düşen 112 level itemlerinide toplamayı unutmuyoruz .. 112 oluncada topladığımız 112 level setimizi giyerek buradaki işimizi tamamlamış oluyoruz ..

112 - u1 Lv. Kasılma


Artık 112 level de girebildiğimiz son haritamızdaki mağaramıza geçiyoruz . Yukarıdaki resimde bunu daha ayrıntılı biçimde görebilirsiniz ..


112 levelden , uzman 1 olana kadar Delemakinlerde kasacağız ..

Aslında Jaso pratisyenlerda gayet iyi kasmakda ancak ; M pot kullanınca 10 adet jaso kestikten sonra jasolar tekrar çıkana kadar M Pot süresi bitiyor ..

Mağaramıza girdikten sonra Hile ayarlarında Hp'yi %80 düşünce dolduracak biçime ayarladıktan sonra M Potumuzu basarak Delamakinlerde kasmaya başlıyoruz .. 1 Dakikada yaklaşık 5 exp kasıcaksınız . 20 Dk. M Pot süresi bittiğinde uzman 1 olacaksınız . Ancak ; bol delemakin olan bir odada kasmayı ihmal etmeyiniz ..


Yaklaşık 3 Saat sonunda u1 olmuş olacaksınız ..

Alıntı:
Kılavuzu hazırlamak için bizzat bir çar kastım ve 3 saat de uzman 1 oldu . Çarı kasarken kastığım her yeri not tuttum .. Eliniz hızlı ise 3 saat ancak ; yeni başladım yavaş yavaş yaparım derseniz , 4 - 5 Saat de u1 olabilirsiniz .


Soru ve görüşlerinizi konu altından belirtebilirsiniz .

Tamamen underworld tarafından hazırlanmıştır ..

ÙήĐэЯωǾяŁĐ™ 2011 ©
[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
underworld isimli üye çevrimdışı  
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 19-03-2011, 01:33   #2
hewlet57
Level 67
 
hewlet57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Jul 2010
Nerden: İstanbul
Mesajlar: 1.652
Rep Gücü: 1345
Rep Puanı: 133542
Rep Derecesi : hewlet57 has a reputation beyond reputehewlet57 has a reputation beyond reputehewlet57 has a reputation beyond reputehewlet57 has a reputation beyond reputehewlet57 has a reputation beyond reputehewlet57 has a reputation beyond reputehewlet57 has a reputation beyond reputehewlet57 has a reputation beyond reputehewlet57 has a reputation beyond reputehewlet57 has a reputation beyond reputehewlet57 has a reputation beyond repute
hewlet57 - MSN üzeri Mesaj gönder

REKLAM ALANI
Standart

Güzel olmuş teşekkürler...Yeni başlayan arkadaşlarımıza çok faydası dokunacaktır...[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
__________________
KarahanOnline.org
Hewlet57-2011


Fazla ciddiye almayın bu hayatı.
Nasıl olsa içinden canlı çıkamayacaksınız.
hewlet57 isimli üye çevrimdışı  
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 19-03-2011, 02:26   #3
1th
Level 100
 
1th - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Sep 2010
Nerden: нคкคη™
Mesajlar: 3.218
Rep Gücü: 1117
Rep Puanı: 110526
Rep Derecesi : 1th has a reputation beyond repute1th has a reputation beyond repute1th has a reputation beyond repute1th has a reputation beyond repute1th has a reputation beyond repute1th has a reputation beyond repute1th has a reputation beyond repute1th has a reputation beyond repute1th has a reputation beyond repute1th has a reputation beyond repute1th has a reputation beyond repute
1th - İCQ üzeri Mesaj gönder 1th - AİM üzeri Mesaj gönder 1th - MSN üzeri Mesaj gönder 1th - YAHOO üzeri Mesaj gönder

REKLAM ALANI
Standart

Helal Olsun Be,
Valla Çok Süper Olmuş,
Ellerine Sağlık, Teşekkürler Admin'im
[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
__________________


нєя нคккı รคкℓı๔ıя ®™
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Copyright ©2009-2013
Design by 1tђ
1th isimli üye çevrimdışı  
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 19-03-2011, 05:19   #4
ogametra
Level 2
 
ogametra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Jun 2009
Mesajlar: 77
Rep Gücü: 20
Rep Puanı: 1067
Rep Derecesi : ogametra has much to be proud ofogametra has much to be proud ofogametra has much to be proud ofogametra has much to be proud ofogametra has much to be proud ofogametra has much to be proud ofogametra has much to be proud ofogametra has much to be proud of

REKLAM ALANI
Standart

Yeni başlayacak arkadaşlar için çok güzel bir konu.
Teşekkürler Mod'um
[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
ogametra isimli üye çevrimdışı  
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 19-03-2011, 08:16   #5
*LUCIFER*
 
*LUCIFER* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Jun 2010
Nerden: MYSTİC FALLS
Mesajlar: 6.210
Rep Gücü: 10000
Rep Puanı: 12131034
Rep Derecesi : *LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute*LUCIFER* has a reputation beyond repute
*LUCIFER* - İCQ üzeri Mesaj gönder *LUCIFER* - AİM üzeri Mesaj gönder *LUCIFER* - MSN üzeri Mesaj gönder *LUCIFER* - YAHOO üzeri Mesaj gönder

REKLAM ALANI
Standart

teşekkürler adminim....yeniler için çok iyi bir başlangıç konusu...[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
*LUCIFER* isimli üye çevrimdışı  
Reklamlar
REKLAM ALANI
 

Etiketler
1, 112, 12sky2, çözüm, karahan, kasılma, kılavuzu, level, tam, u1, underworld, uzman, |

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı

Gitmek istediğiniz klasörü seçiniz
Powered by vBulletin Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0
Gizlilik Politikası ve Şartlar - Privacy Policy And TermsSitemiz bir forum sitesi olduğu için üyelerimiz görüşlerini önceden onay olmadan anında yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, karahanonline.org yoneticileri itina ile icerik kontrolleri yapmaktadir, yine de karahanonline.org`da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İLETİŞİME bildirebilirsiniz, gereği yapılacaktır.
English Explanation: Our users can give their opinions without getting any approval in our site, all the responsibilities which can rise from these articles belong to these users, the managers of karahanonline.org control the contents very carrefully, but if you find any item opposite to the rules CONTACT

Sitemizde karahan online oyunu ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Karahan online rehberleri, karahan online hileleri, karahan online resimleri, karahan online ekran görüntüleri, karahan online ipuçları, karahan online videoları, karahan online paylaşımları, karahan online fan çalışmalarını bulabilirsiniz.

karahan online