Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir  
Karahan online , karahan online hileleri , karahan online ipuçları , karahan online rehberleri, karahan online ile ilgili her türlü bilgi sitemizde...
Geri git   Karahan Online - Karahan Online Forum - Karahan indir > Aeria Games 12Sky2 [OYUN KAPATILMIŞTIR] > 12Sky2 Genel > 12Sky2 Oyun Duyuruları

 
 
Seçenekler Stil
Alt 29-11-2012, 03:51   #1
ParsPrensi
Level 10
 
ParsPrensi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Nov 2011
Mesajlar: 330
Rep Gücü: 110
Rep Puanı: 10282
Rep Derecesi : ParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart Server Birleştirme Oylaması

Karahanonline.org Güvencesiyle İtem Alış-Satışı Yapabilirsiniz. Paranızı İster Banka Hesabınıza Çekebilir, İsterseniz Site İçinde Kullanabilirsiniz. HEMEN SATIŞA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

http://www.aeriagames.com/forums/en/....php?t=1819579

Alıntı:
Hiya Guys and Gals!


As I'm sure you are all aware the TS2 Server Merge has been in preparation for some time. With that said we are getting very close to being able to do a server merge. Our Team has discussed the Server Merge in detail and we plan on Merging the two smallest servers first. With the Server Merge though comes a few issues I wanted you as a community to be aware of.

1) First, when we do the Server Merge for the two smaller servers users will lose up to 3 characters. This is due to the character selection options and at this time we do not have a fix for this.

The 3 characters with the highest Rebirth, Level, Exp and CP amount will remain from the 2 merged servers. The 3 characters with the lowest amount of the above mentioned will be permanently deleted. ( Provided you have more than 3 characters on both of the servers: Tranquility and Nemesis )

2) Guilds will be reset: Guilds, Guild Storage and Guild Director Bank for the Merged Server will be reset. Users will have to create New Guilds and invite users into the New Guild. ( You will need to keep track of who is in your Guild Currently so when the Merge is completed and a New Guild is formed you can invite your old Guild Buddies ) You will also need to remove your items from the Guild Director Bank before the merge.

3) Faction Leader Vault and Leader will be reset: The storage for the Faction Leader Vault will be reset so all Items and money need to be removed before the Merge.

4) Nangin Faction will be reset: Faction will be reset and you will need to rejoin the Faction after the Server Merge.

5) Name Resets: If your characters name has Numbers or Special Characters in it you will need to change your name once the server goes live.

6) Friends List will be reset: Once the server merge has been completed for the two smaller servers ( Tranquility and Nemesis ) you will lose your Friends List. You will need to add users to your Friends list once the Merge has been completed.Feel free to leave your feedback and be Sure to Vote! We will have Spam running ingame to notify users and the Polls will close on Sunday 12/2!

Google Translate Çevirisi :


Alıntı:
Merhaba Guys and Gals!


Eminim hepiniz TS2 Sunucu Birleştirme süredir hazırlık olmuştur farkındayız. Biz bir sunucu birleştirme yapabiliyor olmayı çok yakın alıyorsanız Söyledi. Ekibimiz Sunucu ayrıntılı Birleştirme ve biz ilk iki küçük sunucu birleştirme planı tartışmıştır. Bir topluluk farkında olmak gibi, seni istediğim birkaç sorunları geliyor olsa Sunucu Birleştirme ile.

1) Öncelikle, biz ne zaman sunucu iki küçük sunucular kullanıcıların 3 karakter kaybedersiniz için Birleştirme. Bu karakter seçimi seçenekleri nedeniyle olduğunu ve şu anda biz bunun için bir çözümümüz yok.

Yüksek Rebirth, Seviye, Exp ve CP miktarı 3 karakter 2 Birleştirilen sunucularından kalacaktır. Yukarıda belirtilen en düşük miktarda ile 3 karakter, kalıcı olarak silinir. (Eğer sunucuların hem fazla 3 karakterden sunulmuştur: Huzur ve Nemesis)

2) Guilds sıfırlanmış olacaktır: Birleştirilmiş Sunucu için Guilds Guild Depolama ve Guild Direktörü Bankası sıfırlanmış olacaktır. Kullanıcılar Yeni Guilds oluşturmak ve Yeni Guild içine kullanıcıları davet etmek zorunda kalacak. Ayrıca birleştirme önce Guild Müdürü Bankası öğeleri kaldırmak gerekir (Eğer Birleştirme tamamlandıktan ve Yeni Guild size eski Lonca arkadaşlarınız davet edebilirsiniz oluşturulduğunda Bulunduğu böylece Guild kim izlemek gerekir) .

3) Faction Lideri Vault ve Lider sıfırlanmış olacaktır: Tüm Kalemleri ve para Birleştirme işleminden önce çıkarılması gerekir böylece Faction Lideri Vault için depolama sıfırlanır.

4) Nangin Fraksiyonu sıfırlanmış olacaktır: Faction reset olacak ve Sunucu Birleştirme sonra Faction geri dönmek gerekir.

5) İsim sıfırlar: karakterlerin adını Numaraları ya da Özel Karakterler varsa sunucusu canlı gider kez isminizi değiştirmeniz gerekir.

6) Arkadaş Listesi sıfırlamak olacaktır: Sunucu birleştirme iki küçük sunucu (Huzur ve Nemesis) için tamamlandığında Arkadaşlar Listenize kaybedersiniz. Sen Birleştirme tamamlandıktan sonra Arkadaşlar listenize kullanıcılar eklemek gerekir.Lütfen geribildirim ve OylayacakBELGRAD Emin olmak için çekinmeyin! Biz Spam ingame kullanıcılara bildirmek ve Anketler Pazar 12/2 kapanacak çalışan olacak!************************************************** ***********************
metehan_1 Çevirisi :

Kod:
NOT : Çeviri yaparken anlam güçlendirmek için ana yazıdan kopmalar olabilir.

Gereksiz yerleri çevirmedim (uzatmışlar da uzatmışlar aynı şeyleri, amaçları ne anlamadım, galiba önemli yerleri gözden kaçırtmak istiyorlar)
Merhaba bayanlar ve baylar !

Eminim ki hepinizi bir süredir server birleştirmeye hazırlanıyorsunuz.

Bununla beraber biz server birleştirmeye çok yaklaştık.

Takımımız server birleştirmenin detayları hakkında tartışıyor ve biz öncelikli olarak küçük 2 server i birleştirmeyi düşünüyoruz. (tranquilty & nemesis)

Server birleştirmeyle beraber bazı sorunlar ortaya çıkmakta, sizleri bunlardan haberdar edip ; bunlarla ilgili sorular sormak istiyorum.

1.) Öncelikle, server birleştirmeyi küçük iki server için yaptığımız zaman (tranquilty ve nemesis) ; kullanıcılar 3 karaktere sahip olacaklardır.

Bu karakter seçimiyle ilgili olduğundan (?) bizim bunu düzeltmek için zamanımız yok.

Yeniden doğuşu, en çok bineği, exp i, leveli olan 3 karakter birleşen server da kalacaktır. Düşük olan özellikli olanlar silinecektir.


-------------------------------------
ARA NOT : Beyler burda demek istediğini tam anlamadım ama 3 karakter kalacak, kalacak karakterler, yeniden doğuşu, leveli, exp i bineği, en yüksek olan karakterler olacak şeklinde çıkardım ben hatam olabilir.
-------------------------------------


2.) Aileler resetlenecektir, Guild Storage ve Guild Director Bank (bunların isimleri oyunda da aynı olduğundan çevirmeye gerek yok) birleşen server da resetlenecektir (yani silinecektir).

Kullanıcılar yeni aile kurup, aile üyeleri yeni aileye tekrar giriş yapabilecektir.

(Ailende bulunan kişilerinin isimlerini bir yere kaydedersen, server birleştirme tamamlandığında, yeni aile kurduğunda tekrar alabilirsin. itemlerini birleştirme tamamlanmadan önce, Guild Director Bank dan alman gerekiyor (yoksa silinir beyler alın))

3.) Kavim lideri ve kavim lideri yardımcıları resetlenecektir. Bu yüzden hazinede para pul ne varsa alın bırakmayın.

4.) Nangin kavimi sıfırlanacaktır (yani nang da ki herkes kendi kavmine dönecek, bedava FRS ne güzel ) daha sonra server birleştiğinde tekrar Nang ine transfer olabileceksiniz.

5.) İsim sıfırlama : eğer karakter isimlerinde numara veya özel karakter varsa, server birleştirme hayata geçirilmeden değiştirmen gerekiyor.


6.) Arkadaş listesi sıfırlanacaktır. Sonra tekrar alabileceksin birleştirmeden sonra. vs. vs. vs....


Özgürlüğün tadına var ve oy kullandığından emin ol ! oyun içinden duyurularda bulunacağız ki herkes katılsın ankete ! Anketler pazar günü 12/2 de kapanacaktır. !
************************************************** ***********************
[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
__________________
Selim DEMİR

Alpaslan - Yılan -> Adurhay

Güvenilir Listem : ercozn, metehan, kara628, alisanrock, hewlet57, JascaRie

http://img20.imageshack.us/img20/2565/s00058d.jpg

Konu *Metehan* tarafından (29-11-2012 Saat 07:37 ) değiştirilmiştir.
ParsPrensi isimli üye çevrimdışı  
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 29-11-2012, 05:03   #2
wokers58
Level 32
 
wokers58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Oct 2010
Nerden: İstanbul
Mesajlar: 832
Rep Gücü: 1116
Rep Puanı: 110740
Rep Derecesi : wokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart

translate den cevirmeseydin bari ayrica tesekkurler..[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
__________________
EMEKLI MODERATOR
wokers58 isimli üye çevrimdışı  
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 29-11-2012, 06:10   #3
ParsPrensi
Level 10
 
ParsPrensi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Nov 2011
Mesajlar: 330
Rep Gücü: 110
Rep Puanı: 10282
Rep Derecesi : ParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond reputeParsPrensi has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart

google translate yeterli bence, bu şekilde anlamayan sözlük alsın.[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
__________________
Selim DEMİR

Alpaslan - Yılan -> Adurhay

Güvenilir Listem : ercozn, metehan, kara628, alisanrock, hewlet57, JascaRie

http://img20.imageshack.us/img20/2565/s00058d.jpg
ParsPrensi isimli üye çevrimdışı  
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 29-11-2012, 06:27   #4
wokers58
Level 32
 
wokers58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Oct 2010
Nerden: İstanbul
Mesajlar: 832
Rep Gücü: 1116
Rep Puanı: 110740
Rep Derecesi : wokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond reputewokers58 has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart

Alıntı:
ParsPrensi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
google translate yeterli bence, bu şekilde anlamayan sözlük alsın.
En onemli yerler anlasilir degil.bi insanin cevirmesi lazim,ciddi is bu.[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
__________________
EMEKLI MODERATOR
wokers58 isimli üye çevrimdışı  
Reklamlar
REKLAM ALANI
Alt 29-11-2012, 06:49   #5
*Metehan*
eXtreme
 
*Metehan* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Apr 2010
Nerden: Ankara
Mesajlar: 2.961
Rep Gücü: 29876
Rep Puanı: 2986475
Rep Derecesi : *Metehan* has a reputation beyond repute*Metehan* has a reputation beyond repute*Metehan* has a reputation beyond repute*Metehan* has a reputation beyond repute*Metehan* has a reputation beyond repute*Metehan* has a reputation beyond repute*Metehan* has a reputation beyond repute*Metehan* has a reputation beyond repute*Metehan* has a reputation beyond repute*Metehan* has a reputation beyond repute*Metehan* has a reputation beyond repute

REKLAM ALANI
Standart

Alıntı:
wokers58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
En onemli yerler anlasilir degil.bi insanin cevirmesi lazim,ciddi is bu.


Ben düzelteceğim bugün boş bir zamanımda, konu altında bu konunun daha fazla konuşulmamasını istemiyorum.

Selim abi Aeria Forum dan haberi bile yok çoğu kişinin bunu paylaşman iyi olmuş.

Teşekkürler
[URL="http://www.karahanonline.org/"]karahan online[/URL]
__________________

...
ama bir cinayet başka bir cinayeti hatırlatır her zaman..
koşan atlar, düşen atları hatırlatır..
yağmur yağar, durur, tekrar başlar..

yanlış yolda yürümek doğru yolda beklemekten iyidir.. beşikten mezara kadar..
karanlıkta herkesle çarpışabilir insan..

yalan mı söylüyorum sana? affet kızım, affet..

bir sürü doğru söyledik ama, hiç burnumuz kısalmadı ki kızım..
*Metehan* isimli üye çevrimdışı  
Reklamlar
REKLAM ALANI
 

Etiketler
birleştirme, oylaması, server

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı

Gitmek istediğiniz klasörü seçiniz
Powered by vBulletin Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0
Gizlilik Politikası ve Şartlar - Privacy Policy And TermsSitemiz bir forum sitesi olduğu için üyelerimiz görüşlerini önceden onay olmadan anında yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, karahanonline.org yoneticileri itina ile icerik kontrolleri yapmaktadir, yine de karahanonline.org`da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İLETİŞİME bildirebilirsiniz, gereği yapılacaktır.
English Explanation: Our users can give their opinions without getting any approval in our site, all the responsibilities which can rise from these articles belong to these users, the managers of karahanonline.org control the contents very carrefully, but if you find any item opposite to the rules CONTACT

Sitemizde karahan online oyunu ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Karahan online rehberleri, karahan online hileleri, karahan online resimleri, karahan online ekran görüntüleri, karahan online ipuçları, karahan online videoları, karahan online paylaşımları, karahan online fan çalışmalarını bulabilirsiniz.

karahan online